Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

    PS и правете снимки да гледам че наистина ме е яд че не мога да дойда
    ПРАВЕТЕ СИ КЕФА БЕ ХОРА!!!!!!!!!

    Коментар


    • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

      Колеги , пуснете някоя дуга снимка да видим за какво става дума......

      Коментар


      • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

        Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
        Снимки от препятствията няма да има!
        До колкото зависи от мен, в качеството ми на главен съдия. препятствията ще останат тайна за сътезателите, до самия старт.
        Главния Съдия Ви каза , че предварителни снимки от трасето няма да има. Последните доработки и набиване на колчета УТРЕ В 10.00 !!! Който иска да помага да заповяда .Работни дрехи и обувки са силно препоръчителни.
        Последно редактирано от damian_drinkov; 16-03-09, 17:50.

        Коментар


        • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

          Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
          Снимки от препятствията няма да има!
          До колкото зависи от мен, в качеството ми на главен съдия. препятствията ще останат тайна за сътезателите, до самия старт.
          Колеги, темата е за състезанието в Примрско!
          Моля, престанете със спама, това не е чат-канал!
          Тук нямам модераторски права и не мога да изтрия излишните мнения, но за сметка на това имам картони.

          Благодаря ви за разбирането!
          Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
          Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

          Коментар


          • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

            Ще може ли някой да ми даде контакти с организатора на "Приморско 4х4"?

            Коментар


            • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

              Първоначално публикуван от Ramona Преглед на мнение
              Ще може ли някой да ми даде контакти с организатора на "Приморско 4х4"?
              Дамян - 0899 883 765
              DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
              Skype: pach_bs

              Коментар


              • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                Благодаря!

                Коментар


                • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                  Първоначално публикуван от lilia_prim Преглед на мнение
                  Главния Съдия Ви каза , че предварителни снимки от трасето няма да има. Последните доработки и набиване на колчета УТРЕ В 10.00 !!! Който иска да помага да заповяда .Работни дрехи и обувки са силно препоръчителни.
                  Въпреки хладното време,днес успяхме да свършим доста работа по трасето.

                  Вече са готови местата за Старт и Финал .

                  Утре трябва да пристигнат мобилните тоалетни от EKO TOI
                  В петък, ще се разпъват шатри и трансперанти,така,че ако някой иска да помага , да заповяда , никой няма да върнем.
                  Искамдаизкажа благодарности на този индивид известен като Касапа,който освен,че активно се включи в набиването на колчета , се грижеше за нашата безопастност с помоща на своите вълкодави

                  в ранния следобед Организаторите, решиха да се смилят над участниците и отремонтираха един критичен участък,който щеше да вземе доста жертви.
                  Последно редактирано от СТОЯН ВАСИЛЕВ( lilia_prim); 17-03-09, 19:01.

                  Коментар


                  • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                    Oбади се от какво имаш нужда мoга да дойда, или да изпратя някой от моите момчета.
                    Последно редактирано от damian_drinkov; 18-03-09, 06:08. Причина: правопис

                    Коментар


                    • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                      Стояне, стига издаване на тайни. Нека да се изненадат хората. Прогнозата продължава да е сняг, гответе се за кална фиеста.
                      Последно редактирано от damian_drinkov; 18-03-09, 06:09.
                      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                      www.ADV-Bulgaria.com

                      Коментар


                      • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                        Във Варненския клуб тече усилена подготовка по оборудването и екипировката на новите екипжи.
                        Прикачени файлове
                        Последно редактирано от Йосиф-Варна; 18-03-09, 09:33.
                        [url]www.4x4varna.com[/url]

                        Коментар


                        • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                          Уважаеми колеги, стараем се да направим препятствията такива, че преодоляването им да зависи изцяло от майсторството и находчивоста на екипажа, както и от доброто взаимодействие пилот-навигатор. Разрешено е използването на всякакво офроуд оборудване, стига то да е в дипа преди старта, както и да е отново в джипа, след финала, при това надежно закрепено.
                          Умишлено запазваме в тайна вида на препятствията, за да се приближим максималлно до реалните условия, когато потегляйки по непознат за вас маршрут, незнаете какви предизвикателства ще ви предложи пътят.
                          Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                          Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                          Коментар


                          • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                            Прикачени файлове
                            [url]www.4x4varna.com[/url]

                            Коментар


                            • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                              Това не е спам ей
                              И докато участниците се опитват да измъкнат от съдиите някаква информация за трасето и препятствията, то аз като активен зрител се интересувам и от евентуалните мероприятия след състезателните дни . Има ли предвидени такива за опознаване на актива (и пасива), за раздумка и отмора, за надпиване и надпяване .
                              ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
                              LZ1YBB

                              Коментар


                              • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                                Първоначално публикуван от Pretor Преглед на мнение
                                Това не е спам ей
                                И докато участниците се опитват да измъкнат от съдиите някаква информация за трасето и препятствията, то аз като активен зрител се интересувам и от евентуалните мероприятия след състезателните дни . Има ли предвидени такива за опознаване на актива (и пасива), за раздумка и отмора, за надпиване и надпяване .
                                На мястото на състезанието ще има хапка и пийка доволно. За вечерта май ще се импровизира, но и аз знам 2-3 страхотни места в Приморско.
                                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                                www.ADV-Bulgaria.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X