Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Акумулаторен гайковерт

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ....за сравнение със снап-он Иначе нютон-метрите си ги пишат кой както му скимне. Иначе честито на Спарки за машинариите. Как разправяше един стар стругар.... Инструмента е 90 % от майсторлъка...с едни криви клещи и една счупена отверка нищо не става.




    Коментар


    • Здравейте.Имате ли мнение за този сайт и как да разбера дали конкретния винтоверт е истински,а не е евтина китайска имитация?Ментетата стават все по-сполучливи и ми е все по-трудно да ги разпозная.Съмнително ми се струва при такава цена да няма коментари и мнения в сайта.
      https://www.toolsbox.bg/akumulatorna...6nt-18-v-70nm/

      Коментар


      • Roninn
        Roninn коментира
        Редактиране на коментар
        Гарантирам за тях

    • Зарядното за Milwaukee ми е от тях. Истинско е. Не мога да съм сигурен, но май внасят от UK. Зарядното ми е с UK преходник.

      При DeWalt също имаш регистрация на машини в сайта им, та много бързо ще разбереш при проба да регистрираш.

      Машината е на нормална цена, като за тук. В UK е 88 лири, което е 202лв, от търговец, от който си купих 2/3 от машините преди няма и месец. Всичките съм регистрирал - при Milawaukee е задължително, ако искаш 3 години гаранция.

      ПП: 88 лири е машина + куфар. Само машина е 70 лири.

      ППП: Гъбко още работят нормално.
      Последно редактирано от sparkybg; 02-04-20, 18:38.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • Sparky пак ме накара да размисля.70 лири Х 2,23 са 156лв. Ако доставката от УК до БГ през "гъбко" е 4,80лв (1,6кг) то цената до БГ идва на 161лв.С Еконта до Бургас ще е под 170лв .Това са си над 100лв по-малко .Правилно ли смятам и колко време чакаш обикновено за доставка до БГ?
        Последно редактирано от stypkata; 02-04-20, 20:04.

        Коментар


        • До София е между 5-7 дена, след като тръгне. От POWERTOOLMATE (потърси в Google) до Гъбко обикновено стига за между 2 и 5 (по-често 3). Обикновено от пристигане в Гъбко до изпращане към България минават 1-3 дни.

          В момента нещо като 15дни след поръчката ми се струва реалистичен срок да дойде до теб. Песимистично около 20. Курсовете им към момента пътуват с около 2-3 дни по-дълго от обикновено.

          Разгледай сайта. И батериите са на добри цени, например. И все пак сравнявай и с тукашните цени - 2 от машините са ми от тук, щото навън бяха по-скъпи или сравними като цена и се обязсмисляше поръчката. Големия гайковерт обаче навън беше сериозно по-евтин.

          Друга търсачка - "идеало.де" (на латиница естествено). Пишеш модела на машината и ти показва къде в Германия е най-евтино. Имам машина и от Германия, пак през Гъбко.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
            От преходниците, дето купих, Makita и Milwaukee са с изтъняване, тоя на DeWalt е без изтъняване:


            Но, както се вижда на снимката, официално е за 72.5Nm. 100 я устиска, я не.
            Тея ги намерих в куфара
            Прикачени файлове
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • Е, моите са на село, до където официално не мога да ходя (щото извън София), неофициално заради родителите ми нямам и много желание в момента, не че е съвсем невъзможно. Та нито машини съм пробвал, нито преходници.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • Здравейте.Обикновенно хората първо питат,а после купуват.При мен малко стана на обратно.По стечение на обстоятелствата закупих от английско Hitachi DV18DGAL. Според хитачи е 70 нютонметра,Навсякъде чета за макита,деволт и милуоки.Останах с впечатлението че хитачи са куца марка.Така ли е?На мен не ми трябва професионално,но искам инструмента да е качествен и надежден.Можете ли дадете мнение от вас или какво сте чували от познати.....Понеже имам леки съмнения дали да го продавам и да търся макита и милуоки,само че тия американските много пари,Хитачито е с метален патронник и е чисто ново.И ако не се е разбрало-нямам хабер от такива работи,имам един малък парксайд дето използвах ама той е слаба работа.Използвах го за самонарезни на ламарина.Големият ще се полва за същото,за дърво и къщни работи.Исках да е батерията 3 амперчаса но тук са две по 1,5-и добре и не е.

                Коментар


                • Коментар


                  • Моля, не пускай един и същ въпрос в повече от една тема!

                    Темата е за гайковерт, това на снимката не е. Пуснал си я в друга тема и помислих че нещо не се е полуичило с поста ми и го писах пак.
                    Последно редактирано от sparkybg; 09-04-20, 20:50.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • Да споделя впечатления от малкия винто/гайковерт на MIlwaukee - M18FID2 Нещото е малко, брои се "impact driver", а не "impact wrench", обаче удря здраво и направо съм влюбен в него. Засега преходника на DeWalt към 1/2 оцелява, даже и на гайки за джанти. Все пак не прекалявам с тормоза. Самия удар е доста силен, например сравнен с Einhell-а на 1/2, който имах.

                      ...и по тоя повод, утре чакам да дойде това:



                      M18 BRAIW. На 3/4 е, не е много нютони (76), не е безчетково, обаче се завира на значително повече места.

                      иии, смятам да приключвам вече с пазаруването засега. Накой ден ако ми потрябва перфоратор може и да купя, но засега друго не ми трябва.

                      Разликата между флекса на Milwaukee и флекса на Einhell е същата - Einhell-а си малее, като го натиснеш повече. Milwaukee-то се чувства повече като нормален електрически шлайф и все още не съм го изключил от претоварване, но не съм го и напълвал много. Усеща се обаче по-голямата мощност. Това естествено си има и обратната страна - с Einhell-а реално не можеш да свършиш голяма беля - просто спира. А с това май-май можеш да свършиш почти всяка беля, която и с кабелен.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • Приключих с преходниците. Такова Milwaukee никой няма - разширяване на отвора (бронзова втулка) от 15 на 17мм, ударник от друга машина, по всичко останало освен въпросния размер абсолютно съвместим, и резултатът - М18FID2, ама на квадрат 1/2:
                        М18FID2-1/2

                        И явно 226-те нютона не само са реални, ами според мен докарва и отгоре. Отвива с поглед гайки на джанти, стегнати с разтегателен ключ колкото мога и мокрени няколко месеца. Абсолютна оса за габаритите си. Категорично докарва осезаемо повече от Einhell-а.

                        И главата му е по-малка от батерията.

                        ПП: А относно ъгловото М18BRAIW - слабичко е. Не поиска да отвърти самозаконтряща се гайка на амортисьор. Но пък не стиска пръсти като акумулаторната тресчотка и се работи по-приятно с него. За дълги болтове, които не се отвиват на ръка, а искат известно усилие, е перфектно.

                        ППП: Преходника на DeWalt отдавна сдаде, както и няколко други. Честно казано не знам какъв преходник или накрайник от Hex 1/4 би удържал на 226 нютона. Чупи ги като солети на първия болт дето е малко клаясал.
                        Последно редактирано от sparkybg; 25-08-20, 12:40.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • sparkybg
                          sparkybg коментира
                          Редактиране на коментар
                          E, такъв накрайник за тая машина няма от къде да взема. Пък и на мен ми трябваше гайковерт повече, отколкото винтоверт.

                        • KingofROAD
                          KingofROAD коментира
                          Редактиране на коментар
                          Има ве, как да нЕма.
                          https://www.ebay.co.uk/itm/NEW-HEX-B...L/283440640411

                        • sparkybg
                          sparkybg коментира
                          Редактиране на коментар
                          Неее, аз знам че има преходници от всичко към всичко. Такова като на снимката имам и в трите гедорета. Имах предвид че няма съвместима машина, от която директно да взема ударник и да го сложа на тая, както направих с 1/2 квадрата.

                          Не са ми били проблем битовете. Проблема идваше в преходниците от 1/4Hex към кво да е друго - троши ги като солети. Просто каквото и да вкараш на 1/4, при въртящ момент 230 нютона, то ще се строши при първия запекъл болт.

                          Ако някоха ми потрябва отново същата машинка, но на 1/4 hex, просто ще си купя втора. Евтина е.

                          ПП: Беше евтина. Сега гледам е изчезнала. А беше нещо като 80 лири тялото.

                      • Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение

                        ППП: Преходника на DeWalt отдавна сдаде, както и няколко други. Честно казано не знам какъв преходник или накрайник от Hex 1/4 би удържал на 226 нютона. Чупи ги като солети на първия болт дето е малко клаясал.
                        Аз оборудвах и двете Милуокита с камъни и преходници на FORCE. Ковани са, и са предназначени за ударни гайковерти. На този етап нямам забележки. Голямото Милуоки редовно работи в диапазона на 1600 Nm.
                        Hyundai TERRACAN 2003 2.9 CRDi 150 автомат
                        VW T4 Multivan 1993 2.4D AAB

                        Коментар


                        • veskov
                          veskov коментира
                          Редактиране на коментар
                          1600 с 1/4?

                        • Ивайло Александров
                          Ивайло Александров коментира
                          Редактиране на коментар
                          Голямото е 3/4. Има най-различни преходници. Може от 3/4 да се слезе на 1/4. Предложих вариант за камъни, от които съм доволен като качество за професионална употреба.

                      • Ударни камъни си взех на TOPTUL. Проблемът ми не беше е с тях, а с преходниците от 1/4 HEX към какво да е друго. Машинчето горе ги троши като солети.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • След като се оборудвахме с Милуоки 1/2 и 3/4, днес видях и 1''. Еми не се чудих дълго!
                          Hyundai TERRACAN 2003 2.9 CRDi 150 автомат
                          VW T4 Multivan 1993 2.4D AAB

                          Коментар


                          • Никола
                            Никола коментира
                            Редактиране на коментар
                            Вече ще знам на кой да се обадя като искам да развивам полуска на краз примерно...
                            Айде да ти е честит! ​​​​​​​​​​​​​​

                          • Ивайло Александров
                            Ивайло Александров коментира
                            Редактиране на коментар
                            Благодаря!

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X