Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Самоков 4х4 Екстрийм 2015 /28-29 март/

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Самоков 4х4 Екстрийм 2015 /28-29 март/

    Коментар


    • От: Самоков 4х4 Екстрийм 2015 /28-29 март/

      Коментар


      • От: Самоков 4х4 Екстрийм 2015 /28-29 март/

        Коментар


        • От: Самоков 4х4 Екстрийм 2015 /28-29 март/

          Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
          Борко , макар че не съм от Самоков можеш да разчиташ на мен за вашето състезание
          За теб съм повече от сигурен.
          На сърбела майката му е чесането.
          Борислав Борисов Русе О885 О37815

          Коментар


          • От: Самоков 4х4 Екстрийм 2015 /28-29 март/

            Коментар


            • От: Самоков 4х4 Екстрийм 2015 /28-29 март/

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0359.jpg
Прегледи:1
Размер:185.5 КБ
ID:5652237


              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0376.jpg
Прегледи:1
Размер:194.8 КБ
ID:5652238


              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0379.jpg
Прегледи:1
Размер:154.8 КБ
ID:5652239


              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0385.jpg
Прегледи:1
Размер:250.0 КБ
ID:5652240


              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0404.jpg
Прегледи:1
Размер:224.4 КБ
ID:5652241


              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0416.jpg
Прегледи:1
Размер:260.6 КБ
ID:5652242


              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0397.jpg
Прегледи:1
Размер:228.6 КБ
ID:5652243


              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0439.jpg
Прегледи:1
Размер:235.3 КБ
ID:5652245



              Тук е целият албум: https://www.facebook.com/profile.php...0644652&type=1

              Коментар


              • От: Самоков 4х4 Екстрийм 2015 /28-29 март/

                Първоначално публикуван от VRH Преглед на мнение
                Здравейте от екипаж 111, клас Стандартен. Благодаря на организаторите за подготовката на състезанието в тази брутално кална обстановка. Всичко беше много хубаво с някои дребни изключения. Имам една препоръка - да се измисли регламент за последователността при преминаване на зоните. Така ще има горе-долу еднакви условия за всички участници, защото онзи ден някои от зоните в началото бяха за Стандартен, но след няколко участника заприличаха на зони от Модифициран клас.
                Поздрави и до скоро!
                Съгласен съм с колегата,същото важи и за клас модифициран. Като минат първо тръбарките в нашата зона и после става трудно трасето за нас. Понеже караме в едни и същи зони,ако нещо се измисли по въпроса ще е по добре за нас със по слабите машини. Поздрави за всички колеги

                Коментар


                • От: Самоков 4х4 Екстрийм 2015 /28-29 март/

                  Първоначално публикуван от кайо Преглед на мнение
                  И ти ми липсваше на трасето!!! От лошото време ли се уплаши????
                  Не,напротив много ми се идваше! Но,не една причина ме възпрепядства да участвам и присъствам в Самоков.За голямо мое съжаление, загуба на близък приятел !
                  Но ще се опитам,сериозно, да наваскам пропуснатото в оставащите състезания от веригата 4х4Екстрийм.

                  Коментар


                  • От: Самоков 4х4 Екстрийм 2015 /28-29 март/

                    Първоначално публикуван от the twin Преглед на мнение
                    Съгласен съм с колегата,същото важи и за клас модифициран. Като минат първо тръбарките в нашата зона и после става трудно трасето за нас. Понеже караме в едни и същи зони,ако нещо се измисли по въпроса ще е по добре за нас със по слабите машини. Поздрави за всички колеги
                    А пък си мисля, от опита който имам и това което видях на клиповете бих казал, че тези с неподготвените, по неподготвените и по слабите машини развалят трасето, а не тръбарките и подготвените джипове. Честно казано не видях гърка някъде да променя трасето, но може и да бъркам, в което не вярвам.

                    Коментар


                    • От: Самоков 4х4 Екстрийм 2015 /28-29 март/

                      Браво Краси, и ние мързеливците вече все едно сме били там
                      Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                      Коментар


                      • От: Самоков 4х4 Екстрийм 2015 /28-29 март/

                        Първоначално публикуван от Tedo56 Преглед на мнение
                        А пък си мисля, от опита който имам и това което видях на клиповете бих казал, че тези с неподготвените, по неподготвените и по слабите машини развалят трасето, а не тръбарките и подготвените джипове. Честно казано не видях гърка някъде да променя трасето, но може и да бъркам, в което не вярвам.
                        Развалят и те като забуксуват сериозно.На последната зона в неделя червеният се окантари още на първата врата и при буксуването се получиха отзад два добри кратера от богерите(Не загледах размера им ама са към 50 инча сигурно).На съседната врата която се изкачваше също изкопаготини ями при опитите за качване.Според мен няма как агресивна гума без значение от размера и и двигателя при буксуване да не променят терена.
                        Боби gsm 0898689957 Сузуки самураи sj418

                        Коментар


                        • От: Самоков 4х4 Екстрийм 2015 /28-29 март/

                          Пеавилника е приет за тая година и неможе нищо да се коригира,неможе да има има ред на стартиране освен тези изтеглените за първи в зона ,при отворени четри зони всеки избира къде да кара.А кои съсипва трасето не е важно които си го може си го може това е.

                          Коментар


                          • От: Самоков 4х4 Екстрийм 2015 /28-29 март/

                            Първоначално публикуван от bobi8603 Преглед на мнение
                            Развалят и те като забуксуват сериозно.На последната зона в неделя червеният се окантари още на първата врата и при буксуването се получиха отзад два добри кратера от богерите(Не загледах размера им ама са към 50 инча сигурно).На съседната врата която се изкачваше също изкопаготини ями при опитите за качване.Според мен няма как агресивна гума без значение от размера и и двигателя при буксуване да не променят терена.
                            Боби ,те затова карат на отделни врати/модифициран и прототип /.
                            По принцип е най добре всички да карат на отделни зони и на зони ,по които вече не е карано/например от предния ден /.
                            Ама я смятайте малко колко зони трябва да направи организатора и колко двойки съдии .
                            0887/400121 Антон Донев

                            Коментар


                            • От: Самоков 4х4 Екстрийм 2015 /28-29 март/

                              Първоначално публикуван от valerisuper Преглед на мнение
                              Пеавилника е приет за тая година и неможе нищо да се коригира,неможе да има има ред на стартиране освен тези изтеглените за първи в зона ,при отворени четри зони всеки избира къде да кара.А кои съсипва трасето не е важно които си го може си го може това е.
                              Поздрави и респект пред организаторите на НАЙ-КАЛНИЯ оффроуд до сега. Имам едно питане за този правилник: къде в него е споменато, че експертите са с предимство и трябва съдията на дадена зона да ги пуска по своя преценка при самото им идване до зоната - случваше ми се във всички зони ? И да Трасето силно се променяше при преминаването и боксуването на тръбарките в тази кал. Може зоните да се разделят по време за модифициран и експерт, както преди обедните и след обедните. И още нещо, при по-малкото зони за втория ден става безсмислено да караш, ако си се счупил първия !!! Не може да наваксаш - пример червената тръбарка. Поздрави.
                              0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X