Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Акумулаторен гайковерт

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Е, не издържах , и поръчах това:


    https://www.milwaukeetool.eu/m18-fue...onefhiwf12-eu/

    1898Nm макс на отвиване, 1356Nm работни.

    480лв в Германия.

    Взех и още една 5Ah батерия - 120лв, пак от там.

    ...и съвсем ще точа лиги още 2 седмици, докато дойдат.

    5Аh батериите са си направо далавера в момента.

    Смятам че съм си решил всички "гайковрътни" нужди форевър. Сега вече трябва да си напазарувам хубави камъни, защото тия от обикновено гедоре ще станат на салата.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • Владо М
      Владо М коментира
      Редактиране на коментар
      В Бг предлага ли се и колко струва?

    • Ивайло Александров
      Ивайло Александров коментира
      Редактиране на коментар
      Тук цената е ужасна. По 2, че и по-скъпо. И двата с по две батерии и зарядно по 1100 лева комплекта. И то на промоция. С 5 години гаранция.

    • Владо М
      Владо М коментира
      Редактиране на коментар
      Уфф , ужас - много се колебая с коя марка да се вържа - Милуоки или Девалт. Забелязвам, че професионалистите залитате към първата, ама на мен разумът ми казва да избера втората или бюджетен вариант...

  • Няма да съжаляваш! Аз освен голямото Милуоки взех и на 1/2 M18 FMTIWF12-502X в комплект със зарядно и две батерии 5.0Ah. Батериите и на двата уреда са еднакви, и сега разполагам с 4 батерии едновременно. Камъни взех от Евромаркет. Ударни на FORCE. Евтини и качествени.
    Hyundai TERRACAN 2003 2.9 CRDi 150 автомат
    VW T4 Multivan 1993 2.4D AAB

    Коментар


    • Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
      Е, не издържах , и поръчах това:


      https://www.milwaukeetool.eu/m18-fue...onefhiwf12-eu/

      1898Nm макс на отвиване, 1356Nm работни.

      480лв в Германия.

      Взех и още една 5Ah батерия - 120лв, пак от там.

      ...и съвсем ще точа лиги още 2 седмици, докато дойдат.

      5Аh батериите са си направо далавера в момента.

      Смятам че съм си решил всички "гайковрътни" нужди форевър. Сега вече трябва да си напазарувам хубави камъни, защото тия от обикновено гедоре ще станат на салата.
      Това е много сериозна машина. През Блутут и казваш какъв момент на притягане искаш. Ръждясала гайка на каре на кола с предно я отвива без замисляне. Ще бъдеш доволен като прасе на успоредка
      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

      Коментар


      • Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение

        В Ще бъдеш доволен като прасе на успоредка
        Може ли да го разтълкуваш? Или снимка как изглежда прасето на успоредка?!

        Чичо Гугъл нищо не знае за този израз

        В 

        Коментар


        • Честита играчка! Сдъвкани си имал до сега с това чудо ще разбереш какво е да се чупи на поразия всичко дето не е баш читаво. С пневматика на 1500нм вече колекция от какви ли не ударни счупени съм събрал.

          Коментар


          • Спарки, това е буца, имат един модел на 12в, ако го видиш на живо ще се влюбиш .
            0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

            Коментар


            • https://www.youtube.com/watch?v=jqa9oXA6wnk
              0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

              Коментар


              • Знам го това. Мъничко си имам и пневматично, и батерийно. Баш буца с много нютони исках.

                На 12V бих взел това:
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:M12FIR14-0-600.jpg
Прегледи:633
Размер:20.8 КБ
ID:6563907
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                  ...На 12V бих взел това:
                  Ми, след една нощ "размисъл", взех го. 115 лири от UK + 2 x 2Ah батерии за по 20 евро от Германия.

                  Впрочем в немския eBay е фраш с батерии менте за Milwaukee.

                  Изкушавам се да купя една само за да проверя дали ако и сменя елементите с читави няма да стане истинска.

                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • disko04
                    disko04 коментира
                    Редактиране на коментар
                    Много е вероятно и без намеса да си работи добре. Аз съм купувал за роднина 18в. за Макита, не оригинална и си работи много добре по неговите думи.

                • Аз преди година си взех китайче 340 Нм с две батерии за 60-70 паунда специално за развиване на гайки на амортисьори и биелетки. Върши идеална работа, но .... това чудо къса всичко позапекло, дори и шпилки 10 мм. А твоето с тия 1900 Нм ..... не ми се мисли колко шпилки и резби ще оправяш ....
                  "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                  Неизвестен мъдрец

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
                    Аз преди година си взех китайче 340 Нм с две батерии за 60-70 паунда специално за развиване на гайки на амортисьори и биелетки. Върши идеална работа, но .... това чудо къса всичко позапекло, дори и шпилки 10 мм. А твоето с тия 1900 Нм ..... не ми се мисли колко шпилки и резби ще оправяш ....
                    То си има степени бре. На първа е 200. Какво и дали нещо може да се настройва през Bluetooth ще гледам като дойде.

                    Пневматичния ми гайковерт продавача твърди че е 1100 нютона. Ми не е толкова, илипоне с маркуч 8мм и налягане 10 бара не е толкова. Категорично. А е Hazet, дето уж не трябвало да лъжат. Не можа да отвие 3 от 7 болта на маховика, привсе че се виждаше че подмръдват с около милиметър, а заводски ги дават да се стягат на 180. Но пък ми отви гайката на шайбата на коляновия вал - 42мм, с преходник 1/2-3/4, което пишат че се стяга с 350-400Nm.

                    Ще го видим що за куче е. Горе в клипчето 12 волтовия мъник даже си надмина спецификациите, нищо че пак с преходник към 3/4.

                    Пък и си имам и малък Einhell на 215 нютона. Реални са - това поне е тествано вече.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                  • Няма ли китайски кутии за батериите на милокито ?
                    0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                    Коментар


                    • Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
                      Няма ли китайски кутии за батериите на милокито ?
                      Има. 18 долара барабар с платката.

                      PP: И за 12, в алиекспрес.

                      PPP: Но, както и да го смятам, твърде далече от 120лв за 5Ah батерия не мога да постигна. Вътре са 10 елемента Samsung INR18650-25Q, които са към 70-80лв. С кутията станаха 100. За заварки като ми вземат още 20, и го докарах на нова оригинална батерия от Германия.
                      Последно редактирано от sparkybg; 23-02-20, 23:36.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • Впрочем, викнах и това:


                        По спецификация го дават по-късо от 12 волтовото даже. При 80 лири цена, не се сдържах.

                        Тук с цената му направо са се оакали до ушите - със все "промоциите" е почти двойна.

                        Дават го 226Nm, на което обаче не знам кой преходник би устискал. Взех DeWalt, Makita и Milwaukee преходници към 1/2.

                        Това е клипче за стария модел със 180 нютона:
                        Последно редактирано от sparkybg; 28-02-20, 12:45.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • Kirilpm
                          Kirilpm коментира
                          Редактиране на коментар
                          Нито на девалт, нито на милоки преходниците издържаха на лидълския винтоверт, а той е само 180 нютона.Ако питаш мен заеби тая работа с преходниците и си го ползвай с камъни 1/4 и битове.Незаменими са за отвиване на ръждясали болтове, особено тези с фрезенкова глава по стартери динама и дискове.Не си спомням откога не съм вадил ударната отвертка, просто с винтовертчето е по-удобно.В момента имам един останал преходник на милоки и го пазя за "специални" случаи, преди си правех експерименти с болтове на джнати, даже и една шайба на колянов вал бях успял да развия, но разходът на преходниците е много висок.

                      • То на тоя на DeWalt си пише че е максимум 87Nm. На другите не пише нищо.

                        Аз не очаквам чудеса де. Не виждам от какво може да се направи преходник с тоя диаметър, дето да устисква на над 100-ина нютона.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • Kirilpm
                          Kirilpm коментира
                          Редактиране на коментар
                          Пробвал съм от парче Г образен шестограм набито с много малък конус в квадрата и заварка за фиксиране.При по-сериозно натоварване се ускува онея шарените близалки от панаирите, хем шестограма е от читава марка.Заводските имат едни допълнителни изтънявания, които хич не ми е ясно за какво са при ударните преходници и точно там се къса.Просто не са предвидени за такава работа, освен това не могат и да си покажат целия въртящ момент, понеже преходника поддава.

                        • Roninn
                          Roninn коментира
                          Редактиране на коментар
                          Имам малък девалт с 205 нютона ,никакъв преходник не устисква,пробвах някакви на Милуоки,ударни даже,потроши ги за норматив.

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X