Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Откъде да си купя бутилка за телоподаващо?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Откъде да си купя бутилка за телоподаващо?

    Първоначално публикуван от welderargon Преглед на мнение
    О да точно за СО е ,...само че за бира!!Чудно ми с една такава бутилчица колко заварки се правят !?
    С въглероден двуокис изкарва много, с коргон малко.
    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

    Коментар


    • От: Откъде да си купя бутилка за телоподаващо?

      Първоначално публикуван от welderargon Преглед на мнение
      О да точно за СО е ,...само че за бира!!Чудно ми с една такава бутилчица колко заварки се правят !?
      Ден и половина сериозно заваряване.
      "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
      Mark Twain
      СтоЕнчA

      Коментар


      • От: Откъде да си купя бутилка за телоподаващо?

        Първоначално публикуван от Shtaiga Преглед на мнение
        Ден и половина сериозно заваряване.
        Те за тва некои обеми се измерват в килограми,особено горивата..."СЕРИозното" заваряване изключва съдържанието на тая "епруветка" като сериозен източник на инертен газ, еле па со2...

        Коментар


        • От: Откъде да си купя бутилка за телоподаващо?

          Колеги купих тая от загока! 80лв добре ли е? Има и малко материял вътре

          Коментар


          • От: Откъде да си купя бутилка за телоподаващо?

            Първоначално публикуван от fill Преглед на мнение
            Те за тва некои обеми се измерват в килограми,особено горивата..."СЕРИозното" заваряване изключва съдържанието на тая "епруветка" като сериозен източник на инертен газ, еле па со2...
            Aко колегата имаше да строи подводница нямаше да пита за такива епруветки.Така че в домашни условия колко и юнашки да налегне телчарката ден и половина ще искара с СО2 със сигурност.Пробвал съм го!

            Сега 80лв ми се виждат множко,ама като си ги дал ти пожелавам дълго ,доходоносно и без аварийно ползване.
            "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
            Mark Twain
            СтоЕнчA

            Коментар


            • От: Откъде да си купя бутилка за телоподаващо?

              Предимството на епруветката приключва с ниското общо тегло.Ако трябва да я катериш по етажи...Ама ние,понеже сме мързеливи,катерим едно кило маркуч до покрива,и бутилката си я заебаваме на кота "О"...

              Коментар


              • От: Откъде да си купя бутилка за телоподаващо?

                Първоначално публикуван от fill Преглед на мнение
                Предимството на епруветката приключва с ниското общо тегло.Ако трябва да я катериш по етажи...
                Е и пренасянето до обекта също не е маловажно!Тук епруветката отново е с предимство!
                https://www.youtube.com/watch?v=cgb6BThxVU4
                https://www.youtube.com/watch?v=Dz3BH1U3TPc

                Being A Good Welder Is 3% Talent, 97% Not Being Distracted By The Internet.

                Коментар


                • От: Откъде да си купя бутилка за телоподаващо?

                  Първоначално публикуван от welderargon Преглед на мнение
                  Е и пренасянето до обекта също не е маловажно!Тук епруветката отново е с предимство!
                  Еле ако я пренасяш от единия край на София до другия...Аз кат пия в къщи,си купувам литър,щот не ми се тича до магазина за две по сто...Пък и за утре ми остава...Е,верно че цел литър трудно се носи...

                  Коментар


                  • От: Откъде да си купя бутилка за телоподаващо?

                    И какво е предимството да се разнася телчарката със все консумативите и? Ей т'ва не мога да си го обясня...

                    Коментар


                    • От: Откъде да си купя бутилка за телоподаващо?

                      Ти пък,нося навсякъде,сега ме накара да се замисля на колко най високо съм се качвал,със електрожен на 325 метра,със цо-то за сега се сещам на 22 етаж ,ще помисля още
                      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                      Анатолий Пейчинов o8875о9815
                      https://dvrbg.com/

                      Коментар


                      • От: Откъде да си купя бутилка за телоподаващо?

                        Първоначално публикуван от CCCP Преглед на мнение
                        ... 80лв добре ли е? Има и малко материял вътре
                        Ако заверката й важи за още няколко години напред е добре. В противен случай си приготви още 50-тина лева.
                        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                        Из "Златния телец"

                        Коментар


                        • От: Откъде да си купя бутилка за телоподаващо?

                          Всъщност на бутилката датата която е набита на зверяването ли е или датата до която е заверена?
                          П.П. Ако ще трябва да дам още 50лв отива на цената на нова. Но пък поне съм се пробвал. С една боя и тая ще светне ама ще е един вид на изплащане.
                          Толкова ли стриктно гледат заверките? Щото те и за АГУтата искат какво ли не ама до сега като минавам на преглед всичко е само фиктивно няма проверки няма нищо нали сме в България.

                          Коментар


                          • От: Откъде да си купя бутилка за телоподаващо?

                            На всеки 5-ет години минава на проверка,датата на бутилката е от проверката,прибавяш годините и ти става ясно дали е годна.
                            Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                            Коментар


                            • От: Откъде да си купя бутилка за телоподаващо?

                              Зависи на какъв кеф ще е пълнача на бутилката. При евентуална авария(дано се не случва) той си носи отговорност, ако я е напълнил и не е била заверена.
                              Напълно си е в правото, да ти откаже пълнене

                              ПП

                              Пламене, датата показва докога трябва да мине заверка.
                              RAV 4
                              F650GS

                              Коментар


                              • От: Откъде да си купя бутилка за телоподаващо?

                                До тук едно на едно за датите (до или 5 години след) на мойта пише 2013 ако е след има още 2 години но ако не е...
                                се сещам че има едни такива букви и цифри се продават дето се бие с чука по тях(В кръга на шегата по-добре 50лв и да си мине теста но ако е само за да ти приберат парите си е вариант)
                                ПП Носи отговорност ако ми издаде касова бележка или ако се окажа роверяващ или.... тук може да стане дълго и широко.
                                Последно редактирано от CCCP; 15-02-16, 23:36.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X