Обява

Свий
Няма добавени обяви.

8th SERBIAN TROPHY

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: 8th SERBIAN TROPHY

    Първоначално публикуван от plrussev Преглед на мнение
    Kaк да се случи, когато 20 български джипа отиват да вдигат реномето на някакво сръбско трофи, а в същото време се провежда едно от добрите БГ състезания?
    99 участника е много силно казано. Все едно аз като обикалям по трасето да снимам да имам стартов номер... И още 10 като мен - ето ти и в Русе 100 участника И аз ужасно съжалявам, че толкова български екипажа отиват в Сърбия, при положение, че това ще е закриване на сезона. Омаловажават целия си труд, хвърлен през годината да ходят на състезания. И не съм съгласна, че ние трябва да се съобразим с чуждите дати!

    Коментар


    • От: 8th SERBIAN TROPHY

      Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
      Няма значение, че тези джипове на са състезатели, важното е интрижка да врътнем.
      За сведение, на сръбското трофи ако не караш на разходката няма и хотел и ядене.Нека някой от знаещите да каже какви са условията и цените и как сърбите правят трофи!
      Ако тук някой направи такова трофи с тези цени и условия, 100 коли не му мърдат.
      Толкова си ужасно прав Не съм била миналата година, но на Разград доста си поговорих по темата с човек, който е бил. За 100 евро такса и тук ще им е осигурено спането и софрата, ама ако някой направи такава такса каква врява ще настъпи.... А не отчитат, че и без толкова пари на повечето състезания организаторите се престарават да им пекат агнета и прасета и да ги почитат като най-скъпи гости. Много ми хареса Любо Динев какво каза - "Аз ще карам на Русе, защото съм българин."

      Коментар


      • От: 8th SERBIAN TROPHY

        Ние "Бакшиш Тийм" Ст.Загора също ще караме на Русе!
        Не че не ни се ходи и не ни е интересно да видим как е в другите страни.Просто като организатор на Загора Трофи видях колко труд и желание се иска за да организираш едно такова събитие и си представям че ако никой не дойде да уважи и оцени труда ти как ще подейства това ДЕмотивиращо на организаторите!!
        Ние ще подкрепим Българското състезание!!!
        "АСК ЗАГОРА 4х4"
        0897937797....по всяко време!

        Коментар


        • От: 8th SERBIAN TROPHY

          Някои можели да покаже списъка за участниците

          Коментар


          • От: 8th SERBIAN TROPHY

            След такава критика си посипвам главата с пепел и си сменям националността задето съм се осмелил да пусна тази тема , с която подвеждам хората да участват на Сърбия Трофи ...
            Последно редактирано от Бакалов; 31-10-14, 19:46.
            VEREYA MOTORSPORT TEAM

            Коментар


            • От: 8th SERBIAN TROPHY

              Първоначално публикуван от Milen Dechev Преглед на мнение
              Ние "Бакшиш Тийм" Ст.Загора също ще караме на Русе!
              Не че не ни се ходи и не ни е интересно да видим как е в другите страни.Просто като организатор на Загора Трофи видях колко труд и желание се иска за да организираш едно такова събитие и си представям че ако никой не дойде да уважи и оцени труда ти как ще подейства това ДЕмотивиращо на организаторите!!
              Ние ще подкрепим Българското състезание!!!
              Що ми се струва че това дето сте искали да кажете изобщо не е за тук!!
              Има си специална тема за конкретното мероприятие ама трябва преди да се пише да се гледа дали си на правилното място! Защото ако целта е просто спам,пак си има място и за това! Не е коректно да се цапа по този начин чужда тема!
              Иво (таксито) Андреев
              0988 91 80 50
              Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

              Коментар


              • От: 8th SERBIAN TROPHY

                Ама,то станал голям проблем тука,що ще ходите на Сърбия Трофи.
                Ми дайте да хулим и другите.Близнаците не си карат на Шумен,ами тръгнали чак до Малайзия.Иво Върбанов пък хукнал по Германия.Кокочоли (Константин Чолаков) забегна по Унгария.Че и тима на А2,чак в Южна Америка на Дакар се натресе.Я всички в къщи.
                Вместо да се радвате и гордеете,че има такова масово БЪЛГАРСКО участие в международно състезание,Вие ги упреквате.Не Ви разбирам-ЧЕСТНО.
                Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                0885 660 613

                Коментар


                • От: 8th SERBIAN TROPHY

                  Тя темата е оцапана вече, за това нека някой модератор да оправи нещата. Тук не е мястото да се обсъжда, защо този или онзи е тръгнал да кара, където и да било- дайте да не спамиме темата, не е коректно!
                  0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

                  Коментар


                  • От: 8th SERBIAN TROPHY

                    Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                    След такава критика си посипвам главата с пепел и си сменям националността задето съм се осмелил да пусна тази тема , с която подвеждам хората да участват на Сърбия Трофи ...
                    Бакалов, ти си виновен където ни кустриш за Сърбия, и ни караш на сила да ходим! А на нас не ни се ходеше изобщо, ама като си казал-твойта да е!Според мен винаги датите, може да се изместват в последствие! И тогава, ще присъстваме на всички мероприятия! За догодина, ще караме всички трофита, и ще докарам още млади запалянкавци в тези състезания. Ще направя всичко възможно да развиваме този спорт в по-голями мащаби!
                    0887 526 564/ 0897 933 755 /

                    Коментар


                    • От: 8th SERBIAN TROPHY

                      Поради големия брой на екипажи, ремаркета и влекачи паркират се на кръстовището (десна страна) за хотел Ртањ, или на паркинга од хотела ЈАТ. Паркинг на хотел Ртањ е резервиран само за састезателни аутомобили. Ако не сте участвали миналата година, моля, следвайте инструкциите на ORGA тима.

                      Също така, регистрация е продължена до 5.11. Всички, които се регистрирате през този период, ще бъдат настанени в JAT апартамани.

                      Коментар


                      • От: 8th SERBIAN TROPHY

                        Иван Ефремов пилот
                        Георги Баджалов навигатор
                        0893273338

                        Коментар


                        • От: 8th SERBIAN TROPHY

                          Първоначално публикуван от badjala Преглед на мнение
                          Иван Ефремов пилот
                          Георги Баджалов навигатор
                          0893273338
                          Баджалов, стой спокойно! Те ще ви потърсят, ако не сега, към края на месеца!
                          0887 526 564/ 0897 933 755 /

                          Коментар


                          • От: 8th SERBIAN TROPHY

                            Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                            След такава критика си посипвам главата с пепел и си сменям националността задето съм се осмелил да пусна тази тема , с която подвеждам хората да участват на Сърбия Трофи ...
                            Живко, никой не те упреква. Прости коментирах следния "анекдот":
                            Първоначално публикуван от Анжела Боянова Преглед на мнение
                            Много би ми се искало и на нашите състезания да има по 99 участници.
                            при условие, че същия човек активно се готви за Сърбия.(не познавам автора)

                            Първоначално публикуван от Валентин Исаев Преглед на мнение
                            Ама,то станал голям проблем тука,що ще ходите на Сърбия Трофи.Ми дайте да хулим и другите.Близнаците не си карат на Шумен,ами тръгнали чак до Малайзия.Иво Върбанов пък хукнал по Германия.Кокочоли (Константин Чолаков) забегна по Унгария.Че и тима на А2,чак в Южна Америка на Дакар се натресе.Я всички в къщи.Вместо да се радвате и гордеете,че има такова масово БЪЛГАРСКО участие в международно състезание,Вие ги упреквате.Не Ви разбирам-ЧЕСТНО.
                            Я направи втори опит с малко по-удачни примери.
                            "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
                            „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

                            Коментар


                            • От: 8th SERBIAN TROPHY

                              Първоначално публикуван от plrussev Преглед на мнение
                              Я направи втори опит с малко по-удачни примери.
                              Оставям на теб.
                              Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                              Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                              0885 660 613

                              Коментар


                              • От: 8th SERBIAN TROPHY

                                Уважаеми приятели,уважавам правото на всеки свободно да изразява мнение по темата.Също така очаквам и вие да проявявате разбиране и да приемате моя избор.Не е тук мястото да коментираме състезателния календар и всичко свързано с него.Нека го оставим за Стара Загора и приятели догодина,и тогава ще си поговорим.Поздрави на всички,а на състезателите,където и да стартират-късмет и успех!
                                пп.Ако бях заядливец и досадник щях да кажа-ако няма какво да правите,не го правете тук в тази тема
                                Последно редактирано от Радо 57; 02-11-14, 10:22.
                                Нека силата да бъде с нас!
                                Suzuki Grand Vitara
                                +34 642 91 4154

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X