Обява

Свий
Няма добавени обяви.

РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

    При камионите се заформи очакваната сеч - първите 8 във втория етап са в 3 минути и това за етап от почти 650 километра! Тези наистина са откачени копелета до един!!!

    Гордън явно е ударил сериозна греда - няма го до 40-та позиция а разликите там вече са от порядъка на два часа и половина..?!
    Последно редактирано от Марто (Мартин Христов); 05-01-15, 22:09.

    Коментар


    • От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

      Някой знае ли по Евроспорт ще има ли репортаж или да изпъвам краката в контрашпиц ?
      Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
      Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

      Коментар


      • От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

        Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
        Някой знае ли по Евроспорт ще има ли репортаж или да изпъвам краката в контрашпиц ?
        Ще има в 0.30...

        Коментар


        • От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

          За малко да го изпусне https://www.youtube.com/watch?v=6AHOnBEOLyg

          Коментар


          • От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

            Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
            С тази разлика, че Гордън сам си ляга под колата и я оправя на пътя за 50 минути, а Нани гледа Мини-то като голям камък и чака техничката...
            Машината на Гордън си има вградени крикове. Явно е подготвен да го прави.
            Не съм виждал, дали има друг с такива?
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Gordon_krik.jpg
Прегледи:1
Размер:60.6 КБ
ID:5633324
            Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

            Коментар


            • От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

              Някой ако е намерил хубав YouTube канал с видео от Дакар да свирка.

              Коментар


              • От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

                Първоначално публикуван от kbot Преглед на мнение
                Машината на Гордън си има вградени крикове. Явно е подготвен да го прави.
                Не съм виждал, дали има друг с такива?
                [ATTACH=CONFIG]767213[/ATTACH]
                Мисля, че всички имат. Пачи крак или нещо подобно му се викаше.

                П.П. Репортажа по Евроспорта би трябвало да е от 00:00ч.. Мисля, че всяка вечер ще са от толкова.
                Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                Телефон - в профила!

                Коментар


                • От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

                  Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                  Ще има в 0.30...
                  Благодаря !
                  Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                  Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                  Коментар


                  • От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

                    Първоначално публикуван от kbot Преглед на мнение
                    Машината на Гордън си има вградени крикове. Явно е подготвен да го прави.
                    Не съм виждал, дали има друг с такива?]
                    За другите не знам, но Чолаков и Орлин имат, за МИНИ не съм сигурен

                    Коментар


                    • От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

                      Първоначално публикуван от Вико Преглед на мнение
                      Някой ако е намерил хубав YouTube канал с видео от Дакар да свирка.
                      Тегава работа - франсетата следят за авторските си права и са безкомпромисни! Качи ли се нещо по-читаво, от Тубата го свалят на секундата, че адвокатите много силно бият през пръстите...

                      Коментар


                      • От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

                        Що в 0.30 .. на EPG-то на булсатком гледам, че е от 0.00 часа ....
                        Георги Танев (0+)
                        Land Rover Discovery 1 300 TDi
                        Land Rover Club Bulgaria
                        0887 930 238, 0878 797 768

                        Коментар


                        • От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

                          Първоначално публикуван от Жоро Танев Преглед на мнение
                          Що в 0.30 .. на EPG-то на булсатком гледам, че е от 0.00 часа ....
                          На мен пак там ми го дава в 0.30..?!

                          Коментар


                          • От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

                            Видео има в официалния канал на Дакар в Dailymotion. Пишете dakar 2015 там и в тубата и излизат десетки клипчета, много от които на фенове от трасето, сред които има и яки попадения.

                            В резюме, почти във всички класове има нови водачи, а за мен кофти новината на деня е отпадането на Адам Малиш. Не ги харесвам тия бъгита и толкоз... вижте и Пежо как се излагат...
                            П.С. Марто и другите Гордън фенове - казах ли ви, че това не е неговото състезание? Без лоши чувства, моля, просто си е така положението

                            Коментар


                            • От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

                              Гордън се появи на 42 позиция със закъснение от 4 часа и почти 7 минути! Ако и да съм му фен - мисля, че се наигра и за тази година...

                              П.П. Ице, както виждаш - признавам си без бой! Дори съм склонен да се съглася с Близнаците, че причината е повече в него, от колкото в колата... На Дакар или караш за публиката, или караш за да победиш! Няма как да стане и к*ра до края, и душата в рая...

                              Коментар


                              • От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

                                Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                                П.П. Ице, както виждаш - признавам си без бой! Дори съм склонен да се съглася с Близнаците, че причината е повече в него, от колкото в колата... На Дакар или караш за публиката, или караш за да победиш! Няма как да стане и к*ра до края, и душата в рая...
                                Не знам, просто е до типа каране - и други видни скораджии се пробваха пък се представиха по-зле и от Роби. Пак казвам/пиша, май едното няма общо с другото - който си е добър на Baja 1000 го няма никакъв на Дакар... и обратното, няма изявил се дакараджия в Енсенада...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X