Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ето една тема за почитателите на Урал както обещах!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ето една тема за почитателите на Урал както обещах!

    На колегата с "новия" УРАЛ честито.Светът е малък.Дано ти служи като моята машина (със зелената кабина). Прилагам снимкиНатиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN5979.jpg
Прегледи:1
Размер:184.8 КБ
ID:5552274Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN5980.jpg
Прегледи:1
Размер:209.4 КБ
ID:5552276Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN5981.jpg
Прегледи:1
Размер:188.3 КБ
ID:5552277Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN5982.jpg
Прегледи:1
Размер:132.9 КБ
ID:5552278Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN5983.jpg
Прегледи:1
Размер:89.2 КБ
ID:5552280Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN5984.jpg
Прегледи:1
Размер:58.4 КБ
ID:5552281Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN5985.jpg
Прегледи:1
Размер:108.6 КБ
ID:5552282 С поздрав Борето / и нема да се плашиш/Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN4698.jpg
Прегледи:2
Размер:200.3 КБ
ID:5552287Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN4703.jpg
Прегледи:2
Размер:189.7 КБ
ID:5552288Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN4692.jpg
Прегледи:2
Размер:154.8 КБ
ID:5552290Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN4730.jpg
Прегледи:1
Размер:141.3 КБ
ID:5552291 Като те гледам може и да сте набори (с моята машина)

    Коментар


    • От: Ето една тема за почитателите на Урал както обещах!

      Майко мила как си я разглобил само
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • От: Ето една тема за почитателите на Урал както обещах!

        Човече, направиш ли от това камион ще те предложа за награда!
        Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

        Коментар


        • От: Ето една тема за почитателите на Урал както обещах!

          Ще го направи без награда. С поздрав Борето

          Коментар


          • От: Ето една тема за почитателите на Урал както обещах!

            Ще има проблеми с намирането на части за този камион и особено от към електрическата част и арматурното табло. Другото може и къстъм да се прави.

            Коментар


            • От: Ето една тема за почитателите на Урал както обещах!

              Не мисля че ще има проблем с частите,особено с арматурното табло ,все пак е военна машина! Ако не се лъжа таблото му е идентично с това на Зил-а.
              Успех с проекта,може да си направиш отделна тема ,лично на мен ще ми е много интересно да следя реставрацията,с повече снимки разбира се!
              Ееех не можах в казармата да се докопам до такова "животно" да видя как е...

              Коментар


              • От: Ето една тема за почитателите на Урал както обещах!

                Това е 4320, което ще рече "оригинален" дизел с камазов мотор и нема нищо общо с Зил. Та аз щех да взимам един такъв разпладисан, но тези липси ме отказаха

                Коментар


                • От: Ето една тема за почитателите на Урал както обещах!

                  Таблото ти е най малкия проблем уреди можеш да сложиш всякакви .
                  Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                  Коментар


                  • От: Ето една тема за почитателите на Урал както обещах!

                    Колега Boreto2, и представа си нямаш колко съм ти благодарен, че си снимал мойто камионче Умирах си от яд, че не бях там докато ми го качват Света наистина е малък. Ще е хубаво някой ден света да стане още по-малък, туко виж сме се озовали на маса и на по ракийка, че там ще е по-приятно
                    А сега за камиона... за сега само му напомпих гумите, та заприлича на истински камион ;д А днес се сдобих и с МАЗ 500 с метална карусерия и мисля да я прехвърлям директно на Урал-а, а двигателя (ЯМЗ 236) ще го поставя на ЗиЛ 131 (имах такова намерение преди около година, но... не стана и ето ме пак на линия, в една друга тема: Дизелов двигател на ЗиЛ 131), а каквото остане от МаЗ-а, имам един фургон (с хубава дизелова съветска печка), който мисля да сложа на МаЗ-а, а вуйчо ми има ИфА, която мисли да продава на желязо и мисля да му дам 2 бензинови (напълно функциониращи) ЗиЛ-ови двигателя, да взема Ифовия и да го сложа на МаЗ-а. Знам, че звучи доста страшно, но малко по малко ще станат и 3-те За всички тях ще качвам снимки и ще споделям как вървят ремонтите

                    Коментар


                    • От: Ето една тема за почитателите на Урал както обещах!

                      Единственото по-сериозно нещо, което липсва на камиона е динамото, а таблото... колегата SEK.1 e прав, уреди мога да сложа всякакви. Съжалявам, че вероятно няма да мога да възстановя оригиналното табло, защото ми изглежда много добре, но знае ли човек... някой ден, от някъде може и да ми попадне едно цяло табло и това да стане За сега само трябва да проверя т.е. да запуша 3-4 отвора за въздуха, да сложа водната помпа и динамото и малко гориво... ми това е. Ще снимам първото му запалване и ще го постна А утре рано, рано сутринта ще ги кача 1-2 снимки и на 3-те ми машинки )) Поздрави

                      Коментар


                      • От: Ето една тема за почитателите на Урал както обещах!

                        Първоначално публикуван от hosetooo Преглед на мнение
                        А утре рано, рано сутринта ще ги кача 1-2 снимки и на 3-те ми машинки )
                        - чакам с нетърпение

                        Коментар


                        • От: Ето една тема за почитателите на Урал както обещах!

                          Двигателя на Ифата е 140к.с. и не знам дали ще ти върши работа.Съединителя е като на лека кола!!! Този двигател за стационарна работа е перфектен.Не загрява,малко гори,на студено трудно пали(това се оправя).С поздрав Борето

                          Коментар


                          • От: Ето една тема за почитателите на Урал както обещах!

                            Първоначално публикуван от hosetooo
                            Единственото по-сериозно нещо, което липсва на камиона е динамото,
                            Колега мисля, че имам в гаража Камазов генератор, на няма как да го проверя дали е изправен.
                            За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                            0878 79 20 61 Борис

                            Коментар


                            • От: Ето една тема за почитателите на Урал както обещах!

                              Обещаните сбимки, че и 1 видео направих Малко се позабавих, но цял ден съм вън при камионите
                              Ето ги и тях

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0905.jpg
Прегледи:1
Размер:180.9 КБ
ID:5552663

                              Коментар


                              • От: Ето една тема за почитателите на Урал както обещах!

                                Първоначално публикуван от boreto2 Преглед на мнение
                                Двигателя на Ифата е 140к.с. и не знам дали ще ти върши работа.Съединителя е като на лека кола!!! Този двигател за стационарна работа е перфектен.Не загрява,малко гори,на студено трудно пали(това се оправя).С поздрав Борето
                                - би ли споделил как се оправя пустото трудно палене през зимата Иначе ще ми върши работа стига да не се налага да го дърпам по половин час сутрин по студовете :X
                                Колега мисля, че имам в гаража Камазов генератор, на няма как да го проверя дали е изправен.
                                - ако измислиш начин колега драсни едно съобщение на лично и да го пазарим ако ти е за даване

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X