Обява

Свий
Няма добавени обяви.

8th SERBIAN TROPHY

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: 8th SERBIAN TROPHY

    Първоначално публикуван от Анжела Боянова Преглед на мнение
    Стартов № 100 и тази година е САМО за Таня Кълева. Много би ми се искало и на нашите състезания да има по 99 участници.
    Да, тя си го лепи на гърба

    Коментар


    • #77
      От: 8th SERBIAN TROPHY

      Първоначално публикуван от Анжела Боянова Преглед на мнение
      Стартов № 100 и тази година е САМО за Таня Кълева. Много би ми се искало и на нашите състезания да има по 99 участници.

      Ми как да има като ходите да карате в чужбина... (Не се заяждам, но ме е яд, че няма да дойдете при нас )

      Коментар


      • #78
        От: 8th SERBIAN TROPHY

        Първоначално публикуван от Даниела Борисова Преглед на мнение
        Ми как да има като ходите да карате в чужбина... (Не се заяждам, но ме е яд, че няма да дойдете при нас )
        Даниелче, разбирам те добре! Какво да направя като тази година датите на няколко състезания се дублират...и се налага да избираме...! Аз на всички съм споделила. че ще ходя на Сърбия трофи, докато мога, а и наистина ми се ходи и на Русе...! Догодина дано няма такива дублирания.Аз лично ще пусна датите на това състезание, та другите да се съобразят с тях. А иначе от Тетевен ще има голямо присъствие. Само от моето семейство ще са мама, тате, дядо и двамата внуци....!
        0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

        Коментар


        • #79
          От: 8th SERBIAN TROPHY

          Колеги,
          Имам въпрос към тези които са по-запознати с организацията.Възможно ли е трети човек в екипажа и ако е, как да направя резервация?
          Стая с три легла е ОК при липса на две стаи.

          Коментар


          • #80
            От: 8th SERBIAN TROPHY

            И аз ще се присъедена към групата Иван Ефремов-София VITARA BLACH DEVIL клас турист.

            Коментар


            • #81
              От: 8th SERBIAN TROPHY

              Регистрацията е завършена.

              Коментар


              • #82
                От: 8th SERBIAN TROPHY

                Първоначално публикуван от salekg Преглед на мнение
                Регистрацията е завършена.
                Дет се вика-мандалото лопна.Кой дошъл,дошъл.Отново подканвам "туристите",които ще пътуват на 13-ти-разгледайте офертата ми за културно-офроуд пътешествие.Ако има желаещи да се обаждат.
                Нека силата да бъде с нас!
                Suzuki Grand Vitara
                +34 642 91 4154

                Коментар


                • #83
                  От: 8th SERBIAN TROPHY

                  Първоначално публикуван от Анжела Боянова Преглед на мнение
                  Много би ми се искало и на нашите състезания да има по 99 участници.
                  Kaк да се случи, когато 20 български джипа отиват да вдигат реномето на някакво сръбско трофи, а в същото време се провежда едно от добрите БГ състезания?
                  "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
                  „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

                  Коментар


                  • #84
                    От: 8th SERBIAN TROPHY

                    Първоначално публикуван от plrussev Преглед на мнение
                    Kaк да се случи, когато 20 български джипа отиват да вдигат реномето на някакво сръбско трофи, а в същото време се провежда едно от добрите БГ състезания?
                    Напълно си прав, но причината за това може да се търси в организацията и правилата на нашия трофи шампионат ! Нещо като "орел", "рак" и "щука".

                    Коментар


                    • #85
                      От: 8th SERBIAN TROPHY

                      "Колеги,
                      Имам въпрос към тези които са по-запознати с организацията.Възможно ли е трети човек в екипажа и ако е, как да направя резервация?
                      Стая с три легла е ОК при липса на две стаи."

                      Колеги,нещо по моето питане?

                      Коментар


                      • #86
                        От: 8th SERBIAN TROPHY

                        Първоначално публикуван от bps Преглед на мнение
                        "Колеги, Имам въпрос към тези които са по-запознати с организацията.Възможно ли е трети човек в екипажа и ако е, как да направя резервация? Стая с три легла е ОК при липса на две стаи." Колеги,нещо по моето питане?
                        Единственият човек, който може да вземе отношение по питането ти е организатора на състезанието.Пиши му или му се обади. Боске е пич и ще направи и невъзможното за всички участници...! Za sve informacije I prijave: www.serbiantrophy.rs , ili mail: boske4x4@gmail.com Kontakt telefon: +381 600 22 88 19 Darko Tadić – Boske
                        0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                        Коментар


                        • #87
                          От: 8th SERBIAN TROPHY

                          Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
                          Напълно си прав, но причината за това може да се търси в организацията и правилата на нашия трофи шампионат ! Нещо като "орел", "рак" и "щука".
                          Не, Не, Не, Стоян, тук организацията, правилата и всичко споменато от тебе нямат никакво касателство с участието в Сърбия. 15-те джипа отиващи там в адвенчъра, се интересуват колкото от сръбския, толкова и от българския трофи шампионат. Всеки има своето право на избор, но всички знаем до какво води неуважението към труда на организаторите. Преди години нямаше свободни дати за състезанията от шампионата, а сега се правят шампионати с 3 състезания.
                          Всъщност мен изобщо не ме касае кой, къде, какво и защо ще кара. Просто коментирам изказването на съфорумец по-горе.
                          Последно редактирано от plrussev; 30-10-14, 16:56.
                          "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
                          „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

                          Коментар


                          • #88
                            От: 8th SERBIAN TROPHY

                            Пламене , 15-те джипа които ще карат в адвенчъра са разходкаджий и фотографи , които никога не са се пускали на състезание и са там само за екскурзията и сръбската скара
                            VEREYA MOTORSPORT TEAM

                            Коментар


                            • #89
                              От: 8th SERBIAN TROPHY

                              В Хард класа има още един екипаж от София / Зверино:

                              Светослав Христов / Красимир Данаилов; Suzuki Samurai Bobcat. Машината е трялка и да видим как ще се справи в трофито.

                              Коментар


                              • #90
                                От: 8th SERBIAN TROPHY

                                Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                                Пламене , 15-те джипа които ще карат в адвенчъра са разходкаджий и фотографи , които никога не са се пускали на състезание и са там само за екскурзията и сръбската скара
                                Няма значение, че тези джипове на са състезатели, важното е интрижка да врътнем.
                                За сведение, на сръбското трофи ако не караш на разходката няма и хотел и ядене.Нека някой от знаещите да каже какви са условията и цените и как сърбите правят трофи!
                                Ако тук някой направи такова трофи с тези цени и условия, 100 коли не му мърдат.
                                Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X