Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Акумулаторен гайковерт

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Акумулаторен гайковерт

    Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
    .Гайковерт с дръжка до сега не съм виждал.
    https://industrialbg.com/produkti/p-1271539 https://www.kraft-shop.com/%D0%B3%D0%B0%D0%B9%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%82-34-2000-69 пневматични,има и при електрическите за удобство при високото тегло.

    Коментар


    • От: Акумулаторен гайковерт

      Тези дръжки на големите импакти са, за да можеш да го вдигнеш и задържиш в позиция, понеже е над 5 кила .
      0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

      Коментар


      • От: Акумулаторен гайковерт

        Първоначално публикуван от petkov_bb Преглед на мнение
        От любопитство сега измерих размерите на различни вложки ,хлабината заложена от производителите е между 0.15 и 0.2 ,при тези които са най натоварени имам износване до 0.1мм. На Beta са с 0.13-0.15мм. За спорта замерих и архивирани, производство от "Балканската война"-руски (СССР) -0.15, полски-0.15,български (ВМЗ) -0.1!!!
        (При гумаджиите вложките вероятно търпят по сериозни изменения)
        Не хлабината към болта. Хлабината в квадратите и колко време остава такава. Много от ударните удължители са и без сачма например. И просто са по-корави като материал - не пружинират толкова.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • От: Акумулаторен гайковерт

          Имах впредвид дръжка от този тип https://lot.bg/foto/22/650522b.jpg , която е предвидена да не ти строши ръцете.Ако гайковерта отдаваше въртящия си момент по същия начин, по който го отдава тази дрелка и метър дръжка нямаше да е достатъчна.

          Коментар


          • От: Акумулаторен гайковерт

            Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
            Имах впредвид дръжка от този тип https://lot.bg/foto/22/650522b.jpg , която е предвидена да не ти строши ръцете.Ако гайковерта отдаваше въртящия си момент по същия начин, по който го отдава тази дрелка и метър дръжка нямаше да е достатъчна.
            ДА,
            Ударните гайковерти почти не реализират въртящ момент към тялото и ръцете.Дръжките е ясно, че са за удобство и справяне теглото.
            При винтовертите с над 100н.м. реално се "вързват" ръцете, както и от сериозните пневматични тресчотки (много внимавам-към края работа на пулсации).

            Коментар


            • От: Акумулаторен гайковерт

              Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
              Имах впредвид дръжка от този тип https://lot.bg/foto/22/650522b.jpg , която е предвидена да не ти строши ръцете.Ако гайковерта отдаваше въртящия си момент по същия начин, по който го отдава тази дрелка и метър дръжка нямаше да е достатъчна.
              Имам същата спарки с пластмасова дръжка- премазва и зъбчето и се усуква, няма удържане .
              0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

              Коментар


              • От: Акумулаторен гайковерт

                Ударен гайковерт на 2034 Nm на 3/4 също няма дръжка. И не удря в ръцете. Теглото му е 3.5 кг. Отначало и аз се притесних да не ме хвърли от двигателя, но напразно. Гайки стегнати на 1200 Nm си ги развива без проблем, и без неприятни усещания в ръцете от ударите. По големи Nm още не съм пробвал.
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Image00006.jpg
Прегледи:1
Размер:166.4 КБ
ID:5816106Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Image00011.jpg
Прегледи:1
Размер:148.8 КБ
ID:5816105
                Hyundai TERRACAN 2003 2.9 CRDi 150 автомат
                VW T4 Multivan 1993 2.4D AAB

                Коментар


                • От: Акумулаторен гайковерт

                  Първоначално публикуван от Ивайло Александров Преглед на мнение
                  Ударен гайковерт на 2034 Nm на 3/4 също няма дръжка. И не удря в ръцете. Теглото му е 3.5 кг. Отначало и аз се притесних да не ме хвърли от двигателя, но напразно. Гайки стегнати на 1200 Nm си ги развива без проблем, и без неприятни усещания в ръцете от ударите. По големи Nm още не съм пробвал.
                  [ATTACH=CONFIG]990171[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]990170[/ATTACH]
                  Е...как ще те удря през ръцете,като развиваш болтове и гайки през wi-fi ..то си го пише на кутията.
                  Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                  Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                  Анатолий Пейчинов o8875о9815
                  https://dvrbg.com/

                  Коментар


                  • От: Акумулаторен гайковерт

                    Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                    Е...как ще те удря през ръцете,като развиваш болтове и гайки през wi-fi ..то си го пише на кутията.
                    Опитваш се нещо да се шегуваш, но инструмента е истински, и професионален. Цилиндрови глави като тези на снимката се демонтират, като гайките им се развиват с динамометър 2000 Nm с рамо 2 м. Трима човека се напъват здраво, за да успеят да развият гайките една по една. За умората после няма да говоря. Този гайковерт развива 36 гайки стегнати на 1200 Nm за около 5 минути. А чрез телефона гайковерта може да се заключва. Евентуално при кражба да не може да се използва.
                    Прикачени файлове
                    Hyundai TERRACAN 2003 2.9 CRDi 150 автомат
                    VW T4 Multivan 1993 2.4D AAB

                    Коментар


                    • От: Акумулаторен гайковерт

                      Я по добре качете снимки с инструмента,че ми стана интересно .............с тези характеристики. Направо съм в "шах", как в 3 килограма и с батерия от 5Ач. постигат тези стойности. Как е постигнат конструктивно този резултат?

                      Коментар


                      • От: Акумулаторен гайковерт

                        Как се постига конструктивно нямам представа. Уговорката беше дилърът да дойде на обекта за демонстрация. Ако развиеше гайките на главите ще го купим гайковерта, ако пък не - да си го връща обратно. Взехме го веднага. Имаше някаква промоция за около 1100 лв. В комплекта има две батерии и зарядно. Камъни за ударен гайковерт 3/4 си купихме отделно. Два комплекта камъни /къси и дълги от 19 до 50 общо 20 бр./ за още около 360 лв - FORCE, че са по приемливи като цена.
                        Гайковерта се използва при нас само за развиване. За завиване се използва динамометъра, защото се изисква равномерно стягане на определени Nm.
                        Това имам само като снимки. Предната седмица го купихме, и в еуфорията не се сетихме да го снимаме по време на работа.
                        За нов обект ще направя клип да се види как се представя. Аз все още не мога да повярвам, че е истина. Големи мъки спестява.
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Image00003.jpg
Прегледи:1
Размер:134.5 КБ
ID:5816146Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Image00004.jpg
Прегледи:1
Размер:95.9 КБ
ID:5816147
                        Прикачени файлове
                        Hyundai TERRACAN 2003 2.9 CRDi 150 автомат
                        VW T4 Multivan 1993 2.4D AAB

                        Коментар


                        • От: Акумулаторен гайковерт

                          Е до сега не сте ли ползвали 3/4 или 1" на въздух?Преди 15тина години си напазарувах първия гайковерт от Пловдивския панаир, пак бяха обявени сериозни нютони на рекламата, отвива гайки на колянов вал,глава, маховик и т.н.Тогава работех на канал и си мислех кво пък толкова, ако не мога да го удържа ще го подпирам на трупче или направо на земята.Пърия път, в който го свързах към компресора и отвих един централен болт с него се почувствах рядко тъп, после му разучих принципа на действие.

                          Коментар


                          • От: Акумулаторен гайковерт

                            50% от заявените параметри да покрива ще е страхотен уред (без значение че идва от Китай). Имам акумулаторен.(410нм.) 19.2в. и се справя прилично до 200-250нм.
                            Просто не знам кой, физичен закон са "подобрили" за да постигнат това..............

                            Коментар


                            • От: Акумулаторен гайковерт

                              Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
                              Е до сега не сте ли ползвали 3/4 или 1" на въздух?
                              Не ми върши работа на въздух! Занимавам се с кораборемонт. Няма как от понтон на понтон и от кораб през два, три реда на друг кораб да мъкна шлангове и компресори. Не съм стационарно в сервиз.
                              Hyundai TERRACAN 2003 2.9 CRDi 150 автомат
                              VW T4 Multivan 1993 2.4D AAB

                              Коментар


                              • От: Акумулаторен гайковерт

                                Опъването на кабели и маркучи е отживелица.
                                Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X