Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Made in Bulgaria

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Made in Bulgaria

    Първоначално публикуван от welderargon Преглед на мнение
    В сайта на Редко http://www.redco.bg/products/brand/редко-инвертори вече има доста добър избор и на инверторни машини собствено производство ,цени обаче няма! За трансформаторните машини на Редко също има добри отзиви но инверторите им за мен специално са абсолютна новост особено пък машина от рода З в1- ММА / МИГ и ТИГ каквато за пръв път се появява от български производител .
    Astra MIG 160 - 1380.00 лв.с ДДС
    Astra MIG 160 Synergic - 1560.00 лв.с ДДС
    Това ми дадоха като цени
    А има и други
    http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.d...m=180527735019

    Коментар


    • #47
      От: Made in Bulgaria

      Първоначално публикуван от edre Преглед на мнение
      Astra MIG 160 - 1380.00 лв.с ДДС
      Astra MIG 160 Synergic - 1560.00 лв.с ДДС
      Това ми дадоха като цени
      А има и други
      http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.d...m=180527735019
      Тази машина в ebay наистина доказва съмненията на sparkybg че са китайчета но пък според мен и цените са доста добри още повече ако са и оборудвани и с необходимите бренери и кабели и като се има в предвид че има осигурен качествен сервиз инвестицията в такава машина си заслужава !
      https://www.youtube.com/watch?v=cgb6BThxVU4
      https://www.youtube.com/watch?v=Dz3BH1U3TPc

      Being A Good Welder Is 3% Talent, 97% Not Being Distracted By The Internet.

      Коментар


      • #48
        От: Made in Bulgaria

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:upload_products_1815_9_1433609.jpg
Прегледи:1
Размер:48.6 КБ
ID:5201566Ето един пример че машината не е разработка на Редко както те твърдят.Това е в Словения с цена 630 евро.

        Коментар


        • #49
          От: Made in Bulgaria

          Първоначално публикуван от mraveca Преглед на мнение
          [ATTACH=CONFIG]239099[/ATTACH]Ето един пример че машината не е разработка на Редко както те твърдят.Това е в Словения с цена 630 евро.
          А тази как ти се струва,а?
          http://www.alibaba.com/product-gs/32...G_welding.html

          Дали пък нямат нещо общо?
          http://www.redco.bg/products/astra-mig-200/220
          Последно редактирано от edre; 23-08-10, 21:44.

          Коментар


          • #50
            От: Made in Bulgaria

            Първоначално публикуван от edre Преглед на мнение
            А тази как ти се струва,а?
            http://www.alibaba.com/product-gs/32...G_welding.html
            Мда, а всичко иде от Китай. Отдавна ги разкрих аз. Китайските машини до една си имат някои отличителни белези, еднакви при всичките, включително и трите, които притежавам. А силовата част на тая машина е практически еднаква с всички електрожени, аргони и резаци, дето китайчугите правят, на тоя ампераж. Разликата е само в управлянието, струващо буквално броени левчета.

            ...пак казвам, машинките са си много добри, поне тия 5, дето са ми минали през ръцете. Некоректното в случая е да се представят за собствена разработка. Аз не обичам да ме правят на балама. А ако щете вярвайте, съвсем никакъв проблем е такава машна да се разработи и произвежда тук.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #51
              От: Made in Bulgaria

              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
              съвсем никакъв проблем е такава машна да се разработи и произвежда тук.
              Ааа не, не става, ще струва 5 пъти по скъпо и на търговеца че му останат само някаквкви си жалки 100% печалба ако запази същата цена а той не се бори за това. Жалко е че големи компании подхлъзват клиентите си с произхода и цената на оборудването но това не е болка само за нас и по света е същото.
              Знам, че не съм цвете за мирисане, и характера ми не е златен, ма вчера една черна котка кат ми напрай път и си плю три пъти през рамото, зех да се замислям!

              Коментар


              • #52
                От: Made in Bulgaria

                Преди две три години говорих със собственика на една от тези фирми точно по въпроса за инверторите и човека ми каза че за да произведе такъв на конкурентна цена му трябва месечен пласмент на поне 10 000 бройки което е повече от целия пазар в България за година . Вероятно са минали на по лекия варян намират един безпроблемен китайски модел и го поръчват с тяхната марка китайците не страдат от скруполи в това отношение само някой да поръчва.
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар


                • #53
                  От: Made in Bulgaria

                  Май не е за тука питането ...
                  Попрерових с търсачката отгоре отгоре и не намерих ...... Дайте акъл от къде и каква тел да си купя за Редко практик 150? Не е нужно да е супер специална. Проста тел за обикновенни железа и ламарини.
                  0888932647

                  Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                  Коментар


                  • #54
                    От: Made in Bulgaria

                    Първоначално публикуван от Жоро Нешев Преглед на мнение
                    Май не е за тука питането ...
                    Попрерових с търсачката отгоре отгоре и не намерих ...... Дайте акъл от къде и каква тел да си купя за Редко практик 150? Не е нужно да е супер специална. Проста тел за обикновенни железа и ламарини.
                    Само не купувай от турската не че е лоша даже е много добра но от нея ме боли главата не знам къкво има вътре но от нейния пушек става страшно.
                    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                    Коментар


                    • #55
                      От: Made in Bulgaria

                      Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                      Само не купувай от турската не че е лоша даже е много добра но от нея ме боли главата не знам къкво има вътре но от нейния пушек става страшно.
                      Боклук, ама пълен, е турската. Медното и покритие е колкото да кажат че са правили. Нищо чудно да са набутали и цинк, от който да боли глава. Изглежда доста по-бяла и от българската, и от ESAB-ската, и ръждясва в пъти по-бързо.

                      Вземи си българска. Има я навсякъде, даже и в Praktiker и Bricolage. А най-добре иди в Редко или Струна и си купи от тях. Поне на мен турската е извън списъка, освен ако не трябва да изгоря цяла ролка за 2-3 дни.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • #56
                        От: Made in Bulgaria

                        Тая турска която я купувахме до преди време е от Харко много добре си е помеднена и като качество на заваръчния шев е много добра но от нея боли глава и не само мен и другите колеги в работата които заваряваха с нея също само по тази причина спряхме да купуваме от нея.
                        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                        Коментар


                        • #57
                          От: Made in Bulgaria

                          Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                          Тая турска която я купувахме до преди време е от Харко много добре си е помеднена и като качество на заваръчния шев е много добра но от нея боли глава и не само мен и другите колеги в работата които заваряваха с нея също само по тази причина спряхме да купуваме от нея.
                          Еми не знам. Моята е марка "Magmaweld". Бяло-синя кутия. Като заваръчни качества си е като останалите, но помедняването и е по-лошо и от българска на Жити, и от ESAB-ска. Оня ден се наложи да размотая цял слой ръждясало, че да стигна до здраво. И това за втори път. Само след 10 дена престой. Другите си стоят с нея, но нито по българската, нито по ESAB-ската, нито по една 0.6, дето купих от Кammarton, е имало подобно нещо някога, а тях ги ползвам от 2 години.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • #58
                            От: Made in Bulgaria

                            Тая от Харко е в чисто бяла кутия и не ръждясва .
                            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                            Коментар


                            • #59
                              От: Made in Bulgaria

                              Ясно , аз и така се бях запътил към Редко. Ама нищо не споменахте за дебелината ..... само аз ли си мисля , че на това кекаво апаратче ще му е по-добре с 0,6мм. особено с оглед на това , че честичко заварявам тънки железа и тенекии?

                              И още едно лаическо питане - дали да не пръскам от спрея против залепване по тела както си е на макарата? Хем да не ръждясва хем да не лепне.
                              0888932647

                              Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                              Коментар


                              • #60
                                От: Made in Bulgaria

                                Първоначално публикуван от Жоро Нешев Преглед на мнение
                                Ясно , аз и така се бях запътил към Редко. Ама нищо не споменахте за дебелината ..... само аз ли си мисля , че на това кекаво апаратче ще му е по-добре с 0,6мм. особено с оглед на това , че честичко заварявам тънки железа и тенекии?

                                И още едно лаическо питане - дали да не пръскам от спрея против залепване по тела както си е на макарата? Хем да не ръждясва хем да не лепне.
                                По добре недей да пръскаш по телта на макарата изобщо няма смисъл това за което си мислиш !
                                А за дебелината на телта то тя зависи каква дебелина материал ще заваряваш за по тънки ламарини естествено че по тънка тел, за дебели детайли -по дебела тел.
                                https://www.youtube.com/watch?v=cgb6BThxVU4
                                https://www.youtube.com/watch?v=Dz3BH1U3TPc

                                Being A Good Welder Is 3% Talent, 97% Not Being Distracted By The Internet.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X