Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

    Първоначално публикуван от venci_life Преглед на мнение
    Това къде по точно се намира 4е нещо немога да се сетя.
    ела да участваш и ще го опознаеш от близо
    OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
    www.offroadprimorsko.com
    0899883765

    Коментар


    • #77
      До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

      Първоначално публикуван от damian_drinkov Преглед на мнение
      ела да участваш и ще го опознаеш от близо
      Ако се върна в бг до тогава с удоволствие 6те доида да гледам

      Коментар


      • #78
        До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

        здравей Дамяне. Това че ще участваме е сигурно ямболският клуб е вече доста добре подготвен очаквайте ни и този път няма да се изложим.
        Бъчето

        Коментар


        • #79
          До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

          Първоначално публикуван от bak Преглед на мнение
          здравей Дамяне. Това че ще участваме е сигурно ямболският клуб е вече доста добре подготвен очаквайте ни и този път няма да се изложим.

          Само,да не препийте,че ще има дрегер пак

          Коментар


          • #80
            До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

            Първоначално публикуван от bak Преглед на мнение
            здравей Дамяне. Това че ще участваме е сигурно ямболският клуб е вече доста добре подготвен очаквайте ни и този път няма да се изложим.
            Ще се радвам да ви посрещна целата група. Изпратете си заявки за участие на email: offroad.primorsko@abv.bg за да сме подготвени с бланките и да знаем колко състезатели ще участват.


            НАПОМНЯМ; с един автомобил може да участва повече от един екип,след предварително обявяване и заплащане на такса за да няма сърдити че за дни има такса за други няма. Таксата включва двудневна застраховка за екипажа,медицинско обслужване ,и репатриране при нужда на автомобила до сервиз.
            Прикачени файлове
            Последно редактирано от damian_drinkov; 22-01-09, 21:32.
            OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
            www.offroadprimorsko.com
            0899883765

            Коментар


            • #81
              До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

              Някой От клуба в Приморско ще кара ли в Троян 28.02-02.03.2009.?
              [url]www.4x4varna.com[/url]

              Коментар


              • #82
                До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                Първоначално публикуван от Йосиф-Варна Преглед на мнение
                Някой От клуба в Приморско ще кара ли в Троян 28.02-02.03.2009.?
                от мъжете не но жените ще ни отсрамят на дамския ГРАЦИЯ И МОЩ.
                OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
                www.offroadprimorsko.com
                0899883765

                Коментар


                • #83
                  До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                  Първоначално публикуван от jivo_pr Преглед на мнение
                  Колеги здравеите
                  вазможно ли е да се направи графа в темата ПРИМОРСКО 4x4 , в която да се вписват всички записали се учасници????
                  Ще е интересно за състезатели,ще знаят с кои ще се състезават,ще е интересно и за разглеждаштите темата.
                  п.с. Само питам вьзможноли е
                  Ще публикувате ли списък?
                  Mit einer positiven Einstellung faellt jede Aufgabe im Leben leichter.

                  Коментар


                  • #84
                    До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                    Първоначално публикуван от damian_drinkov Преглед на мнение
                    Колеги и приятели, почитатели на офроуд приключенията каним ви на двудневно състезание тип траял организирано от нас офроуд клуб приморско на 21-22.03.09г.-първа пролет да се позабавляваме и да поизцапаме машинките след дългата и тежка зима.
                    Здравей колега!Аз съм от Царево.Итересуват ме условията за уча
                    стие в състезанието.

                    Коментар


                    • #85
                      До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                      Първоначално публикуван от vasko_via Преглед на мнение
                      Здравей колега!Аз съм от Царево.Итересуват ме условията за уча
                      стие в състезанието.
                      колега прочети правилата или ми се обади на тел 0899883765 Дамян
                      OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
                      www.offroadprimorsko.com
                      0899883765

                      Коментар


                      • #86
                        До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                        ЗАПИТВАНЕ към vromos.com club колега от вашия клуб ще има ли участници.
                        OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
                        www.offroadprimorsko.com
                        0899883765

                        Коментар


                        • #87
                          До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                          Първоначално публикуван от vasko_via Преглед на мнение
                          Здравей колега!Аз съм от Царево.Итересуват ме условията за уча
                          стие в състезанието.
                          Мерак, Каска и прежалена джипка.
                          Обади се към петък на тел.на Дамян за да ти кажем дали ще има разходка с траялни елементи този уикенд

                          Коментар


                          • #88
                            До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                            Задавам въпрос, които предполагам вълнува всички кандидат участници
                            1. Траяла с всичките му елементи възможно ли е да бъде преминат от средно подготвен джип с нахъсан любител зад волана...
                            2. Каква е трудността на трасето от втория ден и шанса да оцелеят джипките ....

                            До тук проведените любителските състезания запазиха машините и дадоха на участниците самочувствие че поне са завършили .... Май само организираните от Явор/Вромос поизмъчиха любителите и дадоха повече жертви
                            Виждам сега организаторите дават сериозна заявка за добро състезание, но мисля че трябва да се уточни степента на трудност /поуспокоят учасниците/
                            BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

                            Коментар


                            • #89
                              До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                              Ще се опитам да ти отговоря и успокоя.
                              по 1 въпрос - Да, идеята всяка джипка да може да премине трасето, като разликата ще бъде във времето за което ще го направят. Идеята не е да направим невъзможно за преминаване трасе, а трасе където да се види кой може и как го може.Трасето няма да е само за Витари, както обикновенно се получава.
                              2. Надяваме се , че всяка средно подготвена джипка, ще може да "оцелее" и за втория етап, който ще включва част от трасето през първия ден + допълнителни участъци. Втория ден трасето ще е малко по-бързо и без траялни елементи.
                              Не е задължително да се участва и в двата етапа, но може да се участва в отделните етапи с различни автомобили!!!
                              Всичко допълнително можем да обсъждаме ТУК

                              Коментар


                              • #90
                                До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                                На мен ли ми трябват ОЧИЛА, или нещо невиждам линкове с РЕГЛАМЕНТ и ЗАЯВКА?
                                Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                                http://www.cardomain.com/ride/2562837

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X