Обява

Свий
Няма добавени обяви.

8th SERBIAN TROPHY

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: 8th SERBIAN TROPHY

    Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
    В Хард класа има още един екипаж от София / Зверино:

    Светослав Христов / Красимир Данаилов; Suzuki Samurai Bobcat. Машината е трялка и да видим как ще се справи в трофито.
    Ети ще трябва да оборудва траялката за тежко трофи със нощен етап ...
    VEREYA MOTORSPORT TEAM

    Коментар


    • #92
      От: 8th SERBIAN TROPHY

      Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
      Ети ще трябва да оборудва траялката за тежко трофи със нощен етап ...
      Той си има и фарове и парно, какво друго му трябва. Ако оставим шегата на страна някакви педложения за достъпни халогени, да сложа нещо да свети, че уаз-а не се слави с много силни фарове.

      Коментар


      • #93
        От: 8th SERBIAN TROPHY

        Търся си читав навигатор, че Митето отпадна . Казвам читав, защото съм се настроил наистина да карам, а не просто да се разхождам. Няма да е лесно- предупреждавам
        0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

        Коментар


        • #94
          От: 8th SERBIAN TROPHY

          Първоначално публикуван от Владимир Раденков(vladyas) Преглед на мнение
          Търся си читав навигатор, че Митето отпадна . Казвам читав, защото съм се настроил наистина да карам, а не просто да се разхождам. Няма да е лесно- предупреждавам
          Твоят навигатор се казва Антон Пенчев. Не се бави

          Коментар


          • #95
            От: 8th SERBIAN TROPHY

            Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
            Той си има и фарове и парно, какво друго му трябва. Ако оставим шегата на страна някакви педложения за достъпни халогени, да сложа нещо да свети, че уаз-а не се слави с много силни фарове.
            Ще му трябват дълги колани , резервна гума , инструменти , трип , адекватна лебедка със силен акумулатор , челници , осветление вътре в кабината - а бе доста неща са си ... За халогени провери по пазарите - има китайски лед фарове за по 30 лв
            VEREYA MOTORSPORT TEAM

            Коментар


            • #96
              От: 8th SERBIAN TROPHY

              Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
              Твоят навигатор се казва Антон Пенчев. Не се бави
              Щом Антон е в Патрола значи всичко е наред .
              VEREYA MOTORSPORT TEAM

              Коментар


              • #97
                От: 8th SERBIAN TROPHY

                Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
                Твоят навигатор се казва Антон Пенчев. Не се бави
                Май е зает, така разбрах!
                0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

                Коментар


                • #98
                  От: 8th SERBIAN TROPHY

                  Първоначално публикуван от Владимир Раденков(vladyas) Преглед на мнение
                  Май е зает, така разбрах!
                  Коцето Панайотов е страхотен навигатор. Стига да е свободен, защото Шумен наближава.

                  П.С. Не и той нестава мисля, че щяха да карат на Русе.

                  Коментар


                  • #99
                    От: 8th SERBIAN TROPHY

                    Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
                    В Хард класа има още един екипаж от София / Зверино:

                    Светослав Христов / Красимир Данаилов; Suzuki Samurai Bobcat. Машината е трялка и да видим как ще се справи в трофито.
                    Краси в какви филми ме вкарва не е истина.Аз знам ,че въобще не съм за там но на него му се виждат розови нещата.Не знам дали не може да се прехвърлим в хоби класа на място.Търся и Трип ако някой може да услужи да не купувам сега ,че доста разходи ще имам

                    Коментар


                    • От: 8th SERBIAN TROPHY

                      Първоначално публикуван от eti Преглед на мнение
                      Краси в какви филми ме вкарва не е истина.Аз знам ,че въобще не съм за там но на него му се виждат розови нещата.Не знам дали не може да се прехвърлим в хоби класа на място.Търся и Трип ако някой може да услужи да не купувам сега ,че доста разходи ще имам
                      Трип имам, мога да ти го дам. Но проблема е датчика, моят беше на кардана. Ако можеш да се оправиш, си ти! Пиши ако го искаш, като дойда в София, ще го донеса!
                      0887 526 564/ 0897 933 755 /

                      Коментар


                      • От: 8th SERBIAN TROPHY

                        Само не разбрах аз и моят навигатор дали сме в списъка.???

                        Коментар


                        • От: 8th SERBIAN TROPHY

                          Първоначално публикуван от bai IVAN Преглед на мнение
                          Само не разбрах аз и моят навигатор дали сме в списъка.???
                          Ако си попълнил регистрацията и си получил потвърждение трябва да си в списъка.

                          Коментар


                          • От: 8th SERBIAN TROPHY

                            Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                            Няма значение, че тези джипове на са състезатели, важното е интрижка да врътнем.
                            За сведение, на сръбското трофи ако не караш на разходката няма и хотел и ядене.Нека някой от знаещите да каже какви са условията и цените и как сърбите правят трофи!
                            Ако тук някой направи такова трофи с тези цени и условия, 100 коли не му мърдат.
                            Ние ще ходим, като туристи, и ще караме в клас хоби.Никога не сме присъствали на такова състезание и много ще ни е интересно.А по отношение на нашите състезания, тази година карахме, три траяла и три трофита.Харесаха ни, но според мен има какво да се корегира за догодина, за да продължим да се борим в клас Адвенчър. Според мен, хората искат да карат, и да се състезават в този клас, но на него се гледа малко по повърхностно.За публиката, интерес никакъв, идват приятели да ни гледат, бият път 200-300км. и казват, ета вие само минахте и изчезнахте, ние какво да гледаме. Преди години имаше затворено в неделя, скара-бира, и купона беше на едно място цял ден. Нещо като рали-трофи на едно място си е приоритет за публика, състезатели, и спонсори. Но все пак както го направят господата организатори, така ще караме. А както винаги, ще има и недоволни, те могат и да не карат, никой на сила не е там! На Русе много ми се караше, но не сме конкурентно способни с тази машина за момента.Успех!
                            Последно редактирано от lyubo73; 30-10-14, 21:48.
                            0887 526 564/ 0897 933 755 /

                            Коментар


                            • От: 8th SERBIAN TROPHY

                              Първоначално публикуван от lyubo73 Преглед на мнение
                              Трип имам, мога да ти го дам. Но проблема е датчика, моят беше на кардана. Ако можеш да се оправиш, си ти! Пиши ако го искаш, като дойда в София, ще го донеса!
                              Ще ти се обадя

                              Коментар


                              • От: 8th SERBIAN TROPHY

                                Първоначално публикуван от bai IVAN Преглед на мнение
                                Само не разбрах аз и моят навигатор дали сме в списъка.???
                                Ма ти май ни се караш а?
                                0887 526 564/ 0897 933 755 /

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X