Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой телефон е с хубава камера

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кой телефон е с хубава камера

    Първоначално публикуван от drago varvar Преглед на мнение
    аз да ви покажа нещо ново на пазара

    http://consumer.huawei.com/minisite/bg/p10/index.html
    Като параметри добре, ама да не стане като с рекламата на една Нокия. Супер снимки прави, ама накрая се оказа, че снимките са от 5d mark
    Наистина в последно време ми прави впечатление, че по нета се качват доста качествени селфита, но то една камера ако не може да снима от половин метър какво може...

    Коментар


    • От: Re: Кой телефон е с хубава камера

      Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
      Колеги не се разправяйте за глупости. П9 е с отлична камера. Самсунгите снимат обаче по добре. За съжалени на Сони им изпуснах края.
      Дани, аз съм със S5, но тествах S7 edge, новите айфони и ... P9. Засега никой от великите марки не успява да се конкурира с камерата на P9 на Хуавей на тъмно! Ама никак даже. Предполагам, че P10 ще е още по-добре, но това ще разбера след Великден, когато ми го донесат за тест.

      Така че конкретно по темата - Хуавей за момента са номер едно по качество на камерата на телефона с моделите P9 и вероятно и P10. (Не вярвам новия да е по-зле от стария).

      PS: А за тия проблеми с ОС на Хуавей - това са пълни глупости! Кой успя да го роди това!
      ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
      СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

      Коментар


      • От: Кой телефон е с хубава камера

        Брей много го прахвалихте този huawei p9 и викам, чакаи да видя за какво става въпрос.
        https://www.google.bg/url?sa=t&sourc...yDQmJHSAr7dp3w

        В това сравнение самсунга S7 го бие по всички параметри...

        Ето и сравнение с iphone 7 https://youtu.be/JMJJ161cgi0
        И тои го бие...

        П.С. не съм фен нито на Самсунг нито на ипхоне
        Последно редактирано от Glow; 09-04-17, 04:13.

        Коментар


        • От: Кой телефон е с хубава камера

          Много субективно! На същата страничка.
          https://www.youtube.com/watch?v=cvE6XEZLzE0

          Коментар


          • От: Кой телефон е с хубава камера

            Първоначално публикуван от bocho64 Преглед на мнение
            Много субективно! На същата страничка.
            https://www.youtube.com/watch?v=cvE6XEZLzE0
            Не го изгледах цялото, НО сравнява се със стария iphone 6. На първите и вторите снимки изображението на ипхона е по добро, само на видеото е малко по добре при хауеи... И пак повтарям, сравнява се с стерия модел.
            На сравненията които пуснах по-горе се сравняват нещата с дефаултнит настройки. А в това видео човека обяснява че имало ИСО и т.н. настройки, ама дали не ги е разбазикал...
            От друга страна хората дето разбират от тези настройки, не снимат с телефон, тези дето не разбират пък изобщо не ги интересуват

            Коментар


            • От: Кой телефон е с хубава камера

              Това за сега е най-добрата камера на телефон!

              Sony Xperia XZ Premium
              Последно редактирано от Chinela; 09-04-17, 18:22.

              Коментар


              • Re: Кой телефон е с хубава камера

                Стасе не знам. Аз снимах с моя и на колежката а автоматична през деня. На сименса ми хареса че са по остри и по детайлни снимките, хухавея замазва. Може и от мен да е.

                Коментар


                • От: Кой телефон е с хубава камера

                  Едно селфи на колегата (демек с предна камера) с Moto Z, много ме радва колко е бърз и тъничък


                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:17884624_10212816790914662_4162621516829667300_n.jpg
Прегледи:1
Размер:147.0 КБ
ID:5748621
                  Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

                  Коментар


                  • От: Кой телефон е с хубава камера

                    Ето няколко снимки от преди около два часа.
                    Всичко е на "автоматично", а по-светлата е HDR.

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:14918459164053.jpg
Прегледи:1
Размер:60.9 КБ
ID:5748646

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:14918459058402.jpg
Прегледи:1
Размер:111.1 КБ
ID:5748647

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:14918458946171.jpg
Прегледи:2
Размер:131.1 КБ
ID:5748648

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:14918458788460.jpg
Прегледи:2
Размер:112.1 КБ
ID:5748649

                    Снимките са правени с Lenovo Vibe K5 Note.
                    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                    Коментар


                    • От: Кой телефон е с хубава камера

                      От година и малко ползвам Ху.говей П 9 лайт.
                      Съпругата ми е фенка на Сони, а сина ми на Сам и сунг. Ползва този заобления, но без слот за мемри карта. Не знам защо, но снимките на П 9 видимо са по-добри. Щракаме само на автонастройки. Не знам защо не прочетох нищо за HTC. На мен също много ми харесват и снимките от тях.
                      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                      Коментар


                      • От: Кой телефон е с хубава камера

                        При мен поради скорошно преподписване на договор назрява идеята за нов телефон.И тъй като дилемата е голяма я споделям с вас.
                        Основно най-много работа би ми свършил CAT s60.Най-много няма да го мисля като съм из обектите и работя.Термалната камера има мнооооого приложения.
                        Обаче като цяло телефона не е нищо особено като параметри,а е скъп.И малко ме замисля дали си струва тая термална камера тия пари.
                        От друга страна обичам да обикалям по-разни места със семейството и да щраквам каквото ми хареса.
                        Тук обаче идва битката м/у самсунг с7-8,айфон 7 и хуавей п10.До сега ползвам последно самсунг С3 нео и съм доволен от добичето.
                        Много бой е изяло и къде ли е е било.Колко прах и стружки има в него само той си знае.Това е и причината да се замислям дали да купувам нежен телефон като горните три марки.
                        Телефона за мен не е самоцел.Машинката трябва да е здрава,работеща за мен,а не е аз за нея и приятна за работа.
                        Цената също не е малък фактор.Лесно не ми се дават 1000+лева за телефон независимо,че ще ги изплащам 2 години.
                        Та помагайте.
                        Няма страшно в умирачката...
                        Страшното е да си жив!...

                        Коментар


                        • От: Кой телефон е с хубава камера

                          Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                          Ето няколко снимки от преди около два часа.
                          Всичко е на "автоматично", а по-светлата е HDR.

                          [ATTACH=CONFIG]909070[/ATTACH]

                          [ATTACH=CONFIG]909071[/ATTACH]

                          [ATTACH=CONFIG]909072[/ATTACH]

                          [ATTACH=CONFIG]909073[/ATTACH]

                          Снимките са правени с Lenovo Vibe K5 Note.
                          Колеги, ще споделите ли как виждате снимките на монитора, че съм през телефон ?
                          Въобще, ще се радвам на всякакви мнения.

                          Като мога, ще направя и макро.
                          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                          Коментар


                          • От: Кой телефон е с хубава камера

                            Снимките на са лоши. Но просто си снимал в точното време. Мисля, че при снимане на тази светлина, всеки телефон с камера от 8МП ще направи такива снимки...

                            Коментар


                            • От: Кой телефон е с хубава камера

                              Нямам никакви претенции за нищо, просто около два часа бях точно там, и на тръгване светлината ми се видя подходяща и реших да направя сефтето на камерата за нещо по-различно от снимки за обяви.
                              Тези които гледате са снимани на 8MP и съм ги смачкал на 1920х1080 за Форума. Интересно ми е как ги виждате ?
                              При възможност ще направя и макро, а и панорама, и наистина ми е любопитно на какво съм попаднал.
                              Ако някой предложи какво и как да снимам за тестовете, също ще съм благодарен.
                              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                              Коментар


                              • От: Кой телефон е с хубава камера

                                Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
                                При мен поради скорошно преподписване на договор назрява идеята за нов телефон.И тъй като дилемата е голяма я споделям с вас.
                                Основно най-много работа би ми свършил CAT s60.Най-много няма да го мисля като съм из обектите и работя.Термалната камера има мнооооого приложения.
                                Обаче като цяло телефона не е нищо особено като параметри,а е скъп.И малко ме замисля дали си струва тая термална камера тия пари.
                                От друга страна обичам да обикалям по-разни места със семейството и да щраквам каквото ми хареса.
                                Тук обаче идва битката м/у самсунг с7-8,айфон 7 и хуавей п10.До сега ползвам последно самсунг С3 нео и съм доволен от добичето.
                                Много бой е изяло и къде ли е е било.Колко прах и стружки има в него само той си знае.Това е и причината да се замислям дали да купувам нежен телефон като горните три марки.
                                Телефона за мен не е самоцел.Машинката трябва да е здрава,работеща за мен,а не е аз за нея и приятна за работа.
                                Цената също не е малък фактор.Лесно не ми се дават 1000+лева за телефон независимо,че ще ги изплащам 2 години.
                                Та помагайте.
                                Lenovo Moto M
                                Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                                Най-добрият ром е студеният ром!
                                Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X