Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой телефон е с хубава камера

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кой телефон е с хубава камера

    За нощния тест снимаи когато е тъмно, на светлината на улични лампи

    Коментар


    • От: Кой телефон е с хубава камера

      Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
      Нямам никакви претенции за нищо, просто около два часа бях точно там, и на тръгване светлината ми се видя подходяща и реших да направя сефтето на камерата за нещо по-различно от снимки за обяви.
      Тези които гледате са снимани на 8MP и съм ги смачкал на 1920х1080 за Форума. Интересно ми е как ги виждате ?
      При възможност ще направя и макро, а и панорама, и наистина ми е любопитно на какво съм попаднал.
      Ако някой предложи какво и как да снимам за тестовете, също ще съм благодарен.
      Това стига. Като начало като снимаш с телефон е много важно телефона да е неподвижен.

      По отношение на тестването на камера на телефон - пробвайте да снимате вечер на изкуствено осветление в закрити помещения. Обърнете внимание на фокуса и разработката на цвета. Примерно селфито в автомобила на колегата по-горе няма достатъчно дълбочина на цвета - с смисъл цветовете са малко плоски и като замазани. Това си личи особено добре върху лицата на хората.

      Относно тестовете на телефоните - аз говоря от собствен опит на база това, което съм пробвал лично. В интернет има всякакви хора и ако искам да тествам телефон така, че да го изкарам тенденциозно по-добър - това не е проблем. Така че аз се съмнявам в безпристрастността на чуждите тестове, освен ако не са на някой реномиран фотограф с име. Предпочитам собствения си опит пред случайни тестове из нета.
      ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
      СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

      Коментар


      • От: Кой телефон е с хубава камера

        По съвет на колегите, в заведение с автоматична светкавица.
        Снимката е правена в момента.

        Наш виден оператор.

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20170414_195734.jpg
Прегледи:1
Размер:47.8 КБ
ID:5749083

        Снимката е 8МР, и Форума я прие без да я мачкам.
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • От: Кой телефон е с хубава камера

          P10 -ката е вече факт.Като я осъвременя като данни спрямо старото телефонче ще почна и да снимам по активно.За сега доволен.
          Утре повече..
          Няма страшно в умирачката...
          Страшното е да си жив!...

          Коментар


          • От: Кой телефон е с хубава камера

            Този от снимката днес си взе MOTO X Style с 21MP камера, та ще има отзиви и за нея.

            Пича е професионален оператор (въпреки, че напоследък се прави и на актьор ), а и обича да си играе с всякакви аудио и видео техники, та се надявам на меродавни впечатления.
            Последно редактирано от Джоу (x3mrjoe); 22-04-17, 21:58.
            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

            Коментар


            • От: Кой телефон е с хубава камера

              Като сме почнали с хваленето и аз да се запиша с Moto Z Play + Hasselblad, снимки скоро ще покажа.
              Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

              Коментар


              • От: Кой телефон е с хубава камера

                Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
                P10 -ката е вече факт.Като я осъвременя като данни спрямо старото телефонче ще почна и да снимам по активно.За сега доволен.
                Утре повече..
                Честито! Отличен избор. Аз се чудя между P10 и Самсунг S8. И за двата отзивите са чудесни, камерата на самсунга е с малко по-светочувствителен обектив и е водоустойчив. Това леко накланя везните в негова полза. Ама цената е по-висока та...
                ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                Коментар


                • Re: Кой телефон е с хубава камера

                  За мен водоустойчив е важна екстра. Все намирам вода да го топна.

                  Коментар


                  • От: Кой телефон е с хубава камера

                    Като начало Moto Z Play + Hasselblad, спунерка с ало ало ама снима и в RAW. Но за сега само в JPG пробвах, първите две са зум х10 а другите как дойдат.

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20170424_194652650 (1).jpg
Прегледи:1
Размер:1.30 МБ
ID:5751192

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20170424_194708333 (1).jpg
Прегледи:1
Размер:1.40 МБ
ID:5751193

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20170424_194725275.jpg
Прегледи:1
Размер:1.85 МБ
ID:5751194

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20170424_194847426.jpg
Прегледи:1
Размер:1.38 МБ
ID:5751195

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20170424_195254101.jpg
Прегледи:1
Размер:1.22 МБ
ID:5751196
                    Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

                    Коментар


                    • От: Кой телефон е с хубава камера

                      Брееей Отзад да не пише H4D-50..?
                      Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                      Най-добрият ром е студеният ром!
                      Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                      Коментар


                      • От: Кой телефон е с хубава камера

                        Аааааааа нье , аз туй H4D не го карам, на мойту пише туй

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:unnamed.jpg
Прегледи:1
Размер:27.3 КБ
ID:5751198

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:hasselblad-moto-mod-5.jpg
Прегледи:1
Размер:620.3 КБ
ID:5751199
                        Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

                        Коментар


                        • От: Кой телефон е с хубава камера

                          Честито !
                          Завиждам ти неблагородно.
                          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                          Коментар


                          • От: Кой телефон е с хубава камера

                            Дано е хаирлия и със здраве да си го ползваш! Пък някой ден и с петдесетката да се похвалиш!
                            Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                            Най-добрият ром е студеният ром!
                            Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                            Коментар


                            • От: Кой телефон е с хубава камера

                              и Пуф стана позьор

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20170424_202801214.jpg
Прегледи:1
Размер:1.26 МБ
ID:5751205

                              Като първи впечатления, бърз, като телефон, но с Хасито се снима по бавно. И двете камери правят много добри картинки като за телефон. На човек който се чуди каква сапунерка за в джоба да си вземе, мисля, че е добро решение тази комбинация. Не съжалявам за покупката, мислех за Хуявей Р10, но когато има неустоими оферти, човек скача без да се замисля. Р10 излизаше много по скъпо от комплекта който си направих.
                              Последно редактирано от drago varvar; 24-04-17, 23:39.
                              Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

                              Коментар


                              • От: Кой телефон е с хубава камера

                                Честито Драго, последната много добра, и манекена послушен.
                                От една седмица се каня да го пробвам тоя Р10, и най накрая се наканих. Има опции за корекции на всичко, само че пак не остана достатъчно време да си поиграя с него. С две думи: Като за телефон - прилично.


                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20170423_163359-1.jpg
Прегледи:1
Размер:295.9 КБ
ID:5751209


                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20170423_163729-1.jpg
Прегледи:1
Размер:215.7 КБ
ID:5751210


                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20170423_163437-1.jpg
Прегледи:1
Размер:202.1 КБ
ID:5751211


                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20170423_163307-1.jpg
Прегледи:1
Размер:329.5 КБ
ID:5751212


                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20170423_164250-1.jpg
Прегледи:1
Размер:264.3 КБ
ID:5751213


                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20170423_163810-1.jpg
Прегледи:1
Размер:228.2 КБ
ID:5751214
                                Последно редактирано от Пламен Пенов; 25-04-17, 05:49. Причина: допълнение
                                Няма значение колко бавно се движиш и колко дълго вървиш. Важното е да не спираш. - Конфуций

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X