Обява

Свий
Няма добавени обяви.

РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

    Успех на участниците, всички да си живи и здрави.

    Коментар


    • #47
      От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

      Интериорен дизайн
      Renault
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20150101_233009.jpg
Прегледи:1
Размер:55.2 КБ
ID:5632687
      Toyota
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20150101_233039.jpg
Прегледи:1
Размер:102.5 КБ
ID:5632689
      Gordini
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:interior2a.jpg
Прегледи:1
Размер:95.8 КБ
ID:5632690
      Peugeot
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2015_peugeot_2008_dkr_8_1024x768.jpg
Прегледи:1
Размер:68.3 КБ
ID:5632691
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2015_peugeot_2008_dkr_7_1920x1080.jpg
Прегледи:1
Размер:141.7 КБ
ID:5632692

      Коментар


      • #48
        От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

        С това че няма да има предаване от вас уби всичко детско в МЕН но все пак пожелавам успех на РОБИ ГОРДЪН и КАМАЗ

        Коментар


        • #49
          От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

          Първоначално публикуван от bobsen Преглед на мнение
          Успех на участниците, всички да си живи и здрави.
          Българи участници няма,а гледам,че чужденци не четат.
          Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
          Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
          Враца

          Коментар


          • #50
            От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

            Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
            За съжаление, в последния момент кандидат-спонсорите ни отсвифриха... Така че в моя сайт, тук и по Евроспорт
            Ицо, знаеш ли дали вече има схема на часовете, в които ще се излъчват предаванията по евроспорт?
            о 88 з 417 оо 4 - Стоян

            Коментар


            • #51
              От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

              В неделя от 19.40 имат 5 минути репортаж и после пак от 24.00 редовно предаване.
              Lancia Delta HF Integrale Evolucione

              Коментар


              • #52
                От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

                Първоначално публикуван от valerisuper Преглед на мнение
                С това че няма да има предаване от вас уби всичко детско в МЕН но все пак пожелавам успех на РОБИ ГОРДЪН и КАМАЗ
                А бе и аз свикнах, ама другия път...
                П.С. За Камаз ясно, ама за Гордън залагам кило уникален домашняк, че пак нищо няма да направи... Нищо лично, ама момчето толкова си може... Дакар не е състезание за Скораджии, както и обратното... Вече многократно е доказано

                Коментар


                • #53
                  От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

                  Не разбирам що се заяждаш

                  Коментар


                  • #54
                    От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

                    Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
                    Дакар не е състезание за Скораджии, както и обратното... Вече многократно е доказано
                    И от FIA са на това мнение, та затова и този правилник на Дакар...
                    Що се касае до Гордън - това му е 11-тият Дакар, построи си и прототип специално за там, та не се знае знае ли се (само от FIA знаят със сигурност...).
                    Аз не бих заложил със 100% сигурност и на Мини и Тойота, ако и да са двата най-големи кервана тази година! В играта се завърна "Пежо" с доста силни пилоти, а "Пежо" на "Дакар" е френски автомобил, участващ в състезание организирано от французи...

                    П.П. - Една новина от преди малко: Джони Кембъл се присъединява към Гордън като ко-пилот. (пустите му "скораджии" явно не схващат намека...)

                    http://www.cycleworld.com/2015/01/02...src=SOC&dom=tw

                    Таз годишната стартова рампа на Гордън:

                    Последно редактирано от Марто (Мартин Христов); 03-01-15, 07:21.

                    Коментар


                    • #55
                      От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

                      Пичове, за мен няма да има изненади...
                      МИНИ в момента е най-технологичния автомобил с добре смазана "машина" от пилоти и екип зад тях...
                      За тези, които предричаха, че МИНИ ще се окъкат на дюните, искам да им припомня най-тежкия етап в Икике където бяха 350 км. пясък само...
                      Аз и Наско бяхме там и видяхме...разликата е в часове пред другите...

                      Коментар


                      • #56
                        От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

                        Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                        Пичове, за мен няма да има изненади...
                        МИНИ в момента е най-технологичния автомобил с добре смазана "машина" от пилоти и екип зад тях...
                        За тези, които предричаха, че МИНИ ще се окъкат на дюните, искам да им припомня най-тежкия етап в Икике където бяха 350 км. пясък само...
                        Аз и Наско бяхме там и видяхме...разликата е в часове пред другите...
                        Единодушно с Христов по въпроса. Само с уточнението че бетонната психика на Петерханзел я няма. Лично аз бих заложил на Насър или Де Вилиерс в това рали, във втория случай, ако наистина са оправили Тойотата. Пежо трябва да покаже, че може да завърши тази година, титли по-нататък...

                        Коментар


                        • #57
                          От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

                          Ако не е много сложно , дайте инфо къде и как можем да гледаме репортажи. Имам предвид не само Евроспорт.
                          Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                          Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                          Коментар


                          • #58
                            От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

                            Дакар е ниша на производители които иначе не могът да се вмъкнат във други истински шампионати. Тойота прахоса милиарди във Ф1 за посредствени резултати, Мини и WRC некой друг път по добре БМВ да си наблега само на турър таргета, за Камаз нема аналог освем да си гонят продажби извън Евро зоната, Пежо ходят там където го няма Ситроена, КТМ си натиска защото само тука изпъква. Американците ги боли фара освем Гордън който показва завиден мазохизъм, обратното всички останали надали имат шанс на некоя Баха. Честно казано Еко-то е къде по истинско и интересно че и достъпно, повече няма да им вися до сред нощите да им гледам тъпотиите и без това резултата е ясен.
                            Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                            Коментар


                            • #59
                              От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

                              Резултата въобще не е ясен, напротив има интрига до последно. А, Роби Гордън внася толкова много колорит , че веднага се усеща липсата му като отпадне.
                              Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                              Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                              Коментар


                              • #60
                                От: РАЛИ ДАКАР 2015: ГОЛЯМАТА ОБИКОЛКА

                                Аз пък ще си го следя. Все пак има промени и в правилника в сравнение с 2014г, има и етап без технички в края на деня, техническите изисквания към колите са същите както и през 2014г, но пък има и нови участници и нахъсани стари и интриги. Ето например руският участник при АТВта Карякин, който миналата година финишира седми




                                го обраха в Аржентина, като му откраднаха всичко - документи, книжка, пари, техника и участието му вече е под въпрос, понеже националният паспорт е задължителен, и засега от ФИА не са дали отговор по неговият случай.


                                А каква шумотевица е покрай участието на този участник, само заради него си заслужава следенето на този Дакар и зебрата му.




                                Пък любителите на Руската техника, ще могат да видят как ще се справи с участието си, ето този участник, е засега е само асистенция, но е първа крачка към участието му в Дакар 2016г.




                                При големите пък Дали няма да е годината на МАН. Доста силни екипажи, заводска асистенция, и най-вече Лопрайс зад волана на МАН, всичко това ще направи живота на Камазтийм доста тежък.


                                Последно редактирано от paksss; 03-01-15, 21:17.
                                Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X