Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Made in Bulgaria

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Made in Bulgaria

    де е тоя шлем...?
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • #77
      От: Made in Bulgaria

      В Шумен. Извинявайте за пропуска, исках да сложа линка към темата още в началото. Ето го:
      http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=101738
      Електрожена вече е заплют, утре вечер ще отида да го пробвам, и ако не открия нещо нередно-новият собственик ще почерпи бутилка водка Абсолют.
      Да прегледам ли шлема?
      Ако му няма нищо да го праща ли по еконт, или някой куриер?
      Ако искаш обади ми се на телефона от подписа, може и посреднощ, не ми пречи.
      Последно редактирано от Кольо; 07-09-10, 22:50. Причина: линка
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • #78
        От: Made in Bulgaria

        Фото соларните маски имат един недостатък ако не е ползвана дълго време може и да не тръгне . Вътре има две акумолаторни батерий които се зареждат от нещо като фото панел и като се скапат акумолаторите и е седяла много време просто примигва и не сработва . Така стана с мойта и понеже не намерих нови акумолаторни батерий с подходящи размери и характеристики си купих цял нов панел а стария го оставих на един колега електронкаджия да го мъчи.
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • #79
          От: Made in Bulgaria

          Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
          Фото соларните маски имат един недостатък ако не е ползвана дълго време може и да не тръгне . Вътре има две акумолаторни батерий които се зареждат от нещо като фото панел и като се скапат акумолаторите и е седяла много време просто примигва и не сработва . Така стана с мойта и понеже не намерих нови акумолаторни батерий с подходящи размери и характеристики си купих цял нов панел а стария го оставих на един колега електронкаджия да го мъчи.
          Има китайски, дето не са с фотосолар, а с обикновени сменяеми батерии. Не помня АА, или ААА.

          Иначе мойта, купена от Редко, все още си работи безгрижно, вече 2-ра година (да не е и трета).
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #80
            От: Made in Bulgaria

            Мойта е на 6-7 години но аз нали съм староверец и си работех доскоро почти само със старите маски и тя може би за това се и скапа защото си седеше на тъмно в един щкаф няколко години .
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • #81
              От: Made in Bulgaria

              Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
              Фото соларните маски имат един недостатък ако не е ползвана дълго време може и да не тръгне . Вътре има две акумолаторни батерий които се зареждат от нещо като фото панел и като се скапат акумолаторите и е седяла много време просто примигва и не сработва . Така стана с мойта и понеже не намерих нови акумолаторни батерий с подходящи размери и характеристики си купих цял нов панел а стария го оставих на един колега електронкаджия да го мъчи.
              Твоята маска да не е Оптрел Мира!http://www.elektrik90.com/index.php?itemID=53&group=1 Щото точно този модел преди години беше проблемен и то не е недостатък а си е направо дефект, ползвани или неползвани все се скапват, четири такива маски се скапаха -моята лична, на колегата също лична и две служебни с които се работеше постоянно но и те първо премигваха а после и спряха напълно да затварят !Фотосоларния пакет може да се ремонтира или сменя не знам точно но в Пловдивския офис на Редко ги оправят и маските си работят като нови ..
              Последно редактирано от welderargon; 08-09-10, 21:01.
              https://www.youtube.com/watch?v=cgb6BThxVU4
              https://www.youtube.com/watch?v=Dz3BH1U3TPc

              Being A Good Welder Is 3% Talent, 97% Not Being Distracted By The Internet.

              Коментар


              • #82
                От: Made in Bulgaria

                Първоначално публикуван от welderargon Преглед на мнение
                Твоята маска да не е Оптрел Мира!http://www.elektrik90.com/index.php?itemID=53&group=1 Щото точно този модел преди години беше проблемен и то не е недостатък а си е направо дефект, ползвани или неползвани все се скапват, четири такива маски се скапаха -моята лична, на колегата също лична и две служебни с които се работеше постоянно но и те първо премигваха а после и спряха напълно да затварят !Фотосоларния пакет може да се ремонтира или сменя не знам точно но в Пловдивския офис на Редко ги оправят и маските си работят като нови ..
                Не прилича на тая. Моята ми я донесе от Германия един приятел и ми я подари преди 6 - 7 години тогава тука бяха по 800 и нагоре лева там 120 евро и то скъпите. Нищо не пише на нея и сега пак тоя приятел ме спаси донесе ми пак от Германия целия панел на Драпер и не казва колко струва . Стария панел е капсолован здраво залепен едвам го отворих като прорязах залепеното с макетно ножче вътре от двете страни на пратката има две акумолаторни батерий голями колкото желязно левче с запоени за платката мостове и нищо не пише на тях никъкви параметри да се ориентирам от къкво да търся. Сега вече си работя само с нея най после и свикнах и не се осветявам и проблеми едва ли ще има.
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар


                • #83
                  От: Made in Bulgaria

                  пазиш ли още платката и другите части?

                  Коментар


                  • #84
                    От: Made in Bulgaria

                    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                    пазиш ли още платката и другите части?
                    Подарих ги на един колега в работата електронкаджия ще го видя тия дни ако се е отказал да я прави.
                    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                    Коментар


                    • #85
                      От: Made in Bulgaria

                      Преди 5-6 дни заварявах едни метални конструкции и опрях до една греда с заварка таван.....30 мин. мислих и пробвах с електрожена ...не си харесах работата и домъкнах цо-то с което за няма и 5 мин. оправи нещата блестящо.....мисля да ходя в редко да ги гледам тия..инвертори ....но няма кой да питам как се представят.....
                      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                      Анатолий Пейчинов o8875о9815
                      https://dvrbg.com/

                      Коментар


                      • #86
                        От: Made in Bulgaria

                        Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                        Преди 5-6 дни заварявах едни метални конструкции и опрях до една греда с заварка таван.....30 мин. мислих и пробвах с електрожена ...не си харесах работата и домъкнах цо-то с което за няма и 5 мин. оправи нещата блестящо.....мисля да ходя в редко да ги гледам тия..инвертори ....но няма кой да питам как се представят.....
                        Би трябвало да се навият да ги пробваш, или поне да ти покажат как работят. А как се държат във времето - точно това трудно ще ти каже някой.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • #87
                          От: Made in Bulgaria

                          Ако в Редкото нещо ти се запънат с пробата отиди до Арго Маркет там може да пробваш всяка избрана от теб машина само си носи електроди . За модела Gismi 165 гарантирам с две ръце. Купих го за служебен преди 3 години всеки го мъкне по вили и лозя и за сега се представя перфектно има и опция за ВИГ с външен клапан. Продават и цялата гама машини на Вики Б.
                          Последно редактирано от sek.1; 13-09-10, 06:10.
                          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                          Коментар


                          • #88
                            От: Made in Bulgaria

                            Колега за инверторните Цо 2 ми беше питането....електрожен си имам 2 бр. инверторни и горелка с аргон и една кракра....имам и Цо 2 струна 250 А .....ама тежи и е обемиста за носене.....не че ми е трудно да я вдигна но .........115 кг. съм , бивш професионален спортист.....неудобно е...не че не я нося...обаче ми се вгорчава живота.....
                            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                            Анатолий Пейчинов o8875о9815
                            https://dvrbg.com/

                            Коментар


                            • #89
                              От: Made in Bulgaria

                              Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                              Колега за инверторните Цо 2 ми беше питането....електрожен си имам 2 бр. инверторни и горелка с аргон и една кракра....имам и Цо 2 струна 250 А .....ама тежи и е обемиста за носене.....не че ми е трудно да я вдигна но .........115 кг. съм , бивш професионален спортист.....неудобно е...не че не я нося...обаче ми се вгорчава живота.....
                              http://argo-market.com/Browse.aspx?category_id=35 Последните две на страницата са машините на Вики Б правят ги в Казанлък не съм работил с такъв но от колеги съм чувал че са много добри.
                              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                              Коментар


                              • #90
                                От: Made in Bulgaria

                                Срещу нашия офис ........ Пловдив срещу Лайпциг направиха едно магазинче за климатици втора употреба и тези машини на Вики Б ....миналия ден питах момата но ми каза че още нямат ценова листа....само мостри.....! На пръв поглед са доста неугледни,ръбати....пък и не са от най леките......редко 13 кг. вики 20 кг.....Не че е важно как изглеждат но на първо четене по ми се ще редко ......макар и китаец.....Имаха и модел без евро....там за шланга т.е шланга не се вади от машината което никак не я прави компактна...само цо макар че повечето са с евро....и редз
                                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                                https://dvrbg.com/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X