Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

    Първоначално публикуван от damian_drinkov Преглед на мнение
    Състезанието е частно и правилата са измислени изцяло от нас.Никой не може да ни се бърка в това как ще организираме и провеждаме това мероприятие.Относно БФАС те само си дават съгласието че нямат никакви претенции за провеждането на спортната проява.А това кой с какви гуми ще кара си е ваш личен проблем ако някой му е по лесно да кара и по джанти.
    Пожелавам успех на състезанието, а на "неподготвените изказвания" не се връзвай, то без тях в този форум не може

    Коментар


    • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

      Убеден съм че състезанието ще е перфектно

      Коментар


      • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

        Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
        Ако не мине котка път, Иван Маринов ще присъства на състезанието и часовниците ще са там. Ако не може да дойде, ще ги даде на мен, така че въпроса с времеизмерването е решен.
        Аз ще опитам да присъствам, защото за мен е удоволствие да гледам като зрител и може единствено да дублирам Злати във времеизмерването за да се гарантира по голяма точност, ако организаторите проявят желание.
        Защото ми омръзна да се опитвам да помагам, на тоя и оня и накрая аз да съм виновен. (това не е само за тази тема)

        Коментар


        • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

          Днес започна подготовката на трасето. Първо огледахме мястото още веднъж:









          Междувременно, работници от общината, вече работеха по почистване на терена, отреден за публиката.



          След това, на кратък работен обяд, се заехме с обсъждане на препятствита и разположението им по терена:







          После отново на мястото, да видим кое как и къде ще разположим:





          Дори и този бетонен блок ще бъде елемент от препятствията:

          Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
          Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

          Коментар


          • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

            Виждам и тресавище !
            Така ли е ? Аххх.......
            Бетонният блок, да не катерушка за Врангели ?
            Последно редактирано от Nik Nikolov; 06-03-09, 18:30.
            Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

            Коментар


            • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

              Не издавайте тайните на трасето. Ясно е, че състезанието се организира независимо извън Шампионата и с одобрението на БФАС. Това значи, че задължителните за Шампионата елементи от оборудването на автомобилите тук няма да са задължителни. Ясно е, и че състезанието ще е по-различно от всичко, правено досега и обещава да е много зрелищно. От една страна траял, от друга бързи обиколки за време. Един вид шанс имат наистина добре балансираните автомобили. Давам жокер, наточени Витари ала Иван Попов например или Дифендъра на Виктор. Това естествено е мое лично мнение, умението на водачите и отчетеното време ще покаже накрая победителите. А като се има впредвид, че ще дойдат и доста професионалисти, очаквам истинско зрелище. И една уникална възможност любители да мерят сили със състезатели от Шампионата.
              Убеден съм, че ще стане истинска оспорвана надпревара и незабравимо шоу за всички зрители. И още един шанс да се видят нови възможности пред оффроуда като моторен спорт, може би. Всички са добре дошли с каквито коли имат, само да са изправни и застраховани. Единствените, които няма да се допускат на старт, са пили шофьори и пълни гробници, опасни за водачите си и публиката.
              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
              www.ADV-Bulgaria.com

              Коментар


              • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                Единствените, които няма да се допускат на старт, са пили шофьори и пълни гробници, опасни за водачите си и публиката.
                Тези ВТОРИТЕ, с кастинг ли ще се определят ?
                Извън спама: Ако дойда в последният момент, ще мога ли да се включа ако има свободни стартови номера?
                Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                http://www.cardomain.com/ride/2562837

                Коментар


                • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                  Първоначално публикуван от Kaskadiora Преглед на мнение
                  Тези ВТОРИТЕ, с кастинг ли ще се определят ?
                  Извън спама: Ако дойда в последният момент, ще мога ли да се включа ако има свободни стартови номера?
                  Ти си подозрителен по презумпция Шегувам се, естествено, омачканите теникии, загрявящ двигател или изтритите гуми в случая не заплашват никого, най-много колата да закъса в трасето. Но я си представи кола без колани и части, стърчащи и заплашващи всеки момент да се откачат. В интерес на истината още не съм видял на сътезание подобна кола, но кой знае. Това ще се решава от съдиите преди старта, а дали можеш да се включиш в последния момент, нека каже организатора.
                  LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                  www.ADV-Bulgaria.com

                  Коментар


                  • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                    Злати, ще си позволя да те поправя, относно трасето за първия ден. Единствената скоростна отсечка е с дължина 20-ина метра, през блатото, където едва ли ще може да се достигне скорост 20 км/час.
                    Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                    Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                    Коментар


                    • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                      Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
                      Аз ще опитам да присъствам, защото за мен е удоволствие да гледам като зрител и може единствено да дублирам Злати във времеизмерването за да се гарантира по голяма точност, ако организаторите проявят желание.
                      Защото ми омръзна да се опитвам да помагам, на тоя и оня и накрая аз да съм виновен. (това не е само за тази тема)
                      просто нямаш спирачки(за другата тема на Иван)
                      WWW.FBRALLYRAID.COM

                      Коментар


                      • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                        Ако дойда в последният момент, ще мога ли да се включа ако има свободни стартови номера?[/QUOTE]

                        По принцип подаването на заявка предварително ще ни улесни с попълването на документи на трасето но ако си дошъл и си подготвен да участваш няма да те върнем.
                        OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
                        www.offroadprimorsko.com
                        0899883765

                        Коментар


                        • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                          Много добре изглежда мястото, дано всичко да е ОК и препиядствията да са ХАРД-ХАРД Успех.

                          Коментар


                          • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                            Първоначално публикуван от damian_drinkov Преглед на мнение
                            По принцип подаването на заявка предварително ще ни улесни с попълването на документи на трасето но ако си дошъл и си подготвен да участваш няма да те върнем.
                            Проблема е световната финансова криза, ако намеря пари и време да сменя съединителя (комплект с притискател и лагера) и маслата в мостовете и раздатката ще карам целия сезон. А лятото идва и мотора си плаче за задна гума...
                            Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                            http://www.cardomain.com/ride/2562837

                            Коментар


                            • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                              Първоначално публикуван от Kaskadiora Преглед на мнение
                              Проблема е световната финансова криза, ако намеря пари и време да сменя съединителя (комплект с притискател и лагера) и маслата в мостовете и раздатката ще карам целия сезон. А лятото идва и мотора си плаче за задна гума...
                              Направи всичко възможно и нещата ще се получат.Аз като реша че ще участвм някъде само форсмажорни обстоятелства могат да ме спрат.
                              OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
                              www.offroadprimorsko.com
                              0899883765

                              Коментар


                              • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                                Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
                                Аз ще опитам да присъствам, защото за мен е удоволствие да гледам като зрител и може единствено да дублирам Злати във времеизмерването за да се гарантира по голяма точност, ако организаторите проявят желание.
                                Защото ми омръзна да се опитвам да помагам, на тоя и оня и накрая аз да съм виновен. (това не е само за тази тема)
                                За нас ще е голямо удоволствие Иван Маринов да дублира време измерването за да няма допускане на грешки и сърдити състезатели.Мен лично са ме изрязвали с времеизмерването и няма да допусна да се случи нищо подобно на това състезание ПРИМОРСКО4Х4.

                                Благодарности на Г-н Маринов за поетата инициатива.
                                OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
                                www.offroadprimorsko.com
                                0899883765

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X