Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой телефон е с хубава камера

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Кой телефон е с хубава камера

    Чукни Xperia shutter button и от там тръгни с phone shutter button.

    В идеалния вариант - бутона трябва да е като на фотоапарат - двустепенен, с първа степен за фокусиране и втора степен за "щракане". Също - в идеален вариант трябва да може да събуди телефона в режим камера, дори да е заключен. Експерията прави и двете неща, поне във версия z5. Старият ми z1s (32gb версия на z1) със сигурност имаше подобен бутон, но не помня дали беше двустепенен.

    Нокиите с хубавите фото модули също имат такъв бутон, но там май телефона трябваше да е отключен. Като го натиснеш те праща на клавиатурата за отключване преди да те прати в апарата. Май и други модели имаха подобен.

    Хубавото е че в повечето случаи подобни бутони са на тънката страна на телефона и се падат на показалеца. Удобно е.
    Издъних се на Тюринг теста

    Коментар


    • #62
      От: Кой телефон е с хубава камера

      z2 има същия бутон - да не говорим че и стария ми xcover2 го имаше.
      When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

      Коментар


      • #63
        От: Кой телефон е с хубава камера

        Нокиите не са ли с прозорци ?

        Ползвам Андроид, и държа да продължа, но ще ги разгледам.
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • #64
          От: Кой телефон е с хубава камера

          На галакси С,6, двоен клик на бутона и си в камерата. Интересно е че ес 16мп,сравнено с С7 12

          Коментар


          • #65
            От: Кой телефон е с хубава камера

            Предполагам и пр него работи двоен клик

            Коментар


            • #66
              От: Кой телефон е с хубава камера

              Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
              Нокиите не са ли с прозорци ?

              Ползвам Андроид, и държа да продължа, но ще ги разгледам.
              Разбира се, че са с прозорци - писал съм го по-назад в темата. то Нокия вече всъщност няма, нали станаха Майкрософт...
              Разгледай в ютуб сравнвнията - има много инфо, има за ръчните настройки и всичко което те интересува. За доста по-малко от 1000-1200 лв. може да се вземе модел с доста добра като за телефон камера. Много хора обаче странят от прозорците. ако не си чак толкова заклет фен на някоя ОС, може да се прежалиш и да пробваш. Предполагам, че и във форума на фоун прозорците ще намериш доста инфо, ама там има голяма опасност инфото да е пристрастно .

              П.П:
              като гледам по-горе в темата, показани са мн.добри резултати с андроидски телефони, не знам обаче каква им е цената (и не ми се проверява) и дали те устройва, все пак има една разумна граница над която не си струва инвестицията
              Живей така, че ако утре е последния ти ден, да не е необходимо да променяш нещо днес!

              Коментар


              • #67
                От: Кой телефон е с хубава камера

                Не съм заклет фен на нищо.
                Прагматичен съм, а при джамлъка всичко се плаща, което за мен е дразнещо на фона на другите алтернативи.
                Забелязал съм, че Windows ползват по-бизнес-ориентираните (в тоя, новия, офис-смисъл) пациенти.

                На мен не ми харесва организацията - излишно сложна е, поне за мойте нужди.
                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                Коментар


                • #68
                  Re: Кой телефон е с хубава камера

                  Хубавите камери при андроид телефоните за съжаление ги слагат на флагманите, демек скъпите. Мини версиите на някои марки остават със същите камери. Аз имам наблюдение от Сони и Самсунг и на двете марки камерите са добри, е поне на мен ми харесват.

                  Коментар


                  • #69
                    От: Re: Кой телефон е с хубава камера

                    Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                    Хубавите камери при андроид телефоните за съжаление ги слагат на флагманите, демек скъпите. Мини версиите на някои марки остават със същите камери. Аз имам наблюдение от Сони и Самсунг и на двете марки камерите са добри, е поне на мен ми харесват.
                    Защо да е за съжаление ?
                    Който си взима "нещо" за "някакви пари", обикновено няма претенции и кой знае какви очаквания.
                    Ниският клас апарати са със съответният такъв и камери.

                    В тази тема, мисля че точно камерите при флагманите обсъждаме.
                    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                    Коментар


                    • #70
                      Re: От: Re: Кой телефон е с хубава камера

                      Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                      Защо да е за съжаление ?
                      Който си взима "нещо" за "някакви пари", обикновено няма претенции и кой знае какви очаквания.
                      Ниският клас апарати са със съответният такъв и камери.

                      В тази тема, мисля че точно камерите при флагманите обсъждаме.
                      По принцип има хорица които искат просто хубава камера, не обръщайки внимание на дисплей, процесор, рам, материали и т.н. Между другото си играх с асус зен фон макс и мога да кажа че снима много добре и фокусира адски бързо. Телефона е на колега който е и фотограф. Неговото мнение също е, че камерата е много прилична. Телефона е в бюджет 500 лв и е с лазерен фокус, каквото и да значи това.
                      Последно редактирано от Daniel; 01-10-16, 13:07.

                      Коментар


                      • #71
                        От: Кой телефон е с хубава камера

                        Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                        Не съм заклет фен на нищо.
                        Прагматичен съм, а при джамлъка всичко се плаща, което за мен е дразнещо на фона на другите алтернативи.
                        Забелязал съм, че Windows ползват по-бизнес-ориентираните (в тоя, новия, офис-смисъл) пациенти.

                        На мен не ми харесва организацията - излишно сложна е, поне за мойте нужди.
                        В момента джамлък е най-евтината за придобиване и ползване мобилна платформа, ако говорим за некракнати приложения.

                        Снимките, които правят флагманите са убийствени, по моите критерии, които обаче не са особено високи. Виждал съм снимки от 1520, 930 и 950. Отделният бутон за снимки ги има вече само на флагманите, а примерно 640/650 - нямат бутон.

                        Да се има предвид, че платформата умира със страшна сила и придобиването на флагман от умираща платформа е кофти инвестиция.

                        Ето една лична снимка с 640:

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:WP_20160917_11_34_26_Pro_LI.jpg
Прегледи:1
Размер:90.2 КБ
ID:5730061
                        Последно редактирано от bokomo; 01-10-16, 14:25.

                        Коментар


                        • #72
                          От: Кой телефон е с хубава камера

                          От преди малко :Цвят на краставичка,мравка дои листни въшки,от ръка,без помощни средства с ...note 4.Добра камера, екран и видео,за телефон на 2г.

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20161001_140602.jpg
Прегледи:1
Размер:248.7 КБ
ID:5730060

                          Коментар


                          • #73
                            От: Кой телефон е с хубава камера

                            Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                            Прагматичен съм, а при джамлъка всичко се плаща, което за мен е дразнещо на фона на другите алтернативи.

                            На мен не ми харесва организацията - излишно сложна е, поне за мойте нужди.
                            Естествено, че не всичко се плаща. За камерата специално, приложението на майкрософт е мн.добро и е безплатно. Както при всички - има и безплатни и платени приложения. Дума да не става обаче за броя и разнообразието им спрямо андроидския маркет - там е безкрайна вселена, само да нацелиш читаво приложение. Избора обаче е огромен. За iOS нямам конкретни наблюдения.
                            Относно организацията на ОС - сложна, проста, всичко е въпрос на лично предпочитание и нагласа. За мен е ОК, просто е различна платформа.

                            Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
                            В момента джамлък е най-евтината за придобиване и ползване мобилна платформа, ако говорим за некракнати приложения.

                            Снимките, които правят флагманите са убийствени, по моите критерии, които обаче не са особено високи. Виждал съм снимки от 1520, 930 и 950. Отделният бутон за снимки ги има вече само на флагманите, а примерно 640/650 - нямат бутон.

                            Да се има предвид, че платформата умира със страшна сила и придобиването на флагман от умираща платформа е кофти инвестиция.
                            Дааа, ако наистина е така е мн.кофти покупка. По-добре заложи на нещо по-надеждно за поддръжка напред във времето. Поне при Андроид телефоните избора не е малък, само пари да има човек .
                            Последно редактирано от l.m; 01-10-16, 19:24. Причина: Допълнение
                            Живей така, че ако утре е последния ти ден, да не е необходимо да променяш нещо днес!

                            Коментар


                            • #74
                              От: Кой телефон е с хубава камера

                              Ако не се ограничавате само с популярни марки - аз взех на жената Xiaomi Mi5 - нещо като айЯбълка 7, ама за половината пари от китайците. Като съотношение цена качество "марковите" китайците, който продават у нас за безумни пари не могат да му стъпят. Ето едно ревю конкретно за камерата:
                              http://www.techradar.com/reviews/pho...15657/review/4
                              Аз си карам от близо две години с друг един китаец и нямам забележки.
                              'Облагането с данъци е изтънчен начин да искаш пари със заплаха'

                              Коментар


                              • #75
                                Re: От: Кой телефон е с хубава камера

                                Първоначално публикуван от ntashev Преглед на мнение
                                Ако не се ограничавате само с популярни марки - аз взех на жената Xiaomi Mi5 - нещо като айЯбълка 7, ама за половината пари от китайците. Като съотношение цена качество "марковите" китайците, който продават у нас за безумни пари не могат да му стъпят. Ето едно ревю конкретно за камерата:
                                http://www.techradar.com/reviews/pho...15657/review/4
                                Аз си карам от близо две години с друг един китаец и нямам забележки.
                                Аз имам само една забележка. Къде отиват личните ми данни от телефона?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X