Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

    Първоначално публикуван от ДиДжейДавел Преглед на мнение
    Явно не ме разбра!
    Трасето какво ще е?За скорост с някакви препятствия или чист рали крос?Не съм бил на троян и за това питам.
    Това е наистина добър въпрос!
    Самураите на трял са много проходими и зрелищни, ама на рали... понякога се кара със скорости, които конструктивно не могат да вдигнат и на асфалт.
    Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
    http://www.cardomain.com/ride/2562837

    Коментар


    • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

      Първоначално публикуван от Kaskadiora Преглед на мнение
      Самураите на трял са много проходими и зрелищни, ама на рали... понякога се кара със скорости, които конструктивно не могат да вдигнат и на асфалт.
      Абсолютно си прав, но може би за това организатора дава възможност през втория ден да се кара с друга жипка.
      Mit einer positiven Einstellung faellt jede Aufgabe im Leben leichter.

      Коментар


      • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

        Първоначално публикуван от Георги Бозаджиев Преглед на мнение
        ... може би за това организатора дава възможност през втория ден да се кара с друга жипка.
        Ако в рамките на едно състезание ти трябват 2-3 джипа с различни възможности, то (поне според мен) нещо не е така ...
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

          Точно така. Поради тази причина Самурая не е най-разпространения джип за сериозни състезания. От друга страна Самурая е най-достъпен (евтин, сравнително здрав, добра проходимост във фабричен вид, лесен за поддръжка и др.), което го прави подходящ за любителски състезания, където е важно да се забавляваме.

          Поздрави
          Mit einer positiven Einstellung faellt jede Aufgabe im Leben leichter.

          Коментар


          • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

            Първоначално публикуван от Георги Бозаджиев Преглед на мнение
            Точно така. Поради тази причина Самурая не е най-разпространения джип за сериозни състезания. От друга страна Самурая е най-достъпен (евтин, сравнително здрав, добра проходимост във фабричен вид, лесен за поддръжка и др.), което го прави подходящ за любителски състезания, където е важно да се забавляваме.

            Поздрави
            Колега мога да те поправя малко.Зависи за какъв вид състезания!За състезания от вид рали да.Но трофи и траял не виждам какво самурая е по-слаб!
            https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

            Коментар


            • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

              Първоначално публикуван от ДиДжейДавел Преглед на мнение
              Колега мога да те поправя малко.Зависи за какъв вид състезания!За състезания от вид рали да.Но трофи и траял не виждам какво самурая е по-слаб!
              Не се връзвай, явно колегите не са карали самурай с ХУБАВИ гуми. Относително малкото тегло му позволява да "прелита" през някой екстрени участъци и ударите които понася окачването не са сериозни.
              След 4-те ми обръщания, вече мога да твърдя че Самурая се справя добре и със странични наклони. Просто трябва да се минават на ДРИФТ с много газ.
              Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
              http://www.cardomain.com/ride/2562837

              Коментар


              • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                Първоначално публикуван от Kaskadiora Преглед на мнение
                Не се връзвай, явно колегите не са карали самурай с ХУБАВИ гуми. Относително малкото тегло му позволява да "прелита" през някой екстрени участъци и ударите които понася окачването не са сериозни.
                След 4-те ми обръщания, вече мога да твърдя че Самурая се справя добре и със странични наклони. Просто трябва да се минават на ДРИФТ с много газ.
                С ръка на сърцето мога да кажа че преди две години ако не ме лъже паметта на състезанието в бизтрица в дерето под моста само самурай минаха екстрема без да опъват лебедки!За мен лично това е джипа и това ще е.Но не е за рали изпълнения.Това го знае всеки.
                Точно затова правя евалата на хора като Иван Маринов който се опитват да подкрепят любителите.Найстина за да се развиваме трябва да има такива хора.Аз лично ако имам повече финанси бих се пробвал да карам на някое тяхно състезание.Винаги съм ги гледал със възторг.
                Но съм твърдо против да се професионализират и тези състезания от вида тежък траял.
                Ако така искат може да направим така да направим едно трасе в София което да се минава само от машини като на близнаците,виктор и някой извън България.
                Има ли смисъл от такива състезания.
                Ако някой от тук е бил на състезанието организирано от В.Вушев в младост или в бизтрица смятам че ще каже че е било много готино.
                Първото лазарово ми хареса много защото не се гледаше колко ще си счупиш колата а как ще съобразиш да минеш.Главно естествени препятсвия.Много е лесно да изкопаем една дупка и всички да останат в нея!Дали не е по интересно да се гледа от публиката да се вижда как даден човек управлява даден джип в трасе когато то е направено за начин на каране.А не да се бори със самото трасе.
                Давам пример със състезанието зад Тойота център на цариградско в София.
                Не видях човек който да се кефи на джиповете.Състезателите се кефеха.Купон за всички.Тогава не чух от никой да се оплаче от трасето да е преправяно.Имаше лебедки имаше от всичко.
                Вярно че казвате траял но все пак мисля че всички се замисляте че за да има тежки състезания трябва да има толкова подготвени джипки!Аз не виждам смисал да има състезание от 5 джипа за купона?Или да направите 2 трасета за различни класове!Това са прекалено много пари и време за организаторите.Всичко с времето ще си дойде на мястото.Сигорен съм че от всички тия състезания ще се намери правилната формула за състезание в която ще има участници и публика.Даже съм 100% сигорен че ако е тежък траял на публиката ще е позабавно защото хората са свикнали да гледат сейр.Как някой се мъчи.Тогава се пробват и помагат.Такова състезание имаше една година във Варна.Когато втория ден беше в едно дере в самия град когато публикат помагаше на някой участници да преминат дадени препятствия.
                Та след всичкото изписано искам да попитам всички който четат темата мислите ли че трябва тия състезания да са тежки траяли от сорта счупи се пък да видим?
                https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                Коментар


                • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                  Първоначално публикуван от ДиДжейДавел Преглед на мнение
                  ... Та след всичкото изписано искам да попитам всички който четат темата мислите ли че трябва тия състезания да са тежки траяли от сорта счупи се пък да видим?
                  Въпросът е интересен, но ми се струва, че не му е мястото в тази тема, която е конкретно за състезанието в Приморско.
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар


                  • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                    Първоначално публикуван от ДиДжейДавел Преглед на мнение
                    С ръка на сърцето мога да кажа че преди две години ако не ме лъже паметта на състезанието в бизтрица в дерето под моста само самурай минаха екстрема без да опъват лебедки!За мен лично това е джипа и това ще е.Но не е за рали изпълнения.Това го знае всеки.
                    Точно затова правя евалата на хора като Иван Маринов който се опитват да подкрепят любителите.Найстина за да се развиваме трябва да има такива хора.Аз лично ако имам повече финанси бих се пробвал да карам на някое тяхно състезание.Винаги съм ги гледал със възторг.
                    Но съм твърдо против да се професионализират и тези състезания от вида тежък траял.
                    Ако така искат може да направим така да направим едно трасе в София което да се минава само от машини като на близнаците,виктор и някой извън България.
                    Има ли смисъл от такива състезания.
                    Ако някой от тук е бил на състезанието организирано от В.Вушев в младост или в бизтрица смятам че ще каже че е било много готино.
                    Първото лазарово ми хареса много защото не се гледаше колко ще си счупиш колата а как ще съобразиш да минеш.Главно естествени препятсвия.Много е лесно да изкопаем една дупка и всички да останат в нея!Дали не е по интересно да се гледа от публиката да се вижда как даден човек управлява даден джип в трасе когато то е направено за начин на каране.А не да се бори със самото трасе.
                    Давам пример със състезанието зад Тойота център на цариградско в София.
                    Не видях човек който да се кефи на джиповете.Състезателите се кефеха.Купон за всички.Тогава не чух от никой да се оплаче от трасето да е преправяно.Имаше лебедки имаше от всичко.
                    Вярно че казвате траял но все пак мисля че всички се замисляте че за да има тежки състезания трябва да има толкова подготвени джипки!Аз не виждам смисал да има състезание от 5 джипа за купона?Или да направите 2 трасета за различни класове!Това са прекалено много пари и време за организаторите.Всичко с времето ще си дойде на мястото.Сигорен съм че от всички тия състезания ще се намери правилната формула за състезание в която ще има участници и публика.Даже съм 100% сигорен че ако е тежък траял на публиката ще е позабавно защото хората са свикнали да гледат сейр.Как някой се мъчи.Тогава се пробват и помагат.Такова състезание имаше една година във Варна.Когато втория ден беше в едно дере в самия град когато публикат помагаше на някой участници да преминат дадени препятствия.
                    Та след всичкото изписано искам да попитам всички който четат темата мислите ли че трябва тия състезания да са тежки траяли от сорта счупи се пък да видим?
                    Същото, но с други думи съм казал и в темата за Траял шампионата. Нека ако отговорния Модератор прецени, премести тези 2 мнения там, тук говорм за Приморско.
                    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                    www.ADV-Bulgaria.com

                    Коментар


                    • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                      Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                      Въпросът е интересен, но ми се струва, че не му е мястото в тази тема, която е конкретно за състезанието в Приморско.
                      Да вярно е и се извинявам на организатора за спама.
                      Аз лично мисля че тези момчета знаят какво правят и ще организират купон за всички.
                      https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                      Коментар


                      • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                        Първоначално публикуван от ДиДжейДавел Преглед на мнение
                        Явно не ме разбра!
                        Трасето какво ще е?За скорост с някакви препятствия или чист рали крос?Не съм бил на троян и за това питам.
                        Скоростно каране с преминаване на траялни елементи.Или нещо подобно.
                        OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
                        www.offroadprimorsko.com
                        0899883765

                        Коментар


                        • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                          На вниманието на всички състезатели и фенове Започвам да ви пускам хотели за резервация.

                          линк за Лилия 2 : http://primorskobg.com/?option=objects&item=90

                          линк за хотел Фламинго : http://pochivka.bg/o-1582-хотел_фламинго , тел. за резервации 0550 33031, моб. 0888233313

                          линк за Гранд Хотел Приморско :http://www.moitehoteli.com/hotel.php?hotel=367 , тел за резервация 0550 41700
                          Цените в Гранд Хотел Приморско са преферениални за периода на състезанието така че не забравяйте да напомните на регистратурата.

                          В прикачения файл са договорени цени за х-л ФЛАМИНГО и х-л ЛИЛИЯ
                          Прикачени файлове
                          Последно редактирано от damian_drinkov; 20-02-09, 10:50.
                          OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
                          www.offroadprimorsko.com
                          0899883765

                          Коментар


                          • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                            Относно хотелите и настаняването може да си намерите и на друго място а не само на посочените.Официалната част брифинга и купона ще бъдат в Град Хотел Приморско.
                            OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
                            www.offroadprimorsko.com
                            0899883765

                            Коментар


                            • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                              Първоначално публикуван от damian_drinkov Преглед на мнение
                              Скоростно каране с преминаване на траялни елементи.Или нещо подобно.
                              Изчетох цялата тема за състезанието но в крайна сметка така и не се разбра с по голяма точност какъв тип ще е ,колко ще бъде дължината на трасето,ще има ли навигация/каране по пътна книга/,и др.Все пак няма да е приятно някой да си докара джипа до Приморско и да разбере че трасето не е за него или дължината му е примерно един километър.Смятам че като състезател подал заявка ще получа достатъчна информация.Мисля че отговора ще е полезен и на всички решили да участват.Благодаря предварително.
                              [url]www.4x4varna.com[/url]

                              Коментар


                              • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                                Йосиф е прав, вече е време за повече и по-детайлни подробности за трасето, типа препятствия и начина на времеизмерване. Дамяне, давайте инфо.
                                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                                www.ADV-Bulgaria.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X