Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Made in Bulgaria

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Made in Bulgaria

    Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
    Срещу нашия офис ........ Пловдив срещу Лайпциг направиха едно магазинче за климатици втора употреба и тези машини на Вики Б ....миналия ден питах момата но ми каза че още нямат ценова листа....само мостри.....! На пръв поглед са доста неугледни,ръбати....пък и не са от най леките......редко 13 кг. вики 20 кг.....Не че е важно как изглеждат но на първо четене по ми се ще редко ......макар и китаец.....Имаха и модел без евро....там за шланга т.е шланга не се вади от машината което никак не я прави компактна...само цо макар че повечето са с евро....и редз
    Машините и на двете фирми са комбинирани -На Вики Б са 2в1-> ММА и МИГ-МАГ имат два модела и двата са 180 Амперови различават се само по това че 15кг-мовия роботи с ролка тел 5кг. и D - 0,6-0,8мм а по тежкия е 20кг. и работи с ролка 15кг. с тел D - 0,6-0,8-1,0-1,2 мм.-което според мен е за предпочитане въпреки че е малко по тежък .
    На Редко машините са 3 в1 ММА,ВИГ и МИГ-МАГ - 200 амперовата е13,5кг. работи с тел D- 0,6-0,8-1,0мм. но така и не разбрах от инструкцията може ли да работи с ролка 15кг.
    И на двете фирми машините са с евро конектор .
    Ако искаш нещо по леко и професионално но пък и съответно и по-скъпо- машинката на Kemppi - MinarcMig Adaptive e много добра. НО ТЯ ПЪК Е БЕЗ ЕВРО КОНЕКТОР! Но пък заедно със кабелите тежи само 9.8кг.
    https://www.youtube.com/watch?v=cgb6BThxVU4
    https://www.youtube.com/watch?v=Dz3BH1U3TPc

    Being A Good Welder Is 3% Talent, 97% Not Being Distracted By The Internet.

    Коментар


    • #92
      От: Made in Bulgaria

      Днес ходих до редко....поговорих си с човека....в момента имат само astra MIG 160 ....на цена 1520 лв...с ддс-то......Откровено ми обясни че машините са за монтажни работи и не са за сериозни натоварвания.....продали са няколко бройки...нямали рекламации....работи само с малката ролка...пулс няма .....има автоматичен клапан за аргона....цената е за необурудвани машини....шланг ,кабели и др. ...отделно....вътре има доста пластмаса...минусите които изтъкна са че:
      -Повреди ли се нямаш електрожен,аргон,цо......
      -Малката ролка
      -Ниското ПВ...
      И каза да не си продавам струната.......Ще ходя да ги пробвам като имам повече време.....
      А и за панаира в Пловдив чакат за всички модели инверторни да са налични.....За сега се търсели трансформаторни ,монофазни.....инверторни рядко.....
      Машините били чешко производство..там се поръчвали ....и каза поне такава ни е информацията....!

      астра миг 160 ...1520 лв.
      астра миг 160 син...1700 лв.
      астра миг 200 1800 лв.
      астра миг 200 син.....1950 лв..

      моделите синерджи били с готови програми ...задаваш метал,ток, и сам си определяли скороста...!
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • #93
        От: Made in Bulgaria

        След дълго четене и не без помоща на колегата Roninn
        Се спрях на български инвертор на фирма ВИКИ много точни и отзевчиви хора
        Здобих се с Комбо Уейлд-180 2в1,с голямата ролка 15кг и с по-дългия шланг,соларна маска,
        винтил за СО,два броя тел по 15кг 0,8 и един 5кг 0,6 на супер изгодна цена
        0898707872-Здравко

        Коментар


        • #94
          От: Made in Bulgaria

          Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
          Машините били чешко производство..там се поръчвали ....и каза поне такава ни е информацията....!
          Да бе, то и мойто телоподаващо така. Едни тук го продават на двойна цена на китайското, щото било чешко.

          А на колегата - честито за придобивката. Дано те радва дълги години, и ей-така неусетно да си изкара парите.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #95
            От: Made in Bulgaria

            Първоначално публикуван от ribar4eto Преглед на мнение
            След дълго четене и не без помоща на колегата Roninn
            Се спрях на български инвертор на фирма ВИКИ много точни и отзевчиви хора
            Здобих се с Комбо Уейлд-180 2в1,с голямата ролка 15кг и с по-дългия шланг,соларна маска,
            винтил за СО,два броя тел по 15кг 0,8 и един 5кг 0,6 на супер изгодна цена
            A да споделиш каква е цената ако не е в нарушение на правилата.

            Коментар


            • #96
              От: Made in Bulgaria

              цената е малко под 1500лв
              0898707872-Здравко

              Коментар


              • #97
                От: Made in Bulgaria

                Ето още едно българско, днес го взех 180 ампера инвертор, ПВ 50%-180А, три метра шланг евро конектор при покупката го изпробвах с производителя, след това сам позаварявах по дълго време.Много съм доволен от покупката заслужава си парите, а човека който произвежда апаратите е сериозен и може да се разчита на следгаранционно обслужване.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 015.jpg
Прегледи:1
Размер:88.6 КБ
ID:5254027Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 014.jpg
Прегледи:1
Размер:47.7 КБ
ID:5254028

                Коментар


                • #98
                  От: Made in Bulgaria

                  Това не е ли DEL !?....на такова ми прилича !Ако е така то и те са китайски !
                  https://www.youtube.com/watch?v=cgb6BThxVU4
                  https://www.youtube.com/watch?v=Dz3BH1U3TPc

                  Being A Good Welder Is 3% Talent, 97% Not Being Distracted By The Internet.

                  Коментар


                  • #99
                    От: Made in Bulgaria

                    Първоначално публикуван от welderargon Преглед на мнение
                    Това не е ли DEL !?....на такова ми прилича !Ако е така то и те са китайски !
                    Силовата част е китайска. Управлението - българско. Освен по управлението има и подобрения на други места.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • От: Made in Bulgaria

                      Първоначално публикуван от v.kostov Преглед на мнение
                      Ето още едно българско, днес го взех 180 ампера инвертор, ПВ 50%-180А, три метра шланг евро конектор при покупката го изпробвах с производителя, след това сам позаварявах по дълго време.Много съм доволен от покупката заслужава си парите, а човека който произвежда апаратите е сериозен и може да се разчита на следгаранционно обслужване.[ATTACH=CONFIG]302249[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]302250[/ATTACH]
                      За колко пари го взе ?
                      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                      Коментар


                      • От: Made in Bulgaria

                        700 лева

                        Коментар


                        • От: Made in Bulgaria

                          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                          Силовата част е китайска. Управлението - българско. Освен по управлението има и подобрения на други места.
                          А ми Да,рожба на българо-китайската дружба!
                          https://www.youtube.com/watch?v=cgb6BThxVU4
                          https://www.youtube.com/watch?v=Dz3BH1U3TPc

                          Being A Good Welder Is 3% Talent, 97% Not Being Distracted By The Internet.

                          Коментар


                          • От: Made in Bulgaria

                            Първоначално публикуван от v.kostov Преглед на мнение
                            700 лева
                            А ако кажеш и откъде,ще съм благодарен!
                            088пет722пет99
                            http://www.hydropompi.com/

                            Коментар


                            • От: Made in Bulgaria

                              Първоначално публикуван от v.kostov Преглед на мнение
                              Ето още едно българско, днес го взех 180 ампера инвертор, ПВ 50%-180А, три метра шланг евро конектор при покупката го изпробвах с производителя, след това сам позаварявах по дълго време.Много съм доволен от покупката заслужава си парите, а човека който произвежда апаратите е сериозен и може да се разчита на следгаранционно обслужване.[ATTACH=CONFIG]302249[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]302250[/ATTACH]
                              Хубаво,ама дай малко ТТ данни на апарата.
                              А тоя стрелкови индикатор направо уби рибата

                              Коментар


                              • От: Made in Bulgaria

                                0884668884 търсиш Данчо, офиса е до моста на "Бакърена фабрика"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X