Обява

Свий
Няма добавени обяви.

8th SERBIAN TROPHY

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: 8th SERBIAN TROPHY

    Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
    Не ме разбирай погрешно - вижда се терена какъв е и няма нужда, да ми обясняваш къде карам! Огромен респект към всички участвали, дори и към тези които са отишли само за да ги подкрепят! Но много те моля и да мога да се изкефя на един направен по учебник джип в България и на видимата и с просто разходкаджийско око разлика с всичко останало (Гегата както и по-горе споменах, също е подобаващо насъскана)! Нека си имаме уважението и мнението...

    Поздрави!
    Опаа, май съм те засегнал без да искам- Сори!
    0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

    Коментар


    • От: 8th SERBIAN TROPHY

      ПРОСТО НЯМАМ ДУМИ НЯМА ТАКОВА КЛАСИРАНЕ: Тия си правят каквото си искат.

      Коментар


      • От: 8th SERBIAN TROPHY

        Караш по асфалта и си първи, биеш кучето в гората с часове няма те в класирането. Не ще викам "мафия " на награждаването ами ще рива . На един от ЦП-тата ми бият печат и карам по ебати харда а номер 18 Vladimir Vojosevic кара направо по отъпканите пътеки. Е как няма да е първи ,а това съм го видял с очите не е по преразказ.

        Коментар


        • От: 8th SERBIAN TROPHY

          Първоначално публикуван от bai IVAN Преглед на мнение
          Караш по асфалта и си първи, биеш кучето в гората с часове няма те в класирането. Не ще викам "мафия " на награждаването ами ще рива . На един от ЦП-тата ми бият печат и карам по ебати харда а номер 18 Vladimir Vojosevic кара направо по отъпканите пътеки. Е как няма да е първи ,а това съм го видял с очите не е по преразказ.
          Ванка цялото ми уважение към теб има клип как самия Владимир преминава екстрем без да се замисли.Самия той печели и Балкан маратон.
          Някакси ако трябва да се скандира мафия когато на някой не му изнася ние със Стоян не трябваше да спираме.
          Кога ще се спрете със Българското.Много хора са раздавали страшна газ и са назад.Смятате че сме по добри от хора като Ярек,Саша и други?
          Не защитавам никой но да мислим реално.Бях решил че повече няма да пиша в тази тема ама явно се вижда как ние сме НАЙ-ДОБРИТЕ и когато не сме напред са "Мафия","корупция"
          А някой замисли ли се защо някой от тези екипажи като са в нашата страна пак бият?Дали пак не е корупция.Я се огледайте бре.Ревете като малки деца.
          Може някой да ме намразят ама искам да го кажа и ще ми е последния пост в подобна тема.Каде останаха снимките от Уаз-ката на Стоян като помогна според мен даже над 50% за изваждането на вранглера?
          Защо всички питаха може ли да се кара на еди какъв си мост неделя а след това не се появяват?
          Някой ме обвиняват в глупави въпроси.Добре задавам ги но заради това не рева за това и онова.Ние със Стоян дори не фигорираме в класирането.Да скарандирам тогава мафия навсякаде.Болните надежди че сме най-добри изчезнаха май още петък вечерта.
          Найстина близнаците показаха страшна машина която привличаше огромен интерес.
          Но нетрябва да се подценяват другите участници.

          Ако съм обидил някой да ме извини за езика ама според мен е грозно за мен и за другите да се правят подобен вид скандирания като на селски мач!Заради подобни прояви всеки път ни гледат накриво.
          https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

          Коментар


          • От: 8th SERBIAN TROPHY

            Асене ти не беше ли в клас Хард,???? няма как да знаеш и да видиш това което аз сам съм видял с очите си и няма кой да ми го оспори в това съм сигурен на 1'000'000%

            Коментар


            • От: 8th SERBIAN TROPHY

              Незнам всички сте убедени на с цифри с много нули обаче ако имам възможност догодина бих участвал пак.За мен е уникално и много вълнуващо.Така се учи човек.Благодаря на всички който са били не ми се спори аз си изкарах невероятно.
              https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

              Коментар


              • От: 8th SERBIAN TROPHY

                Закъсах в гората имах технически проблеми, добре че беше Бакалов и момчетата от Зверино да помогнат иначе още да седя там. Сърбите който ти така ревносно защитаваш подминаваха като пътен знак. Имаше паднало дърво на пътя един сръбски екипаж го беше превързал за друго дърво с лебетка като ме видяха че идвам се започнаха уговорки да съм бил минал но ако съм преди тях да им отстъпя местото си. После се хвалеха на софрата че ако не били те ние никога не сме щели да минеме могат да ти го потвърдят и момчетата от Зверино те също успяха да преминат между капките ""благодарение"" на Сърбите екипаж номер 18 а другите не ги помня.

                Коментар


                • От: 8th SERBIAN TROPHY

                  Аз не съм някаква шушомига за да се отнасят така с мен. Когато вторият екипаж който беше с Владимир закъса аз спрях да помагам бил им изгорял компа на джипа не можех да помогна и продължих, кога на един дебелак с чероки му се откъсна колелото и аз изках просто да го снимам и той ме избута си заслужаваше да го фрасна и да му избия зъбите ама си замълчах видях че го бие адреналина, даже нямаше доблестта да се извини и на всичкото от горе не са финиширали и са преди мен в класирането е това няма как да го възприема. На всичкото отгоре тия с изгорелия комп след около два часа пак бяха преди мен а аз съм карал като бесен е как става това.

                  Коментар


                  • От: 8th SERBIAN TROPHY

                    Аз също бих участвал, но с много по подготвена машина и при точни и конкретни правила и с GPS проследяване за всички...

                    Коментар


                    • От: 8th SERBIAN TROPHY

                      бай Иване, цял моноспектакъл стана.

                      Коментар


                      • От: 8th SERBIAN TROPHY

                        На мен, и на хората с мен, много ни хареса. Аз знаех, че така ще стане с класирането, Сърбите много не не обичат, и това явно си личеше, камоли да ни пуснат малко фандък. Трофито беше тежко, те писаха за това, но ние не знаехме, че екстремите може да се заобикалят, и никой да не те види. Догодина живот и здраве, пак, ще караме, но до там по асфалт, а после на масата!
                        0887 526 564/ 0897 933 755 /

                        Коментар


                        • От: 8th SERBIAN TROPHY

                          Първоначално публикуван от lyubo73 Преглед на мнение
                          На мен, и на хората с мен, много ни хареса. Аз знаех, че така ще стане с класирането, Сърбите много не не обичат, и това явно си личеше, камоли да ни пуснат малко фандък. Трофито беше тежко, те писаха за това, но ние не знаехме, че екстремите може да се заобикалят, и никой да не те види. Догодина живот и здраве, пак, ще караме, но до там по асфалт, а после на масата!
                          Последно в Сърбия или в Русе, да нямаш раздвоение на личността.
                          ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
                          ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
                          0896 846 246

                          Коментар


                          • От: 8th SERBIAN TROPHY

                            Ще се включа и аз, че ми е доста позната реакцията, т.е. има дежа вю с подобно състезание, но първо ще направя някои уточнения, след това ще Ви разкажа

                            Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
                            ...В Хард класа трасето беше уникално, като се добави и нощният етап и мъглата, при нас такова нещо няма правено...
                            "Балкан Трофи 2002" - 45 екипажа, тогава нямаше хоби и софт Всички в киреча Нощния етап стартира в 10 вечерта и след яката мъгла след 2 часа сутринта, на финал достигахме три джипа в 6 сутринта.

                            Първоначално публикуван от ДиДжейДавел Преглед на мнение
                            Ванка цялото ми уважение към теб има клип как самия Владимир преминава екстрем без да се замисли.Самия той печели и Балкан маратон.
                            "Балкан Маратон 2014" беше спечелен от Калинков, Виошевич има една етапна победа, в деня който отпаднаха Орлин, Иво и Чолаков. После не продължи състезанието.

                            Сега да ви разкажа една поучителна история, а всеки сам да си прави изводите и ще разберете защо има дежа вю
                            Годината е 2003-та и след бурното начало на офроуда и няколко международни състезания (Германия, Македония, Сърбия)
                            решихме, че вече сме на по-високо ниво и ще атакуваме гръцко трофи
                            За първи път се провеждаше в такъв голям мащаб, получих покана и 12-13 български екипажа тръгнахме за "Еврос Трофи" - по техни думи, най-тежкото трофи !
                            Като видяхме на старта над 50 наточени гръцки джипки, направо се комплексирахме...
                            Да кажа, че участници от България бяха Йоцов с Траян, Вера с Терзиев, Долфи с Гегата, Киро Панайотов със Сузукито, Краси Вълков, Венци Великов, аз с Доктора Дойчинов и още няколко екипажа - т.е. цвета на спорта тогава беше там.
                            Метнахме се яко в джаза, дърпахме неистови лебедки, щурмувахме дълбоки реки, един турчин ми удари навигатора и го вкара в болница със счупен таз и така нататък хард истории...
                            Оказа се, че българите сме спечелили най-тежките екстреми и имаме най-добри времена в етапите за контролно време
                            Долфи беше счупил гегата и я беше натоварил и се прибра в София, а ние останахме да видим колко сме ги били
                            Да, Да, ама НЕ
                            Оказа се, че няма начин българите да спечелят (каза ми го един от организаторите тогава - Томас Гого, който после напусна организацията, заради опорочаването) и трябва да спечелят екипажите от Атина
                            Веднага се анулираха екстремите, в които българите победиха (причината, че само ние сме ги минали ) и се започна една стъкмистика с резултата, че Долфи, който беше в София, бяха го сложили по-напред от тия дето бяхме финиширали
                            Разбрахме, че няма шанс да спечелим и наблегнахме на скариди и узо и затворихме тази страница от международния ни опит
                            За следващата година ни обещаваха, че всичко е наред, елате, всичко ще е точно и т.н.
                            Отидохме пак и....пак същия филм, ама втора серия, но със същия финал - хепи енд за екипажите от Атина
                            Повече не ходихме там, Киро после ходеше в организацията, ама беше пак същото, турците спряха да ходят, имало е и сърби едната година, ама и тях ги "нагласили" и те после са спрели, а от две-три години състезанието не се провежда, щото няма нови балъци
                            Организатора ми звъня няколко пъти да закарам българи, миналата година дойде на Пловдив Трофи и там ме зарибяваше, ама като сме преибани два пъти, как да си сложи дупето за трети път

                            Първоначално публикуван от lyubo73 Преглед на мнение
                            Аз знаех, че така ще стане с класирането, Сърбите много не не обичат, и това явно си личеше, камоли да ни пуснат малко фандък.
                            Смятам, че и в Сърбия ще бъде същото, просто национализма им идва в повече и колегата е много прав

                            И истинските супер трофита в нашия регион за съжаление вече не се провеждат - Трансилвания и Солун ( Thessaloniki Adventure Trophy), въпреки, че бяха с уникално трудни трасета, с много участници и супер коректни организатори, въпреки, че се състезаваха от няколко държави екипажи !

                            В тая връзка да попитам, гледам 130 участника анонсирани, а в класирането Хард и Софт около 20 екипажа, другите туристи ли бяха ?
                            Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 21-11-14, 07:23.

                            Коментар


                            • От: 8th SERBIAN TROPHY

                              В тая връзка да попитам, гледам 130 участника анонсирани, а в класирането Хард и Софт около 20 екипажа, другите туристи ли бяха ?[/QUOTE]

                              Да.
                              Нека силата да бъде с нас!
                              Suzuki Grand Vitara
                              +34 642 91 4154

                              Коментар


                              • От: 8th SERBIAN TROPHY

                                Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                                .....
                                Отидохме пак и....пак същия филм, ама втора серия, но със същия финал - хепи енд за екипажите от Атина
                                Малко да разведря темата След прецакванията на Еврос се отвори тема във форума КАК ДА ГО НАЧУКАМЕ НА ГЪРЦИТЕ
                                а после имаше едно култово мнение на Терзиев, когато 2008-ма се опитахме да ги в вкараме в Купата

                                Първоначално публикуван от terziev Преглед на мнение
                                Не ми е ясно какви мазохисти сте, айде на новите не им е ясно, но тези които са ходили в Орестиада като тебе Киро и да искат да отидат пак при тези пе.....си, е на гранницата на олигофренията. Два пъти ходихме и двата пъти си направиха ташак с нас, повече не им се подлагам. Има една стара тема "как да го начукаме на гърците" на който не му е ясно или му е любопитно да я прочете.Искам да отбележа , че Солунските организатори нямат нищо общо с тези селяни от турските покрайнини.
                                Всяка прилика с подобни ситуации по други състезания е случайна

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X