Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой телефон е с хубава камера

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кой телефон е с хубава камера

    S60 е хубав, но е неоправдано скъп.
    Lenovo Vibe K5 Note е един от флагманите, та се надявам и камерата да е добра, нооо квото, таковата и ще споделям.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • От: Кой телефон е с хубава камера

      Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
      S60 е хубав, но е неоправдано скъп.
      Lenovo Vibe K5 Note е един от флагманите, та се надявам и камерата да е добра, нооо квото, таковата и ще споделям.
      Кога ще има нощни снимки да го видим това чудо на техниката?

      Коментар


      • От: Кой телефон е с хубава камера

        Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
        S60 е хубав, но е неоправдано скъп.
        Сигурно си се интересувал кои са FLIR.
        + водо и удароустойчивостта, цената на S60, спрямо тази на други "флагмани" си е напълно оправдана.

        Коментар


        • От: Кой телефон е с хубава камера

          Първоначално публикуван от krasimir.n Преглед на мнение
          Сигурно си се интересувал кои са FLIR.
          + водо и удароустойчивостта, цената на S60, спрямо тази на други "флагмани" си е напълно оправдана.
          Колега да не би да казваш, че Леново S60има вградена FLIR камера?

          Коментар


          • От: Кой телефон е с хубава камера

            Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
            Кога ще има нощни снимки да го видим това чудо на техниката?
            Като мога, щото сутрин и вечер не съм много в кондиция, но пък някой следобед може да публикуваме сравнителни тестове с Хуявей Р9.

            Първоначално публикуван от krasimir.n Преглед на мнение
            Сигурно си се интересувал кои са FLIR.
            + водо и удароустойчивостта, цената на S60, спрямо тази на други "флагмани" си е напълно оправдана.
            Може да си прав, но телефона не ми е самоцел, и ме интересуват само разумни отношения цена/качество.

            Единствено бих направил компромис с MOTO Z Play заради допълнителната приставка с камера Хазелблат която отделно е 499лв., но се надявам цените малко да поумекнат с времето.
            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

            Коментар


            • От: Кой телефон е с хубава камера

              Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
              S60 е хубав, но е неоправдано скъп.
              Lenovo Vibe K5 Note е един от флагманите, та се надявам и камерата да е добра, нооо квото, таковата и ще споделям.
              Извинявай ама някак си в едно изречение да използваш "флагман" и "леново" А и пригласят с Хуявей Р9.

              Имам много хора професионалисти правили тестове на камерите, така че отворете гугъл и четете - сравнявайте.
              Ако някой иска снимки0 моля- има фотоапарати. Телефона е цяла екосистема-освен камерата има екран, софтуер...
              Какво значение има камерата, ако батерията изкарва половин ден, а когато ти трябва е забил или екрана е токлова зле, че навън нямаш и идея какво показва

              Коментар


              • От: Кой телефон е с хубава камера

                Ти САТ ползвал ли си, а Леново, а Хуявей ?!

                Темата е за камери, и Колега, ти чети тестовете на гугълските професионалисти, а аз предпочитам да чета мнения на хора, чиито други такива в други теми също съм чел.

                ... а и във Форума има кой да прави преразкази по гугъл, ма добре, че тази тема не му е интересна.
                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                Коментар


                • От: Кой телефон е с хубава камера

                  Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                  Ти САТ ползвал ли си, а Леново, а Хуявей ?!
                  Не, хващал съм , пробвал съм. Но не съм купувал.
                  А - колко струват че даже не знам.
                  Знам само че в момента Galaxy s7 с договор е 600лв -
                  Galaxi s6 без договор е около 600лв. А с договор е 450лв, толкова върви и Iphone 6s
                  За тези пари имаш Android 7 , камера с добра оптика, стабилизация и сензор + целия софтуер на разположение.
                  Стари модели , но не отстъпват на последно леново

                  Колко струва флагман на "леново" и Хуявей Р9.

                  Коментар


                  • От: Кой телефон е с хубава камера

                    Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение
                    ...
                    Ако някой иска снимки0 моля- има фотоапарати. Телефона е цяла екосистема-освен камерата има екран, софтуер...
                    Какво значение има камерата, ако батерията изкарва половин ден, а когато ти трябва е забил или екрана е токлова зле, че навън нямаш и идея какво показва
                    Ако някой иска да философства на тема "Фотоапарати срещу камери на телефони" - да си отвори тема! На тази заглавието е пределно ясно ...
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • От: Кой телефон е с хубава камера

                      Изобщо не обръщам темата. Но не приемам тезата- вземи това парче пласмаса щото е с SONY – IMX 400- примерно.
                      Телефона е цяло от хардуер - екран, батерия, корпус, камера сензори.... и софтуер + драйвери.
                      Пример Хуавей П9- Приличен хардуер (дори и без екрана), прилична изработка и и и и никакъв софтуер. Мъка неземна. Колко човека с П9 ползват заводския лоунчер?
                      Леново пък изобщо не бих го коментирал.

                      Коментар


                      • От: Кой телефон е с хубава камера

                        Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение
                        Не, хващал съм , пробвал съм. Но не съм купувал.
                        А - колко струват че даже не знам.
                        Знам само че в момента Galaxy s7 с договор е 600лв -
                        Galaxi s6 без договор е около 600лв. А с договор е 450лв, толкова върви и Iphone 6s
                        За тези пари имаш Android 7 , камера с добра оптика, стабилизация и сензор + целия софтуер на разположение.
                        Стари модели , но не отстъпват на последно леново

                        Колко струва флагман на "леново" и Хуявей Р9.
                        Интересно аз съм с Хуавей п9 и е с андроид 7!
                        Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                        Коментар


                        • От: Кой телефон е с хубава камера

                          Първоначално публикуван от Даниел Чобанов Преглед на мнение
                          Интересно аз съм с Хуавей п9 и е с андроид 7!
                          Това не го разбрах, хвалиш ли се или е утешение.
                          Все пак телефон за 1000лв е добре
                          Иначе - The camera comes with dual 12MP sensors and F2.2 lenses, but unfortunately no optical image stabilization.
                          Галакси 6, е с оптична стабилизация на образа (OIS) 2х зум
                          Quick Launch, Tracking AF, Auto Real-time HDR (Front & Rear) , F1.9, А 16мп
                          7 да я слагам ли или няма смисъл

                          Съжалявам, но рекламата с Лайка беше много гадна, след като се разбра че нямат нищо общо.
                          Лично аз бих им го върнал - че са лъжци

                          Коментар


                          • От: Кой телефон е с хубава камера

                            Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение
                            Това не го разбрах, хвалиш ли се или е утешение.
                            Все пак телефон за 1000лв е добре
                            Иначе - The camera comes with dual 12MP sensors and F2.2 lenses, but unfortunately no optical image stabilization.
                            Галакси 6, е с оптична стабилизация на образа (OIS) 2х зум
                            Quick Launch, Tracking AF, Auto Real-time HDR (Front & Rear) , F1.9, А 16мп
                            7 да я слагам ли или няма смисъл

                            Съжалявам, но рекламата с Лайка беше много гадна, след като се разбра че нямат нищо общо.
                            Лично аз бих им го върнал - че са лъжци
                            Ми Колега, пусни някоя снимка с Галаксито да видим какво прави тая апература.
                            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                            Коментар


                            • От: Кой телефон е с хубава камера

                              С Р9 от онзи ден по изгрев. Само за информация, минах от въйфон на Р9 и досега не съм имал повод да съжалявам! Наздраве

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:17467778_10208941197866597_249363623_n.jpg
Прегледи:1
Размер:19.0 КБ
ID:5747576
                              По-добре здрав и богат, отколкото беден, но болен !!!

                              Коментар


                              • От: Кой телефон е с хубава камера

                                Колега, до какъв размер си смачкал публикуваната снимка ?
                                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X