Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Българските ВВС

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Българските ВВС

    Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
    Най добрия вариант е самолетите да са от една серия и да са нови с целия им ресурс за едни поне 20 - 30 години напред .
    Здравейте! 30 години поне. И дано са чисто нови Грипен- и. Най-малко една ескадрила от 16-20 машини. Това е възможно най-добрият избор. Дано разумът надделее!
    Лек ден!

    Коментар


    • От: Българските ВВС

      То стана като циганина на сватбата: "Сега ше са дава ли, или ша са обещава!"...
      А не е ли по-добре да са Ф-22, разбира се нови и да не са осем, ми да са осемдесе.
      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

      Коментар


      • От: Българските ВВС

        Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
        А не е ли по-добре да са Ф-22, разбира се нови и да не са осем, ми да са осемдесе.
        И да дигнат акциза за дзимбина, та да има кинти да ги зареждат?

        Коментар


        • От: Българските ВВС

          Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
          То стана като циганина на сватбата: "Сега ше са дава ли, или ша са обещава!"...
          А не е ли по-добре да са Ф-22, разбира се нови и да не са осем, ми да са осемдесе.
          Здравейте!
          F-22 не е по-добре , защото ще е ненормално скъп паметник.
          Грипен е правилния избор.
          Лека!

          Коментар


          • От: Българските ВВС

            До-обре, нека са Грипени - 800 бр (нали сега се обещава)...
            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

            Коментар


            • От: Българските ВВС

              E, пак почнаха да спрягат 30 годишни Ф16 ре(ставрирани)новирани в Португалия...
              Ама май пък междувременно ВВС остана без Кугърите покрай тази история в Норвегия....
              Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
              Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

              Коментар


              • От: Българските ВВС

                В последствие беше открит дефект в конструкцията на хеликоптера. Това доведе до забрана от Европейската асоциация за авиационна сигурност за използването на този тип хеликоптери.

                http://fakti.bg/world/188995-zazemiha-helikopterite-na-merkel-

                За това ли става дума?
                За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                0878 79 20 61 Борис

                Коментар


                • От: Българските ВВС

                  България се интересува от девет португалски F-16 втора ръка

                  България е изискала информация от Португалия за модернизирането на девет употребявани изтребителя F-16. Това е заявил говорител на португалското Министерство на отбраната, цитиран от IHS Jane's. Запитването е станало, след като парламентът даде зелена светлина за започване на проекта за покупка на западни изтребители. Португалия с F-16, Швеция с Gripen и Италия с Eurofighter Typhoon са трите варианта, към които се е насочило българското МО. Само шведските самолети са нови, уточнява в. „Сега”.

                  http://fakti.bg/bulgaria/189383-balg...-16-vtora-raka

                  http://www.segabg.com/article.php?id=807346
                  За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                  0878 79 20 61 Борис

                  Коментар


                  • От: Българските ВВС

                    Двата МиГ-29 от състава на ВВС на България продължават тренировъчните си полети в рамките на учението „Anakonda 16”, което се провежда в момента в Полша.

                    Коментар


                    • От: Българските ВВС

                      Израел ни предлага F 16 A/В вариант http://armymedia.bg/archives/61832
                      За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                      0878 79 20 61 Борис

                      Коментар


                      • От: Българските ВВС

                        И за какво са ни тези пенионери ?!

                        Коментар


                        • От: Българските ВВС

                          Ние такива дъртаци си имаме. Трябват ни нови, по възможност да не са производство на великите сили за да не сме зависими от настроението им. Аз също съм на мнение от доста години че това е Грипен.

                          Коментар


                          • От: Българските ВВС

                            Първоначално публикуван от dragozow Преглед на мнение
                            Ние такива дъртаци си имаме. Трябват ни нови, по възможност да не са производство на великите сили за да не сме зависими от настроението им. Аз също съм на мнение от доста години че това е Грипен.
                            Блажени са вярващите. И какво, като се вкисне настроението на великите сили Швеция геройски ще им се опълчи за да ни защити щото ни е продала грипени...
                            Издъних се на Тюринг теста

                            Коментар


                            • От: Българските ВВС

                              Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                              Блажени са вярващите. И какво, като се вкисне настроението на великите сили Швеция геройски ще им се опълчи за да ни защити щото ни е продала грипени...
                              Не но е малко вероятно някога по някакви причини да се скараме с шведите и те да спрат да ни продават резервни части . Какъвто и да било нов самолет е за предпочитане защото го взимаме с целия му ресурс за поне едни 20 години напред . Стари бараки с тегава поддръжка и сега си имаме .
                              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                              Коментар


                              • От: Българските ВВС

                                Първоначално публикуван от dragozow Преглед на мнение
                                ... Трябват ни нови, по възможност да не са производство на великите сили за да не сме зависими от настроението им. Аз също съм на мнение от доста години че това е Грипен.
                                Никакъв шанс! "Грипен"-ът също е със сериозно участие на великите сили. Особено що се отнася до въоръжението му ...
                                Ние не сме неутрални!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X