Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Самоков 4х4 Екстрийм 2015 /28-29 март/

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Самоков 4х4 Екстрийм 2015 /28-29 март/

    Коментар


    • От: Самоков 4х4 Екстрийм 2015 /28-29 март/

      http://youtu.be/JmDLNHD-lH8
      http://youtu.be/F8eVE1Y3IpA
      http://youtu.be/eIw4BBdvhuY
      http://youtu.be/n2GCmY6XM4g
      http://youtu.be/tdQSLj8SgTQ
      http://youtu.be/gw1j98BkXZo
      http://youtu.be/iHXH5v4Tbjw
      http://youtu.be/Bi0l6P5VsSo

      Коментар


      • От: Самоков 4х4 Екстрийм 2015 /28-29 март/

        Както казва колегата все пак е мото полигон не е парк. Ако е в гората и аз не съм съгласен.
        .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
        Киа спортаж2000тди 98г
        Ауди А3 1.9ТДИ
        Каравана Аdria 390Q

        Коментар


        • От: Самоков 4х4 Екстрийм 2015 /28-29 март/

          А и тези са саморасли и са на много гъсто,така и така няма да се развият като борове.
          SUZUKI VITARA V6
          HONDA CBR 919RR
          MERCEDES ML
          MAN TGA D2O COMANREIL 18-430

          Коментар


          • От: Самоков 4х4 Екстрийм 2015 /28-29 март/

            Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
            Все-пак това е мотополигон Ридо. Нека не се правим на по-големи еколози от необходимото.
            Първоначално публикуван от tisho-samokov Преглед на мнение
            А и тези са саморасли и са на много гъсто,така и така няма да се развият като борове.
            Полигона е на 300 метра по-нагоре, това са общински дерета и водосбор на няколко хълма (затова беше и подгизнало).
            Не се "правя на еколог", вярно е, че са саморасли и може би няма да се развият, но е хубаво да се мисли за тези неща, защото хвърлят сянка върху нас и спорта и когато зрителя гледа как се мачка си казва - Аааа, тези дето мачкат гората !
            Вярно, че в гората се случва същото по трасетата, но там реакциите са по-късно, защото не ни виждат на момента, а после като "изпищи" някой...
            Според мен няма да е трудно организаторите на затворените кръгове специално (трофи и траял) да се съобразяват малко, защото това е "лицето" на състезанието и от там си вадят изводите за нас...
            Не е далече момента, когато и ние ще станем като Европа...само на полигони и тогава ще остане само траяла (като в 95 % от Европа щото трябва един декар място) а трофи и рали ще караме някъде другаде...евентуално

            Коментар


            • От: Самоков 4х4 Екстрийм 2015 /28-29 март/

              Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
              Все-пак това е мотополигон Ридо. Нека не се правим на по-големи еколози от необходимото.
              Никой не говори за екология, а... "за естетика"
              Никой не харесва уличните кучета, но никой не се кефи на сгазено такова а представи си за нещо хубаво и сгазено
              Каквато и машина да използвам за движение сред природата, най-приятно си остава ходенето пеш...

              Коментар


              • От: Самоков 4х4 Екстрийм 2015 /28-29 март/

                Първоначално публикуван от Niki 76 Преглед на мнение
                Никой не говори за екология, а... "за естетика"
                Никой не харесва уличните кучета, но никой не се кефи на сгазено такова а представи си за нещо хубаво и сгазено
                И на мен не ми хареса това с борчетата. Трябваше да се почистят, но в това лошо време момчетата от клуба не са успели да го направят. Лошото е, че по клиповете това се вижда и преекспонира. На това място с борчетата се кара от години - по него минава и траял и трофи.

                Истинският проблем с борчетата и гората в Самоков се намира на 300 метра по надолу.

                Коментар


                • От: Самоков 4х4 Екстрийм 2015 /28-29 март/

                  Обръщам се специално към Стоян Францов и всички, които му помагаха, от името на членовете на Офроад Клуб Самоков 4*4, за да изразим своята искрена и дълбока благодарност за указаната подкрепа в организирането на Самоков 4*4 Екстрийм 2015. Помощта Ви е високо оценена! Бих искала да отправя дълбок поклон на всички, от клуба, които взеха активно участие (те си знаят[IMG]file:///C:\DOCUME~1\User\LOCALS~1\Temp\msohtml1\01\clip_image001.gif[/IMG]) в подготовката на състезанието. Момчета справихте се отлично въпреки ужасното време и условия. На останалите бих казала този вид състезания не са за мърморковци и "госпожички', това е хобито на истинските мъже. Момчета бъдете все така всеотдайни на тръпката-офроад.
                  Христина Калпачка

                  Коментар


                  • От: Самоков 4х4 Екстрийм 2015 /28-29 март/

                    И ти ми липсваше на трасето!!! От лошото време ли се уплаши????
                    Последно редактирано от кайо; 01-04-15, 16:56.
                    ОТИВАМ ДА СЛАГАМ КАЛНИЦИ НА ТРЪБАРКАТА !!!!!!!

                    Коментар


                    • От: Самоков 4х4 Екстрийм 2015 /28-29 март/

                      Първоначално публикуван от Ivan Kaplachki Преглед на мнение
                      Обръщам се специално към Стоян Францов и всички, които му помагаха, от името на членовете на Офроад Клуб Самоков 4*4, за да изразим своята искрена и дълбока благодарност за указаната подкрепа в организирането на Самоков 4*4 Екстрийм 2015. Помощта Ви е високо оценена! Бих искала да отправя дълбок поклон на всички, от клуба, които взеха активно участие (те си знаят[IMG]file:///C:\DOCUME~1\User\LOCALS~1\Temp\msohtml1\01\clip_image001.gif[/IMG]) в подготовката на състезанието. Момчета справихте се отлично въпреки ужасното време и условия. На останалите бих казала този вид състезания не са за мърморковци и "госпожички', това е хобито на истинските мъже. Момчета бъдете все така всеотдайни на тръпката-офроад.
                      Христина Калпачка




                      ето такива коментари да се виждат след състезанията........

                      Коментар


                      • От: Самоков 4х4 Екстрийм 2015 /28-29 март/

                        Чудесно!
                        Подкрепям с две ръце мнението на г-жа Калпачка!

                        Коментар


                        • От: Самоков 4х4 Екстрийм 2015 /28-29 март/

                          + за г-жа Калпачка!
                          .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                          Киа спортаж2000тди 98г
                          Ауди А3 1.9ТДИ
                          Каравана Аdria 390Q

                          Коментар


                          • От: Самоков 4х4 Екстрийм 2015 /28-29 март/

                            Като първо състезание за годината се получи. Малко не случихме на време, ама Стоян е виновен. Той по презумпция е виновен за всичко- даже за глада в Сомалия
                            Най важното е, че се размина без инциденти. При толкова недисциплинирана публика направо е чудо, че не се случи. Не е лошо за в бъдеще организаторите да помислят за някакъв вид охрана по зоните. Останах без глас да разгонвам публика. Не съжалявам, че бихме 500 километра да сме част от това състезание.
                            Искрено се надявам юли месец на нашето състезание самоковския клуб да ми върнат жеста.
                            На сърбела майката му е чесането.
                            Борислав Борисов Русе О885 О37815

                            Коментар


                            • От: Самоков 4х4 Екстрийм 2015 /28-29 март/

                              Ако публиката не е отговорна, в това число и аз, то да сложим военни с автомати. Наистина има луди хора от публиката, които не мислят за своята безопасност. А как се чувства един състезател?
                              .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                              Киа спортаж2000тди 98г
                              Ауди А3 1.9ТДИ
                              Каравана Аdria 390Q

                              Коментар


                              • От: Самоков 4х4 Екстрийм 2015 /28-29 март/

                                Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                                Като първо състезание за годината се получи. Малко не случихме на време, ама Стоян е виновен. Той по презумпция е виновен за всичко- даже за глада в Сомалия
                                Най важното е, че се размина без инциденти. При толкова недисциплинирана публика направо е чудо, че не се случи. Не е лошо за в бъдеще организаторите да помислят за някакъв вид охрана по зоните. Останах без глас да разгонвам публика. Не съжалявам, че бихме 500 километра да сме част от това състезание.
                                Искрено се надявам юли месец на нашето състезание самоковския клуб да ми върнат жеста.
                                Борко , макар че не съм от Самоков можеш да разчиташ на мен за вашето състезание
                                Първоначално публикуван от Niki 76 Преглед на мнение
                                Вчера си мислех, дали има и други на, които да не им хареса тая дивотия...
                                В моята зона се налагаше да се хвърля лебедка , и въпреки че в правилника не е указано задължително ползване на колан при вързване на дърво , не допуснах никой да се закача без колан за келявите борчета . По повод публиката в трасето - по едно време бях извадил едно от колчетата защото само така можех да разгонвам мургавите ни сънародници за да се отвори малко място за състезателните автомобили . Особено страшно ми стана когато един младеж снимащ с телефон мина на метър пред Близнака който се спускаше на скорост от вратата ...Между другото само в Самоков и Зверино стават такива проблеми с публиката .
                                VEREYA MOTORSPORT TEAM

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X