Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

    Това е с дела , ламарината е 0.5мм и е много мръсна, основата също. Челно не може толкова тънко.



    0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

    Коментар


    • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
      Именно. Или ако си щастливец, имащ IR поялна станция, дето си е с нагревател отдолу и всичките му лигавщини, тогава ще е песен. Само дето китайските започват от 1500 лева там.
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PB208130_1.jpg
Прегледи:1
Размер:160.6 КБ
ID:5321031
      Да наистина е песен. Само не знам дали си струва да се прави нещо проектирано от счетоводител, но като си плаща клиента си е негово право да реши дали да продължи участието си в такава тъжна комедия.
      Впечатлението ми от 200А Дел е отлично а и имах възможноста да го сравня с KEMPI Adaptive 170 и единствения минус който виждам е по големите размери и тегло на Дела като изключим цифровите глезотийки на кемпито.
      Последно редактирано от old111; 21-11-11, 17:27.
      Знам, че не съм цвете за мирисане, и характера ми не е златен, ма вчера една черна котка кат ми напрай път и си плю три пъти през рамото, зех да се замислям!

      Коментар


      • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

        Първоначално публикуван от old111 Преглед на мнение
        [ATTACH=CONFIG]385865[/ATTACH]

        Впечатлението ми от 200А Дел е отлично а и имах възможноста да го сравня с KEMPI Adaptive 170 и единствения минус който виждам е по големите размери и тегло на Дела като изключим цифровите глезотийки на кемпито.
        Питай някой път Данчо за Фрониус и някои други фирмени машини . На един приятел цифровата глезотийка на фрониуса даде софтуерна грешка няколко месеца след истичане на гаранцията и понеже на официалния сервиз толкова му имат доверие че не са им дали софтуера на машната сменят цяла платка срешу над 800 лева . Това на машина която струва 3000+ лева . Човека ще праща машината по един познат до Австрия и ако и там не я оправят за някаква прилична сума каза че я носи при мен в работата и почваме да я газим с мотокара след което си купува нова от Дел .
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

          Първоначално публикуван от old111 Преглед на мнение
          ...като изключим цифровите глезотийки на кемпито.
          В момента творя цифровите "глезотийки" на DEL-а. Цветен дисплей (може и с тъч скриин, но практиката ще покаже до колко е удачно), и общо 3 процесора в машината + евентуални ъпдейти през интернет, или най-малкото през компютър.

          За съжаление работата е много, но за сметка иска експерименти съпроводени със съответните грешки, пушеци, загуба на време и пари. Например от седмица човъркам цифровия контрол на телоподаването, и едва от 2-3 дни концепцията започна да се изяснява.

          Кога обаче ще има завършена машина въобще не се наемам да кажа. Ама не вярвам да е по-малко от половин година.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

            sek.1 Те цифровите глезотийки въобще не ме очароват а и собственика на Кемпито веднага си го врътва на ръчен режим, а автоматичния наистина ще е полезен на човек който си няма и идея какво да прави - да завари с добро качество две железа ако се сети да пусне газта

            sparkybg Завиждам ти че поне се занимаваш със нещо интересно, замислих се дали въобще му трябват дисплеи и глезотийки, за мен двата потенциометъра са напълно достатъчни но занам че шаренията продава доста неща та не е лошо и това да го има. Иначе машината - Дела се държи отлично и понесе доста работа. Благодаря за рамото което ми подаде когато го вземахме!

            На Кемпито му се беше изпържил целия модул аналогово управление и въпреки че поръчах почти всичкия чарколяк от Фарнел (разбирай х10 цената) пак не можа да стигне и четвъртинката на нова платка почти 400лв. И пак същата история платки не се ремонтират а подменят?
            Те това е ужасно скъпата платчица:Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PB158122_1.jpg
Прегледи:1
Размер:240.4 КБ
ID:5321072
            Знам, че не съм цвете за мирисане, и характера ми не е златен, ма вчера една черна котка кат ми напрай път и си плю три пъти през рамото, зех да се замислям!

            Коментар


            • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

              Първоначално публикуван от old111 Преглед на мнение
              ...за мен двата потенциометъра са напълно достатъчни...
              Де да бяха.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

                Първоначално публикуван от old111 Преглед на мнение
                На Кемпито му се беше изпържил целия модул аналогово управление и въпреки че поръчах почти всичкия чарколяк от Фарнел (разбирай х10 цената) пак не можа да стигне и четвъртинката на нова платка почти 400лв. И пак същата история платки не се ремонтират а подменят?
                Те това е ужасно скъпата платчица:
                Блаженни да са хората които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат! "край на цитата"
                Ако са ти поискали САМО 400 лева за платката то направо си на далавера!!!!
                Виж само колко чаркулак има там! На мене за платка с два пъти по-малко неща по нея ми поискаха повече....
                Добре че можеш и сам да се оправиш....


                И аз казвам че многото копчета мътят мозъка, ама ....... по-добре изглежда с повече... и по добре си върши работата!
                АИГ-Заваряване ООД
                Производител на заваръчни апарати "DEL"
                http://www.aigwelding.com
                0889 522 036

                Коментар


                • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

                  Първоначално публикуван от aig Преглед на мнение
                  Виж само колко чаркулак има там!! На мене за платка с два пъти по-малко неща по нея ми поискаха повече....!
                  Сичкия този чаркуляк със се доставката реално нищо не струва, а много зависи какво има на платката а не бройките!

                  Първоначално публикуван от aig Преглед на мнение
                  И аз казвам че многото копчета мътят мозъка, ама ....... по-добре изглежда с повече... и по добре си върши работата!
                  По добре си върши работата във знаещи и можещи ръце в другите случаи най често пречи!

                  sparkybg, Ще е чудесно ако оставиш възможност за запаметяване на няколко потребителски настройки.
                  Последно редактирано от old111; 21-11-11, 22:45.
                  Знам, че не съм цвете за мирисане, и характера ми не е златен, ма вчера една черна котка кат ми напрай път и си плю три пъти през рамото, зех да се замислям!

                  Коментар


                  • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

                    Първоначално публикуван от old111 Преглед на мнение

                    sparkybg, Ще е чудесно ако оставиш възможност за запаметяване на няколко потребителски настройки.
                    Това е единствения практически смисъл от цялата шарения .
                    0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                    Коментар


                    • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

                      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                      В момента творя цифровите "глезотийки" на DEL-а. Цветен дисплей (може и с тъч скриин, но практиката ще покаже до колко е удачно), и общо 3 процесора в машината + евентуални ъпдейти през интернет, или най-малкото през компютър...
                      И изделието ще се казва iWelder?
                      Не чета коментари и не отговарям на такива.

                      И коментаторите...

                      Коментар


                      • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

                        Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
                        Това е единствения практически смисъл от цялата шарения .
                        Ми, не е само това. В синергичен режим параметрите са много повече, отколкото могат да се зададат с "2 копчета". Всичко това ще трябва да може да се въвежда в машината отвън. Иначе за който не го интересуват подробностите настройките са лесни - вид режим (късо, пулсов), вид метал, вид газ, скорост на телоподаване (евентуално пулсова), и колко енергия да вкара в заварката за да е тя по-изпъкнала или по-вдлъбната.

                        А запаметяването - много ясно. Дори върху SD ще може да помни. Идваш на работа - буташ SD-то, и си готов за работа, независимо кой е творил върху машината в предната смяна.

                        Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
                        И изделието ще се казва iWelder?
                        Добра идея, ама нямам излишни пари за съдилища: http://www.iwelder.com/

                        Пък току виж и ябълкогризците се заядат. Те ги могат тия работи.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

                          Скарки, има интерес към един апарат, възможна ли е поръчка ?

                          Коментар


                          • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

                            Първоначално публикуван от Lyudmil_Mitkov Преглед на мнение
                            Скарки, има интерес към един апарат, възможна ли е поръчка ?
                            Кой апарат конкретно? И от къде?
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

                              Лятото си купих едно телоподаващо EUROBOY, само съм го пробвал, някой знае ли нещо за марката ?

                              Коментар


                              • От: Групова поръчка на инверторна заваръчна техника и консумативи от eBay - Германия.

                                Ако го наснимаш, може и да се разбере. Иначе - това е световно неизвестна марка.
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X