Обява

Свий
Няма добавени обяви.

РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

    Не е май само типа каране! Той Близнака си го каза няколко пъти за колите оприличени с играчки от шоколадови яйца, ама ние май някак си .... не го четем, а е прав. Лично мнение.
    Георги Танев (0+)
    Land Rover Discovery 1 300 TDi
    Land Rover Club Bulgaria
    0887 930 238, 0878 797 768

    Коментар


    • От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

      Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
      Не знам, просто е до типа каране - и други видни скораджии се пробваха пък се представиха по-зле и от Роби. Пак казвам/пиша, май едното няма общо с другото - който си е добър на Baja 1000 го няма никакъв на Дакар... и обратното, няма изявил се дакараджия в Енсенада...
      Започвам да си признавам, че е така - следя го изкъсо от 4 години и по мое скромно мнение, тази година тръгна за Аржентина технически най-подготвен от както го следя. Имам чувството, че прегаря психически - толкова много иска да спечели, че си убива машината още в началото! А е бърз и то много бърз...

      В този ред на мисли - Насър налага такова темпо още от началото, че започвам да се питам дали ще му устиска Мини-то до края..?!!

      Коментар


      • От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

        Първоначално публикуван от Жоро Танев Преглед на мнение
        Не е май само типа каране! Той Близнака си го каза няколко пъти за колите оприличени с играчки от шоколадови яйца, ама ние май някак си .... не го четем, а е прав. Лично мнение.
        Играчки, играчки, ама няма да забравя как едно бъги, изглеждащо като сделано с тесла и максимум кръстата отвертка, беше все в топ 10 навремето... Външният вид няма значение - съобразяват го с техническите изисквания от даден болид...
        И все пак - по-красива бегачка от рейс туарезите скоро няма да се появи. Ама там освен инДжинери бяха въвлечени и дизайнери. Същото важи и за VW Tarek бъгитата преди това - красота... Така се прави маркетинг, не с чука и теслата... А идеята за победа в мероприятие като Дакар си е чист маркетинг за големите...
        П.С. Мен лично Пежата супер много ме кефят, но тъй като са бъгита 4х2 няма да им стискам палци, все пак съм ицо4х4

        Коментар


        • От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

          Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
          Не знам, просто е до типа каране - и други видни скораджии се пробваха пък се представиха по-зле и от Роби. Пак казвам/пиша, май едното няма общо с другото - който си е добър на Baja 1000 го няма никакъв на Дакар... и обратното, няма изявил се дакараджия в Енсенада...
          Мисля да направим отделна тема след състезанието и да напишем за всички тези неща. Разлики прилики и тн. между Баха и Дакар и играчите. Гордън не е нито най добрия билдър на бегачки в щатите нито най постояния в призовите класирания пилот. Тази година на Миле 1000 ги беше отвял и отново се строши кутия малко преди финала. Гледайте на него като на един обикновен частник. А когато добавим че си плаща повечето кушии сам и става много омотано.Но точно за това може да си позволи да кара толкова време на Дакар.. другите са с свирепи договори със спонсорите. Само Марк Милър от цялата планета е карал успешно на двете състезания.

          Не разводнявайте темата с глупави спорове щото вече не мога да смогна по три теми във форума.




          А доколкото помня Туарег -3 беше единствения прототип моделиран в напълно професионален въздушен тунел. Съжелявам че толкова малко българи видяха на живо как изглежда четворката и какво прави в трасето. Не случайно не продадаха и болтче от тези коли. Ако сега бяха в състезанието другите трябваше да се радват на постижения от 25мин. след тях. Лесно може да се провери и как се справяха Х-райд тогава.Старата бензинова Мицуба също беше звяр. Но трасето в Аржентина промени много неща.
          Последно редактирано от PETER BLIZNAKA; 05-01-15, 23:13.

          Коментар


          • От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

            "все пак съм ицо4х4 " ... е това ме изкефи благодаря ти Ице .. накара ме да се усмихна, а ми е трудно.

            П.С. Почва по евроспорт сега ...
            Георги Танев (0+)
            Land Rover Discovery 1 300 TDi
            Land Rover Club Bulgaria
            0887 930 238, 0878 797 768

            Коментар


            • От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

              Първоначално публикуван от PETER BLIZNAKA Преглед на мнение
              Мисля да направим отделна тема след състезанието и да напишем за всички тези неща. Разлики прилики и тн. между Баха и Дакар и играчите. Гордън не е нито най добрия билдър на бегачки в щатите нито най постояния в призовите класирания пилот. Тази година на Миле 1000 ги беше отвял и отново се строши кутия малко преди финала. Гледайте на него като на един обикновен частник. А когато добавим че си плаща повечето кушии сам и става много омотано.Но точно за това може да си позволи да кара толкова време на Дакар.. другите са с свирепи договори със спонсорите. Само Марк Милър от цялата планета е карал успешно на двете състезания.

              Не разводнявайте темата с глупави спорове щото вече не мога да смогна по три теми във форума.
              Аз съм за такава тема.
              П.С. Не споря, просто изразяван няколко години наблюдения. И да, Марк Милър е изключение от правилото, ама успехите и несполуките му в дакар са малко на кантар...
              П.П.С. Палете Евроспорт, Дакар почна...

              Коментар


              • От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

                Първоначално публикуван от Жоро Танев Преглед на мнение
                "все пак съм ицо4х4 " ... е това ме изкефи благодаря ти Ице .. накара ме да се усмихна, а ми е трудно.

                П.С. Почва по евроспорт сега ...

                И каква разлика във водещите на предаването. Поздравления за Емо знам че чете форума.

                Коментар


                • От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

                  Първоначално публикуван от PETER BLIZNAKA Преглед на мнение
                  И каква разлика във водещите на предаването. Поздравления за Емо знам че чете форума.
                  Да, Емо днес след водещия вчера ми е като меден звънец за ушите

                  Коментар


                  • От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

                    + 50 градуса жега, си казаха думата и на този Дакар:


                    Adam Malysz





                    И едно аматьорско видео,как и на прав участък може да е опасно


                    Последно редактирано от paksss; 05-01-15, 23:47.
                    Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                    Коментар


                    • От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

                      Някой гледа ли Евроспорт бг от чужбина и ако да, може ли да даде линк към стрийма, защото аз намерих само един, който е доста калпав.
                      Лопата - друг солдата!!!

                      Коментар


                      • От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

                        Първоначално публикуван от O.K Преглед на мнение
                        Някой гледа ли Евроспорт бг от чужбина и ако да, може ли да даде линк към стрийма, защото аз намерих само един, който е доста калпав.
                        http://tv.jampo.tv/play/channel/eurosport/

                        Аз гледам тука и се вижда чудесно. Само, че е на руски.
                        sigpic

                        Коментар


                        • От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

                          Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                          ...

                          В този ред на мисли - Насър налага такова темпо още от началото, че започвам да се питам дали ще му устиска Мини-то до края..?!!
                          Подозирам, че катарския принц е толкова издигнат над материалното, че се стреми да доказва, че няма машина, която да му устои...
                          ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                          Коментар


                          • От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

                            Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                            Подозирам, че катарския принц е толкова издигнат над материалното, че се стреми да доказва, че няма машина, която да му устои...
                            Имаме едни и същи подозрения. Снощи в репортажа по Евроспорт, Насър си призна за превишението на скоростта, но определено му бе смешно за наказанието от 2 минути и глобата от 200 евро.

                            Коментар


                            • От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

                              Наистина е смешно. Каза, че при ограничение 50 е карал с 60. Ако е вярно, не би трябвало да го наказват.
                              Много незавършили от 2-ри етап - повече от половината май? или още не са отразили данните на сайта?
                              Но не е чудно че се губят, отгоре изглежда като лабиринт, а долу сигурно се вижда само до следващия завой с тия храсталаци.
                              Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

                              Коментар


                              • От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

                                TOYOTA, TOYOTA.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X