Обява

Свий
Няма добавени обяви.

8th SERBIAN TROPHY

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: 8th SERBIAN TROPHY

    Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
    В тая връзка да попитам, гледам 130 участника анонсирани, а в класирането Хард и Софт около 20 екипажа, другите туристи ли бяха ?
    В Хард бяха 26 или нещо такова, в Софт около 35. След първия ден в Хард останаха 15 и 5 ги няма в класиранто, може би защото дават само първите 10.

    В Харда 4,5,7 и 9 място са за българските екипажи. Това си е отлично представяне.

    Туристи имаше много
    Последно редактирано от Стоян Францов; 21-11-14, 10:55.

    Коментар


    • От: 8th SERBIAN TROPHY

      Колеги няма по кофти от това да те прецакват организатори!
      Няма оправдание за сърбите! И аз съм го ял, когато седем дена на Албания 2011 се борихме с моя отбор на ръба на възможностите, съсипах си състезателната кола и два Дифендъра, и накрая вместо второ или трето място, ме нямаше дори и тройката...за да сложат Махачек, който дори не беше в моя клас.Сега ще ида да карам в Албания ама друг път.
      А за тези дето са скандирали- Иване тарикат мъж на писка. Надуваш се и си тръгваш-това е правилната тактика и в състезание и в живота.
      Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

      Коментар


      • От: 8th SERBIAN TROPHY

        Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
        ...... тарикат мъж на писка. Надуваш се и си тръгваш-това е правилната тактика и в състезание и в живота.
        + 1
        Всички след това остават дълбоко замислени
        rusev : Най-обичам заводските решения. В една автомобилна фирма има достатъчно високоплатени умни глави. Единствено в offroad-bulgaria.com има повече и по-подготвени специалисти.
        0898 51 31 46

        Коментар


        • От: 8th SERBIAN TROPHY

          Първоначално публикуван от ДСВ Преглед на мнение
          Последно в Сърбия или в Русе, да нямаш раздвоение на личността.
          Ако датите се съвпаднат, много ясно, че на РУСИИИИ!
          0887 526 564/ 0897 933 755 /

          Коментар


          • От: 8th SERBIAN TROPHY

            Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
            В Хард бяха 26 или нещо такова, в Софт около 35. След първия ден в Хард останаха 15 и 5 ги няма в класиранто, може би защото дават само първите 10.

            В Харда 4,5,7 и 9 място са за българските екипажи. Това си е отлично представяне.

            Туристи имаше много
            Стояне ти продължаваш да вярваш в Дядо Коледа и Червената шапчица.

            Коментар


            • От: 8th SERBIAN TROPHY

              Правилно ли разбирам, че организатора е в класирането или организатора е друг?
              Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
              SSang Yong Kyron 2.0xdi
              Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

              Коментар


              • От: 8th SERBIAN TROPHY

                Нещо не си разбрал!
                0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

                Коментар


                • От: 8th SERBIAN TROPHY

                  Първоначално публикуван от IVAYLO BLIZNAKA Преглед на мнение
                  Стояне ти продължаваш да вярваш в Дядо Коледа и Червената шапчица.
                  Минало заминало.

                  На мен следващото ще ми е Пловдив - България Трофи. Давай там да си покараме.
                  Последно редактирано от Стоян Францов; 21-11-14, 22:06.

                  Коментар


                  • От: 8th SERBIAN TROPHY

                    Айде и Аз у киреча . Тази година в трофи шампионата в Бг какво се получи ? Гърка си кара всичките състезания и си спечели заслужено . Тук е мястото , че не беше подпиран от никой от организаторите (толкова си може) Ушко и Асен си заслужиха второто място щото карат и се борят , никой не ги е подкрепял за нищо даже малко се скарахме при нас в СЗ .Ще кажа какво мисля апък ако искате ривете ако искате ме дерете . Миналата година ходихме да потдържаме нашите екипажи на сръбското трофи и веднага стана ясно , че не се оценява както при нас / Ми то си е събор със състезателен характер в много тежки условия (подчертавам тежко трофи заради екстремните зони за да не ме почнат някой ) И какво се получава в крайна сметка , който дойде да кара в БГ и си покаже уменията и машината си взима приза заслужено , без шмекерии и заобиколки а Ние ходим да се СЪСТЕЗАВАМЕ и ни ебават като ученичка в 6ти клас

                    Примери да искате ................ ама се отвратих от съседните държави

                    А това с безплатното едине и пиене ..... нека да ми плати на наше състезание всеки , без значение в кой клас кара (дори и турист ) по 80 евро = 160лв. и да го посрещна в хотел и яко ядене и пиене и накрая да се ебават с класиране . Ми някак не е честно . То и ние сме китка за мирисане ама съседите се наакаха ................
                    ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                    тел. 0889 017703
                    0897 516030

                    Коментар


                    • От: 8th SERBIAN TROPHY

                      Отварям нова тема: КАК ДА ПРЕЦАКАМЕ СЪРБИТЕ.!!!! Напълно съм съгласен с Тодор Христов той го е играл тоя цирк и с колегите по горе изказалитесе моето мнение се препокрива със тяхното.

                      Коментар


                      • От: 8th SERBIAN TROPHY

                        Отварям нова тема: КАК ДА ПРЕЦАКАМЕ СЪРБИТЕ.!!!! Напълно съм съгласен с Тодор Христов той го е играл тоя цирк и с колегите по горе изказалитесе моето мнение се препокрива със тяхното.

                        Коментар


                        • От: 8th SERBIAN TROPHY

                          Аз пък смятам и на следващото Сърбия Трофи да отида.От 2010 до сега нямам пропуск и си ми харесва.А относно сегашното състезание-специалните етапи бяха с по- голяма тежест от чекпойнтовете,просто състезателите трябваше да си преценят кое им е по-важно.Светльо също заобиколи блатото и има повече специални етапа от нас и е пред нас,а за Кирчо беше важно да мине блатото.За босненеца няма какво да коментирам-човека си кара и колата му е перфектна,словака с черокито също се справи много добре-на втория специален етап е минал без лебедка,точно там ние се счупихме.Относно това кой кого е прецакал,не мисля че има такъв-от 4 години сърбите нямат победител в собственото си състезание!

                          Коментар


                          • От: 8th SERBIAN TROPHY

                            Първоначално публикуван от Антон Пенчев Преглед на мнение
                            Аз пък смятам и на следващото Сърбия Трофи да отида.От 2010 до сега нямам пропуск и си ми харесва.А относно сегашното състезание-специалните етапи бяха с по- голяма тежест от чекпойнтовете,просто състезателите трябваше да си преценят кое им е по-важно.Светльо също заобиколи блатото и има повече специални етапа от нас и е пред нас,а за Кирчо беше важно да мине блатото.За босненеца няма какво да коментирам-човека си кара и колата му е перфектна,словака с черокито също се справи много добре-на втория специален етап е минал без лебедка,точно там ние се счупихме.Относно това кой кого е прецакал,не мисля че има такъв-от 4 години сърбите нямат победител в собственото си състезание!
                            +1
                            Бат'Тони, както винаги - лаконичен, но обективен и точен! Каза в 5 изречения неща, за които аз щях да изпиша поне 50 реда.. Е, спести ми писането!
                            0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                            Коментар


                            • От: 8th SERBIAN TROPHY

                              Хубаво си беше и тази година. Благодаря на цялата българска група, с които бяхме заедно през този уикенд, на това прекрасно място, в компанията на още много хубави хора и заедно преживяхме много емоции!

                              Не се стърпях и резнах малко от обзорното видео за ден 2 , да се покефим пак всички..и специално за Близнаците!!!

                              0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                              Коментар


                              • От: 8th SERBIAN TROPHY

                                Видеото от тазгодишното издание на състезанието е значително по-малко и естествено, е през погледа на клас "Турист".








                                Заради мъглата и дъжда в неделя, снимането с моята камера беше мисия невъзможна...
                                Етапът за клас Хард беше категорично отменен от организаторите, клас Софт избраха да стартират. Снимах само старта на Владимир Вуйошевич и прибрах камерата, която вече беше опасно мокра.



                                0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X