Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

    Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
    тук работата загрубя
    Не е загрубяла ами прати в петък хора на трасето да помагат и ако имаш
    някакви мобилни тенти,че май ще е дъждовно

    Коментар


    • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

      Първоначално публикуван от lilia_prim Преглед на мнение
      Не е загрубяла ами прати в петък хора на трасето да помагат и ако имаш
      някакви мобилни тенти,че май ще е дъждовно
      ок утре съм при теб незнам кадее точката но мисля че ме разбираш .

      Коментар


      • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

        Уважаеми Организатори, нешо в тона Ви на изразяване много ми напомня за един друг доста известен организатор- Киро от Шумен.Дано приликата е видима само за мен ,а решенията Ви като организатори и съдии към състезателите да са съобразени с общоприетите правилници. Не по Кировски.....
        --------------------------------------------------------------
        Ал. Иванов
        +359888561561

        Коментар


        • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

          Първоначално публикуван от Виктор Мечкаров Преглед на мнение
          Препоръчвам ви да видите темите на колегите от Испания - Иво Иванов и Zenit, които с богат снимков материал илюстрират какво може да се очаква от състезанието, как е подготвено трасето, а там имат опит в траялите. Това основно ще е от полза и за публиката. Как да се навия да мина 500 км. на отиване и после още толко на връщане, без да имам идея дали ще ме заинтригува състезанието. Това го давам като пример. Тъй като силно желая успех на това състезание, добронамерено ви препоръчвам да го направите. Това (снимките) си е част от P.R.-а на проявата.
          +1
          Не само че не пускат снимки, въпреки че е трял, а и ще пускат колите около препятствията. Преди години имаше състезания в които като караш от старта до финала по асфалт си с най-добро време. Алекс, много си прав за тона, имаме нов Киро.
          Последно редактирано от kinex; 18-03-09, 20:18. Причина: неправилен цитат
          IvoVarbanov.bg

          Коментар


          • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

            Първоначално публикуван от damian_drinkov Преглед на мнение
            СНИМКИ НА ТРАСЕТО НЯМА ДА ИМА ПРЕДИ 10.00Ч НА 21.03.2009Г.


            КОЙТО ИМА ЖЕЛАНИЕ ДА ИМА ИНФОРМАЦИЯ КАК ИЗГЛЕЖДА ТРАСЕТО ДА ЗАПОВЯДА НА МЯСТО.
            Да,който е на 50-100км.А тия които са на 500?
            Напълно подкрепям Виктор,Алекс и Ивайло.
            От всичко написано от Вас /организаторите/ само губите.

            Коментар


            • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

              И аз бих посъветвал организаторите, да направят спешно съвещание помежду си и с главния съдия и да променят това правило, за непубликуване на фотоси от трасето.

              То очевидно не среща поддръжка нито при зрители, нито при състезатели.
              Намирам, най малко едно формално противоречие в условията за равнопоставеност на състезателите.

              Който от състезателите, дойде по рано на състезанието, може да огледа трасето на място. При това колкото по рано, толкоз повече време ще има за да избистри стратегия. Това поставя състезателите в неравно положение преди старта, в зависимост от свободното време с което разполагат.

              Апелирам, за спешно събиране , на организаторите и съдиите и промяна на правилото за непубликуване на снимки.

              Убеден съм, че състезатели, няма да бъдат допускани предварително до трасето по друг начин освен пеш, дори и като помощници на организатора.
              При ските, в дисциплината Слалом , където също препятствията са от огромна важност е така, пистата може да се разглежда само при движение, от финала към старта и само пеш, в рамките на 1 час от състезателя и треньора.

              Надявам се да приемете, разумните доводи. Благодаря !
              Последно редактирано от Nik Nikolov; 18-03-09, 20:24.
              Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

              Коментар


              • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                Giorgio пускай снимките , че ако има нещо с което не съм съгласен това е да ни сравняват с Киро.
                Последно редактирано от kinex; 18-03-09, 20:26. Причина: ненужен цитат

                Коментар


                • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                  Ще помоля джорджо да пусне някоя снимка щом толкова нададохте вой. А по въпроса с сравнение за КИРО моля ви недейте че аз съм най потърпевш от последното му състезание.
                  OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
                  www.offroadprimorsko.com
                  0899883765

                  Коментар


                  • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                    Току що обсъдихме нещата с главния съдия и утре сутринта ще имате възможност да си подсладите кафето с някоя снимка.
                    OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
                    www.offroadprimorsko.com
                    0899883765

                    Коментар


                    • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                      Първоначално публикуван от Явор(dorzi) Преглед на мнение
                      Жоро,не че ми е работа,но да кажа.Няма такова нещо като затворено трасе да се пази в тайна.Хората искат снимки от там,а не от гората!!!Плюс това,това не е разходка през непозната местност,а състезание в затворено трасе което по незнайни причини пазите в тайна.Според мен така си вредите,но вие по-добре си знаете.
                      Поздрави и успех.
                      Ами то човек и да иска да отиде,започва да се чуди с какво

                      Коментар


                      • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                        Първоначално публикуван от alexmotors Преглед на мнение
                        Уважаеми Организатори, нешо в тона Ви на изразяване много ми напомня за един друг доста известен организатор- Киро от Шумен.Дано приликата е видима само за мен ,а решенията Ви като организатори и съдии към състезателите да са съобразени с общоприетите правилници. Не по Кировски.....
                        Алекс не знам с какво впечатление си останал и как си определяш критериа за тон.Ако го съдиш по написаното с големи букви се извинявам за това не съм обърнал внимание.
                        OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
                        www.offroadprimorsko.com
                        0899883765

                        Коментар


                        • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                          По отношение на това защо не изкаме да публикуваме снимки на трасето е за да не се започнат излишни дабати да бъдат променени някой елементи и т.н.т. защо са направени по този начин а не по начина на едиси кой.
                          OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
                          www.offroadprimorsko.com
                          0899883765

                          Коментар


                          • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                            Първоначално публикуван от damian_drinkov Преглед на мнение
                            По отношение на това защо не изкаме да публикуваме снимки на трасето е за да не се започнат излишни дабати да бъдат променени някой елементи и т.н.т. защо са направени по този начин а не по начина на едиси кой.
                            Вие сте организатори и Вие решавате какви да са препятствията.На който не му харесват да не участва.

                            Коментар


                            • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                              Първоначално публикуван от damian_drinkov Преглед на мнение
                              Състезанието е частно и правилата са измислени изцяло от нас.Никой не може да ни се бърка в това как ще организираме и провеждаме това мероприятие.....
                              ???
                              --------------------------------------------------------------
                              Ал. Иванов
                              +359888561561

                              Коментар


                              • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                                Колеги .... аз няма да участвам в ... кушията, но ...
                                Не мога да разбера защо се впрягате толкова за снимки .....
                                Алекс и Виктор, да не би да знаехте по снимки трасето на Тодор, ама участахте ....

                                Аз като лаик (не съм състезател, а само .... сеирджия) ей сега ще седна пред топографската карта и .... ще ви .... "уцеля" маршрута поне на 70%.

                                А за траяла .... мисля всички разбраха къде ще се проведе .... е!
                                Местността от едната страна е блато (Дяволската река), а от другата е дъбова гора. В целия регион има четири моста .... единия е непроходим (отдолу). Ако има някакви прави с евентуални трапове ще са покрай реката в посока Ясна поляна.
                                Другаде няма къде да се направи трасе ..... тоест има ... малко по-нагоре към летището, ама там остава малко далеч.
                                Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                                Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X