Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Златна Панега 4х4

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Златна Панега 4х4

    Първоначално публикуван от ivo797 Преглед на мнение
    Грешката е че състезанието не беше 2 състеэателни дни.
    Категорично не съм съгласен!Това е трето по ред състезание и винаги е било в един ден.Организаторът така го обявил , така го е провел, форматът отговаря на предварително обявения.
    След като отмиинаха първоначалните емоции,къде виждам аз основната грешка, която предизвика негативни реакции.
    Това е оставянето на един съдия да отговаря за цели три последователни зони-"шахмата", "гумите" и "гребена" и друг за две последователни зони-"S" изкачването и калното блато.Освен това там бяха и най-младите/ не казвам най-неопитните/ съдии.И господ да си, може да сбъркаш.На "ЛАЗАРОВО 2012" Георги Василев също остави един съдия на две препятствия/ "шахмата" и дългата кална зона/ и точно там също имаше съдийска грешка, която реши първото място.Така че, колкото и лесно да изглежда едно препятствие, трябва да има отделен съдия.Отделно от това има машини , които сa облепени с номера от отминали състезания и там също може да стане объркване.
    Що се отнася до нападките към колегата"hondab16a2"-познавам го лично,бил съм на доста офроуд трасета в нашия Балкан и мога да кажа , че има доста нестандартен и зрелищен стил на каране, страхотен майтапчия и чудесен човек и стопроцентов мъжкар.На това състезание в зоните, където беше съдия беше безкомпромисен и стриктен.За съжаление, тук понася негативите за грешките на по-младите си колеги съдии.
    Организаторът е готин млад човек и съм сигурен, че за следващото състезание допуснатите слабости , ще бъдат избегнати.
    Последно редактирано от Пламен Златарев; 18-09-12, 09:53. Причина: правописна грешка
    Ако се използват пълните възможности на едно нещо, то се счупва!!!
    Пламен Златарев 0888 66 03 18

    Коментар


    • От: Златна Панега 4х4

      Първоначално публикуван от optisprint teteven Преглед на мнение
      Що се отнася до нападките към колегата"hondab16a2"-За съжаление, тук понася негативите за грешките на по-младите си колеги съдии.
      Организаторът е готин млад човек и съм сигурен, че за следващото състезание допуснатите слабости , ще бъдат избегнати.
      Не, тук понася негативи заради "изхождането си" срещу всички и всичко и голямата си компетентност без покритие за съжаление. Когато го видя на трасето, мога и да се съглася с теб, но едва ли.
      На сърбела майката му е чесането.
      Борислав Борисов Русе О885 О37815

      Коментар


      • От: Златна Панега 4х4

        Първоначално публикуван от ivo797 Преглед на мнение
        Грешката е че състезанието не беше 2 състеэателни дни.
        Според мен това е комплимент за състезанието- на Иво му е харесало и съжалява, че няма втори ден!
        Очевидно колегата Хонда го възприема по друг начин и се пали, напада колегите, с което не прави добро впечатление. Затова са и коментарите за личния му живот и пилотските умения. Просто недоразумение...
        Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

        Коментар


        • От: Златна Панега 4х4

          Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
          Според мен това е комплимент за състезанието- на Иво му е харесало и съжалява, че няма втори ден!
          Очевидно колегата Хонда го възприема по друг начин и се пали, напада колегите, с което не прави добро впечатление. Затова са и коментарите за личния му живот и пилотските умения. Просто недоразумение...
          +1
          И аз така го разбирам и се надявам да се изглади това недоразумение и страстите да се успокоят, че иначе, доколкото познавам нрава на колегата Хонда, пак може да получи някой "банан"...
          Съжалявам, че пропуснах това състезание(заради нелепа травма в петък вечерта). А имах желание и готовност да дойда, да поснимам и да се видя с много хора, ама...малшанс.
          Благодаря на всички за споделените снимки, на Пламен специално за видеото, което гледам за кой ли път...!
          Поздрави на Организатора и всички взели участие в реализирането на мероприятието за добре свършената работа и успех в следващите издания!
          Благодаря на състезателите за хъса, с който се раздаваха по трасето и за емоциите и кефа, които ми доставиха да ги гледам дори само пред монитора! А догодина - на живо, дай Боже!
          0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

          Коментар


          • От: Златна Панега 4х4

            Първоначално публикуван от honda b16a2 Преглед на мнение
            Другия път ще е 10 дена ,Париж-Дакар! Още нещо грешно колега ,това не писано досега,ти правиш сефтето!
            Много изчетох ,бях там гледах цялото състезание ,участвал съм в много състезания , организирал съм такива , и за това вече не искам да пиша в форумите и да се занимавам с организации на такива . Точно заради такива екземпляри като теб колега . Да състезанието си имаше своите хубави и лоши страни , но това е . Това са могли и това са организирали хората . Догодина може и това да не направят с тия глупости . Разговарял съм със всичките колеги организатори на подобни мероприятия и нещо взе и на тях да им писва от тези простотии . Та помислете преди да пишете глупости , и да не се чудите ако вземат да намаляват състезанията .

            Коментар


            • От: Златна Панега 4х4

              Аз като зрител бях очарован от трасето което бяха направили.Истинско и интересно.Имаше си от всичко за което имате едно голямо БРАВО от мен.Найстина съжалявам че не участвах.Относно правилник и организация според мен това е първото състезание на което участниците имаха голяма дума в регламента.
              Единствения проблем според мен е че имаше малко съдий.Което доведе до спорните моменти.Физически няма как един съдия да е на няколко места.Аз лично разговарях с Ники и още двама съдий за нарушения на даден участник но когато не ги е видял той според мен такива мнения не трябва да се взимат предвид.Затова той е там да решава кой кога и какво е нарушил.Относно класирането аз лично съм че Илиан е първи НО щом организаторите са пресметнали времена и наказания неможем да ги критикуваме.Както казах и в темата за ТЕТЕВЕН всички оплаквания и контестаций трябва да се правят ПОВРЕМЕ НА СЪСТЕЗАНИЕТО.Надявам се и догодина да се проведе!Благодаря за купона
              https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X