Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Златна Панега 4х4

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Златна Панега 4х4

    Първоначално публикуван от r1sto Преглед на мнение
    Здравейте, по този въпрос мога да се изкажа и аз. Бях 4-тия съдия (този, който през по-голямата част от времето гледаше състезанието от високо ) Лентата която си влачил на кардана е от последната "млака" (преди да се влезе в гората). На излизане от "млаката" мина през един горен и закачи лентата, след което я завлече. Аз съм отбелязал лента като наказание (лентата се скъса, колчето си остана на мястото
    ОК колега

    Коментар


    • От: Златна Панега 4х4

      Супер снимки!
      Евалата.
      Харесвам хората с претенции. В повечето случаи са ужасно забавни.

      www.facebook.com/BgOffroadPhotographer

      Коментар


      • От: Златна Панега 4х4

        Да се включа и аз накратко. Благодаря на организаторите , спонсорите , участниците , съдиите и всички които допринесоха с нещо да се случи това добро състезание. Благодаря и за секирата с която за втора поредна година се ремонтирам в трасето , за догодина ще си нося такава . Има няколко основни неща , които трябва да се променят. Такъв тип трасе никога не може да остане еднакво за първия и последния участник . Задължително е да се слагат двойни ленти за да се ограничи публиката , докато не е станало късно. Елементите бяха доста и трудни и карането по баира и в гората са излишни при такъв тип с-я. Не обявявайте награда за даден състезател , докато не са минали всички по трасето. Дайте списък на Всички участници в състезанието. Това , че сме се счупили и не сме завършили , не значи , че не сме били там !!! Не е трудно и не изисква много средства да се дава по една грамота на всеки един участник. Тя ще остане скъп или горчив спомен с години напред. Парите , които се дават , са добър стимул , но те ще се похарчат и спомените от тях ще са бледи или липсващи.
        0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

        Коментар


        • От: Златна Панега 4х4

          Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
          Благодаря за прекрасните снимки,най-вече за тази:[ATTACH=CONFIG]493725[/ATTACH]Моля да ми звънне на мобилния,да му пратя един литър кайсиева !
          И на мен тази снимка ми е фаворит, заедно с тази с цигането зад машината на Борко. Колегата profesionalista (на 7-ма страница от тази тема) случайно е щракнал автора на въпросните снимки. Хванал го е в полет (този с брадичката) към следващото препятствие за да не изтърве и кадър. Не знам къде му беше душата на тоя човек. Навъртя на бегом сигурно 10-15 км Неговия коментар към долната снимка бе: "Баси колко екшън има в тая снимка! Всеки търчи на някъде".

          Коментар


          • От: Златна Панега 4х4

            Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
            И все пак - 24 си влачи лентата на задна дясна гума из цялото трасе, а я няма отразена. На видеото се вижда, къса я на шахмата. На калното препятствие има още едно колче.
            Тук грешката не знам на кой е аз бях на шахмата след като мина 24 номер събори 2 колчета и намота лентата имаше и трето колче което не беше забито и лентата го измъкна и питах съдята и беше отразил 2 колчета и 1 лента за 3-тото каза ,че било само закрепено и го е дръпнала лентата и затова не е писано...след това кой къде и как е нанасял наказанията не се знае здраве да е било каквото било сега добро догодина още-по добро
            0898508049
            0878779144

            Коментар


            • От: Златна Панега 4х4

              Грешката е че състезанието не беше 2 състеэателни дни.

              Коментар


              • От: Златна Панега 4х4

                Ванка,прав си.Голяма част от публиката ни е много "темпераментна",и не е малък проблем озаптяването и.Живот и здраве догодина ще има двойни ленти и повече стюарди на по горещите точки.Изкачването или ще отпадне или ще се модифицира в по тежко,а гората ще се използва само за излизане от приятната млака през която минаха няколко джипа накрая Ще вземем всички забележки присърце,за което благодарим.

                Коментар


                • От: Златна Панега 4х4

                  Първоначално публикуван от ivo797 Преглед на мнение
                  Грешката е че състезанието не беше 2 състеэателни дни.
                  Другия път ще е 10 дена ,Париж-Дакар! Още нещо грешно колега ,това не писано досега,ти правиш сефтето!
                  Никога нема да мине модата на сръбската музика,сливовата ракия и пъстръвата.

                  Коментар


                  • От: Златна Панега 4х4

                    Първоначално публикуван от honda b16a2 Преглед на мнение
                    Другия път ще е 10 дена ,Париж-Дакар! Още нещо грешно колега ,това не писано досега,ти правиш сефтето!
                    Колега, съдейки по горните постове и наблюдавайки те на състезанието стигнах до извода че въобще не си за тук. Явно всичко и всички те дразнят и ядосват. Вземи мерки- иди на почивка, на бани, вземай подходящите медикаменти, дишай дълбоко... Млад си, живота е пред теб
                    На сърбела майката му е чесането.
                    Борислав Борисов Русе О885 О37815

                    Коментар


                    • От: Златна Панега 4х4

                      О не ! Могат да ме дразнят хора които могат нещо друго,освен да "карат" чрез клавиатурата!
                      За определени "състезатели" тук ,предлагам следващия ОФРОУД да бъде Он-лайн ,там се очертават като доайени!
                      Никога нема да мине модата на сръбската музика,сливовата ракия и пъстръвата.

                      Коментар


                      • От: Златна Панега 4х4

                        Първоначално публикуван от honda b16a2 Преглед на мнение
                        Другия път ще е 10 дена ,Париж-Дакар! Още нещо грешно колега ,това не писано досега,ти правиш сефтето!
                        Ти "колега" да нямаш нещо проблеми с женската половина на човечеството? Защото като гледам как налиташ на мъжко почвам сериозно да се притеснявам за здравето ти!
                        Иво (таксито) Андреев
                        0988 91 80 50
                        Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                        Коментар


                        • От: Златна Панега 4х4

                          Първоначално публикуван от honda b16a2 Преглед на мнение
                          О не ! Могат да ме дразнят хора които могат нещо друго,освен да "карат" чрез клавиатурата!
                          За определени "състезатели" тук ,предлагам следващия ОФРОУД да бъде Он-лайн ,там се очертават като доайени!
                          Понеже усещам че много караш (заповядай на Лазарово 2013).Остависи лебетката,патеките,джека във вас(аз щенаправя същото)навигатора на старта напуска джипа и чака на финала.Давидим кой какво може ? ПРОЧЕТЕТЕ ПОСТ 78-всички непредприехте нищо (от написаното там) а сами искахте предложение .Това означава че ..........
                          Последно редактирано от vatbali; 18-09-12, 07:27. Причина: допълване

                          Коментар


                          • От: Златна Панега 4х4

                            Първоначално публикуван от honda b16a2 Преглед на мнение
                            О не ! Могат да ме дразнят хора които могат нещо друго,освен да "карат" чрез клавиатурата!
                            За определени "състезатели" тук ,предлагам следващия ОФРОУД да бъде Он-лайн ,там се очертават като доайени!
                            Както пише в подписа на Весо от Варна "Харесвам хората с претенции. В повечето случаи са ужасно забавни." Колега, благодаря за сутрешното забавление. Признах те. На терена обаче явно няма да се срещнем, защото тук ти е силата.
                            На сърбела майката му е чесането.
                            Борислав Борисов Русе О885 О37815

                            Коментар


                            • От: Златна Панега 4х4

                              Първоначално публикуван от honda b16a2 Преглед на мнение
                              Другия път ще е 10 дена ,Париж-Дакар! Още нещо грешно колега ,това не писано досега,ти правиш сефтето!
                              Както виждам май голям разбирач имаме тука. И затова искаме да те поканим на нашето селско състезание в с.Юпер тази събота, да ни покажеш как се кара офроуд истински, не на компютъра. Всички сме много впечатлени от знанията ти и искаме да видим на живо как се прави всичко. Ако трябва и тетрадки и химикалки ще си носим да си записваме да не вземем да забравим нещо. Ако трябва ще поемем и пътните разноски и джип ще осигурим. Само и само да понаучим нещо. Ще осигурим и телевизия да запише майсторското каране. Всички от Разградската и Русенската група те очакваме с нетърпение.
                              Пък ако не ти стиска , недей да се надуваш толкова и недей да дразниш хората, които дават всичко от себе си да се случва Офроуд в България
                              GEMAX Разград
                              Samurai Gemax

                              Коментар


                              • От: Златна Панега 4х4

                                Първоначално публикуван от suzuki team Преглед на мнение
                                Ти "колега" да нямаш нещо проблеми с женската половина на човечеството? Защото като гледам как налиташ на мъжко почвам сериозно да се притеснявам за здравето ти!
                                Кой на какво налита той си знае! Ти като желаещ или от обща култура питаш! И между другото интересно е как откриваш себе си в лицата на другите! Психолог или бакшиш си?
                                Никога нема да мине модата на сръбската музика,сливовата ракия и пъстръвата.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X