Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

    Ако въобще някой иска да знае моето мнение то е, че на джипа предназначението му не е скороста,а по-скоро да преодолява тежки терени .Така че колеги не правете като на шампионата ,там за мен е СЧУПИ СИ КОЛАТА ! Къде е удоволствието ?
    http://www.youtube.com/watch?v=3u4BJRE-pEA

    Коментар


    • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

      Първоначално публикуван от 4nikix4 Преглед на мнение
      Ако въобще някой иска да знае моето мнение то е, че на джипа предназначението му не е скороста,а по-скоро да преодолява тежки терени .Така че колеги не правете като на шампионата ,там за мен е СЧУПИ СИ КОЛАТА ! Къде е удоволствието ?
      Проблема колега е да ти стиска Ти колко коли счупи в Шампионата, че изказа великото си мнение ?!?
      А и никой в Шампионата не е мазохист, всеки го прави за удоволствие, и най-вече, че им стиска и могат да си го позволят

      Коментар


      • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

        Първоначално публикуван от 4nikix4 Преглед на мнение
        Ако въобще някой иска да знае моето мнение то е, че на джипа предназначението му не е скороста,а по-скоро да преодолява тежки терени .Така че колеги не правете като на шампионата ,там за мен е СЧУПИ СИ КОЛАТА ! Къде е удоволствието ?

        Нашият шампионат е уникален с това, че има от всичко независимо как го е кръстил организатора - рали или трофи. На мен ми харесва, лошото е , че няма как да се угоди на публиката да е навсякаде дето е интересно, а повярвай ми в трасетата има доста интересни местенца и ситуации. А коли се трошат и на "по-бавни" състезания (личен опит от Карпатите).

        Коментар


        • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

          Първоначално публикуван от 4nikix4 Преглед на мнение
          ... Така че колеги не правете като на шампионата ,там за мен е СЧУПИ СИ КОЛАТА ! Къде е удоволствието ?
          Коли се чупят и на разходки, особено в по-хард вариант. Нагледали сме се на счупени карета, полуоски, дифове, фарове, мигачи, стъкла, изпомачкани ламарини. "Тежките терени" имат навика да си взимат своето ...

          На състезания, съвсем естествено, рискът да се счупи нещо е по-висок. Като те удари адреналинът почваш да не мислиш толкова за възможните поражения по колата. Нормално е и с вдигането на скоростта рискът от щети да се увеличава.
          Но, както е казал Виктор, ако някой си мисли, че при едно по-бавно състезание (примерно тип "трофи") няма да има повреди, то той е в мнооого голяма грешка.

          Най-тежките поражения по външния вид на бегачката са ми именно от движение с много ниска скорост - влачене на джипа по дървета с лебедката ...

          Изводът е, че на състезание, каквото и да е то, е най-добре да се ходи с прежалена кола. Ако някой ще се притеснява да не си одраска боята или да не направи някоя гънка на ламарината, ще е най-добре да не се пуска изобщо и да си спести негативните емоции.
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

            Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
            Коли се чупят и на разходки, особено в по-хард вариант. Нагледали сме се на счупени карета, полуоски, дифове, фарове, мигачи, стъкла, изпомачкани ламарини. "Тежките терени" имат навика да си взимат своето ...

            На състезания, съвсем естествено, рискът да се счупи нещо е по-висок. Като те удари адреналинът почваш да не мислиш толкова за възможните поражения по колата. Нормално е и с вдигането на скоростта рискът от щети да се увеличава.
            Но, както е казал Виктор, ако някой си мисли, че при едно по-бавно състезание (примерно тип "трофи") няма да има повреди, то той е в мнооого голяма грешка.

            Най-тежките поражения по външния вид на бегачката са ми именно от движение с много ниска скорост - влачене на джипа по дървета с лебедката ...

            Изводът е, че на състезание, каквото и да е то, е най-добре да се ходи с прежалена кола. Ако някой ще се притеснява да не си одраска боята или да не направи някоя гънка на ламарината, ще е най-добре да не се пуска изобщо и да си спести негативните емоции.
            Напълно поддържам мнението ти.
            Просто щетите при РАЛИ и ТРОФИ са различни. При ТРОФИ-то по-скоро колите лягат или се търкалят. А при ралито има вероятност за тежко съприкосновение с околни предмети.
            Последният път си смачках диференциала на РАЗХОДКА при спускане на 1-ва БАВНА.
            Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
            http://www.cardomain.com/ride/2562837

            Коментар


            • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

              Момчета, зарежете споровете!
              Тук става въпрос за траял. Всяко състезание си има чара, предимствата и недостатъците. Нека да обсъждаме тук, това състезание!
              Благодаря ви за разбирането!
              Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
              Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

              Коментар


              • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                Първоначално публикуван от 4nikix4 Преглед на мнение
                Ако въобще някой иска да знае моето мнение то е, че на джипа предназначението му не е скороста,а по-скоро да преодолява тежки терени .Така че колеги не правете като на шампионата ,там за мен е СЧУПИ СИ КОЛАТА ! Къде е удоволствието ?
                По-добре да си счупиш джипа и главата на харабия в затворено място от колкото да си избиваш компликсите с бърза кола по улиците и да патят невинни хора.Поздрави!
                СВОБОДАТА Е В ГОРАТА !!!


                0878209603 0885665118 Качето русия

                Коментар


                • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                  Първоначално публикуван от RYSIA69 Преглед на мнение
                  По-добре да си счупиш джипа и главата на харабия в затворено място от колкото да си избиваш компликсите с бърза кола по улиците и да патят невинни хора.Поздрави!
                  [url]www.4x4varna.com[/url]

                  Коментар


                  • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                    Колеги, нека се концентрираме, това тук е тема за конкретно състезание с конкретни условия. Няма смисъл да се оспамва темата с разъсждения от типа - Какво ми харесва в Оффроуда и как може нещо да се счупи. Има други теми за този философски диалог, не тук моля.
                    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                    www.ADV-Bulgaria.com

                    Коментар


                    • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                      Нещо много пълноприводно ми се вижда трасето....
                      Май ще трябват амфибии

                      пп.пуснете някоя снимка от вчерашното плаване
                      Последно редактирано от nikito776; 11-03-09, 14:31.

                      Коментар


                      • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                        Наистина се надявам състезанието да стане много добро.Като гледам има много добри услсовия за по труднички препядствия,те май са от любимите на Офф роуд клуб Приморско.Успех на всички състезатели,а и на организаторите и техните помощници.

                        Коментар


                        • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                          колеги аз съм от ПЛОВДИВ знам каде е ПРИМОРСКО, но незнам къде точно ще се проведе 4х4 двудневно състезание а имам голям мерак да дойда да гледам дали ще има рекламни табели като влезна в Приморско и как като не познавам местността да си избера место..извинявам се ако питам глупости

                          Коментар


                          • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                            Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                            Колеги, нека се концентрираме, това тук е тема за конкретно състезание с конкретни условия. Няма смисъл да се оспамва темата с разъсждения от типа - Какво ми харесва в Оффроуда и как може нещо да се счупи. Има други теми за този философски диалог, не тук моля.
                            извинявам се.сигорен съм че ще е яко,обаче на мене ми е далече и ме е яд че ще пропусна.Успех на всички/организатори и участници/.
                            СВОБОДАТА Е В ГОРАТА !!!


                            0878209603 0885665118 Качето русия

                            Коментар


                            • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                              вчера минавах през Приморско и ми се стори че хората си тренират
                              за съжаление не можах да спра да се порадвам малко

                              Коментар


                              • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                                Първоначално публикуван от stoian_qnkov Преглед на мнение
                                вчера минавах през Приморско и ми се стори че хората си тренират
                                за съжаление не можах да спра да се порадвам малко
                                не тренират ,а прогонват трасето.
                                ако не знаеш това е колата на организатора Д.Дринков
                                Прикачени файлове

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X