Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Откъде да си купя бутилка за телоподаващо?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Откъде да си купя бутилка за телоподаващо?

    Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
    Не знам дали това е точната причина, но когато са ми пълнили бутилки, са ми казвали, че налягането е такова от съображения за безопасност.
    Просто на такова налягане CO2-то стои течно. Нагягането се запазва докато в бутилката има течна фаза. Чак след това започва да спада. Ама това е малко преди да свърши.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • От: Откъде да си купя бутилка за телоподаващо?

      Здравейте днес си напълних бутилчицата за телоподаващо СО2, 5 кила или литра за 7.50лв. , стана бързо хората са точни...аз лично съм доволен от мястото за пълнене на газ а именно след ЗОНА на Орион веднага на светофара в дясно, след газостанцията има един строеж веднага след него в дясно доста е неугледно местенцето ама е ок....

      Коментар


      • От: Откъде да си купя бутилка за телоподаващо?

        Преди да съм тръгнал да търся по фирмите, на някой да му се намира ненужна малка бутилка за телоподаващо в момента?

        Коментар


        • От: Откъде да си купя бутилка за телоподаващо?

          Аз имам няколко пожарогасителя дето само ги подмятам. Единя е 7кг, няколко по 5 и един 2. Тия по 5 и 7-килограмовия са минали хидравличен тест 2013. Всичките са заредени, но пак повратям, че към момента са пожарогасители, т.е. с дълбока сонда и без манометри.

          Коментар


          • От: Откъде да си купя бутилка за телоподаващо?

            Човек, купи си бутилка с кран за цо и самата бутилка да е в срок, за 150лв ще си купиш нова. Не се занимавай със стари бутилки, или пък да преправяш пожарогасителите на колегата горе. Играл съм го няколко пъти тоя филм и винаги съм се набутвал.

            Коментар


            • От: Откъде да си купя бутилка за телоподаващо?

              Първоначално публикуван от mendi Преглед на мнение
              Аз имам няколко пожарогасителя дето само ги подмятам. Единя е 7кг, няколко по 5 и един 2. Тия по 5 и 7-килограмовия са минали хидравличен тест 2013. Всичките са заредени, но пак повратям, че към момента са пожарогасители, т.е. с дълбока сонда и без манометри.
              Един 2 какво значи,един кг.или 2 кг.?
              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
              Анатолий Пейчинов o8875о9815
              https://dvrbg.com/

              Коментар


              • От: Откъде да си купя бутилка за телоподаващо?

                Нова 115 лв 7кг от магазин за противопожарни екстри това с вентил за въгледвуокис + всичките документи за тест и експлоатационен период 10 години ,всичките вещици(бутилки)втора радост които се продават в нета за по 60,70,80 лева ми се видяха много ненадеждни само като погледнеш снимката и си мислиш че излизаш в орбита ако го купиш,някой ако има нужда името на фирмата на лични, тук е забранено публикуването на решенията
                Персонален поздрав за всички в народното събрание /Господ да ви убие,Аллах да ви вземе,Чумата да ви тръшне,Синовете ви зетьове да ви доведат.АМИН/

                Коментар


                • От: Откъде да си купя бутилка за телоподаващо?

                  Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                  Един 2 какво значи,един кг.или 2 кг.?
                  Един двукилограмов.

                  Коментар


                  • От: Откъде да си купя бутилка за телоподаващо?

                    Първоначално публикуван от mendi Преглед на мнение
                    Един двукилограмов.
                    Кви пари,снимка,със стандартен кран ли е?
                    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                    Анатолий Пейчинов o8875о9815
                    https://dvrbg.com/

                    Коментар


                    • От: Откъде да си купя бутилка за телоподаващо?

                      Здравейте,

                      може ли да препоръчате място в София от където да си купя пълна бутилка CO2 от малките - 7л. Говорих с "СОЛ БЪЛГАРИЯ" но в момента нямат налични. Цената беше 180лв. но не казаха дали за пълна или празна бутилка става на въпрос.

                      Коментар


                      • От: Откъде да си купя бутилка за телоподаващо?

                        https://www.google.bg/search?q=%D0%9...sm=93&ie=UTF-8

                        Първия линк. Носят на място.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • От: Откъде да си купя бутилка за телоподаващо?

                          Колеги реших да попитам тук тъй като търся бутилка за со2. Тази дали ще стане за телоподаващо? Аз мисля че бутилката си е бутилка, но все пак да попитам тъй като за първи път се сблъсквам с телоподаващо. До сега само с електрожен имам опит.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:90770926_1_800x600_prodava-standartna-butilka-so-2-za-nalivna-bira-gr-sofiya.jpg
Прегледи:1
Размер:27.6 КБ
ID:5702708

                          Коментар


                          • От: Откъде да си купя бутилка за телоподаващо?

                            Ами тя си е точно за со.

                            Коментар


                            • От: Откъде да си купя бутилка за телоподаващо?

                              О да точно за СО е ,...само че за бира!!Чудно ми с една такава бутилчица колко заварки се правят !?
                              https://www.youtube.com/watch?v=cgb6BThxVU4
                              https://www.youtube.com/watch?v=Dz3BH1U3TPc

                              Being A Good Welder Is 3% Talent, 97% Not Being Distracted By The Internet.

                              Коментар


                              • От: Откъде да си купя бутилка за телоподаващо?

                                При мене една такава изкарва по 2... години излежаване в гаража.

                                П.П. СО=то за бира да не го пълнят в аптеката!?
                                Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                                Из "Златния телец"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X