Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

    Сега ще пусна обещаните снимки от състезанието, защото както вече казах, то беше хубаво като цяло, събра много публика и състезатели !

    Ендуро Жени:



















    Ендурото и сексът не са шега работа !
    -------------
    Животът се измерва с броят на издишванията !

    http://sixdayscrazyjob.com
    http://crazy-job.com

    Коментар


    • До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

      Колеги,

      с прочетеното на страници 7 и 8 от темата успяхте да убиете "всичко детско в мен" що се отнася до ендурото.

      Вместо да популяризираме ендурото като спорт и занимание в свободното време и да запалим страстта във все повече хора които да се включат в нашите редици, с този спор по-скоро постигнахте обратния ефект.

      Не става дума за това, че всеки който се чувства ощетен няма право на обяснение, респективно същото важи и за обвинените, но начина по който това беше направено и подобни словоизлияния на сърдечни и не дотам чувства, мисля че се разминават с публичната форма на форум като този.

      Ако ще претендирате за сериозност на Българския ендуро шампионат, не бих казал че форума е най-правилния начин - по този начин по-скоро само "олеквате" в очите на обикновените читатели тук.
      Последно редактирано от Rotor; 19-05-09, 22:23.
      Success is like being pregnant! - Everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fu..ed ....

      Коментар


      • До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

        Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
        Ега ти простотията !
        Имаме 5 жени в ендурото и вместо да ги подържате, че имат смелост да карат в този труден спорт вие се нахвърляте върху всяка, която си потърси правата. Срамота е !
        Явно повечето не четат, а само лаят, защото така им допада повече.

        Джарта, този път нещо не долових чувството ти за хумор, извинявай !

        Цезар, не е лошо първо да изкараш някакъв удължен курс по граматика и после да пишеш, че с толкова правописни грешки е срамота ! На Добринище ще съм там и ще си водя записки на това, което ще кажеш.

        Жоро, срамота е да използваш израза "срамота е"

        Не знам защо си мислите с Ива, че продължавайки този цирк е в някаква полза за вас. Хората може да не са учени и начетени като Вас г-н Хаджиев (председател на Комисия Ендуро и еталон за поддържане) , но за разлика от Вас различават правилното от грешното. Да, поддържаме си жените в ендурото и много им се радваме и точно за това няма да ти позволим повече да лансираш Ива пред останалите.

        Моля те спести си лозунгите за честност, ред, дисциплина и кой за какво трябвало да се срамува, защото ти си най-малко човека който трябва да използва тези думи както се показа и доказа не помня колко пъти вече. Това е последният ми пост по тази тема, защото съм сигурен, че съм допуснал куп правописни и граматични грешки, което автоматично означава, че ти и Ива сте прави - ХАХАХА

        Поздрави!

        Коментар


        • До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

          Аз искам да кажа че вечерта в 10 часа не Жоро викаше,а главната съдийка викаше срещу нас и удряше с юмрук по масата.Разбирам да си изнервен,ама пък чак толкова...
          [SIZE=1][B][SIZE=2][URL="http://sixdayscrazyjob.com/"][IMG]http://ftp.domainbg.com/JORO_HD/Six-days-logo.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/B]
          [B][SIZE=1]КТМ 450EXC-R '09[/SIZE][/B]
          [B][SIZE=1]-------------------------[/SIZE][/B]
          [B][SIZE=1]Ендуро клуб "Луда работа" - Стара Загора[/SIZE][/B]
          "Колкото по-трудно , толкова по-лесно"
          [/SIZE]

          Коментар


          • До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

            С риск да бъда обвинен в сексизъм, мисля, че не е уместно, в състезание между жени, съдиите да бъдат жени...
            Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
            ...Имаме 5 жени в ендурото и вместо да ги подържате, че имат смелост да карат в този труден спорт вие се нахвърляте върху всяка, която си потърси правата...
            Адаш, визирайки подписа ти, за секса бях сигурен, сега се убедих и за ендурото...
            Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
            Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

            Коментар


            • До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

              Жоро, срамота е да използваш израза "срамота е"

              Не знам защо си мислите с Ива, че продължавайки този цирк е в някаква полза за вас. Хората може да не са учени и начетени като Вас г-н Хаджиев (председател на Комисия Ендуро и еталон за поддържане) , но за разлика от Вас различават правилното от грешното. Да, поддържаме си жените в ендурото и много им се радваме и точно за това няма да ти позволим повече да лансираш Ива пред останалите.

              Моля те спести си лозунгите за честност, ред, дисциплина и кой за какво трябвало да се срамува, защото ти си най-малко човека който трябва да използва тези думи както се показа и доказа не помня колко пъти вече. Това е последният ми пост по тази тема, защото съм сигурен, че съм допуснал куп правописни и граматични грешки, което автоматично означава, че ти и Ива сте прави - ХАХАХА

              Поздрави!
              На прима виста четене открих само няколко липсващи запетаи ...
              Ще послушам колегата Ротор.
              Поздрави !
              Ендурото и сексът не са шега работа !
              -------------
              Животът се измерва с броят на издишванията !

              http://sixdayscrazyjob.com
              http://crazy-job.com

              Коментар


              • До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

                Първоначално публикуван от moNe Преглед на мнение
                Този клон никой не го е пропуснал май
                Аааа има и такива дето го пропуснаха Тачката нарочно остави това палаво клонче там Приемам всякакви забележки и похвали за трасето като един от основнити виновници за АТВ трасетата
                [SIGPIC][SIGPIC][SIGPIC]С Тачката е лесно:wink:[SIGPIC][/SIGPIC]

                Коментар


                • До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

                  АТВ ЕНДУРО:


















                  МОТОРИ ХОБИ:

















                  МОТОРИ ЕКСПЕРТ:


































                  МОТОРИ ДЖУНИЪР:

























                  АТВ ХОБИ:






















                  Последно редактирано от Жоро Хаджиев; 20-05-09, 01:12.
                  Ендурото и сексът не са шега работа !
                  -------------
                  Животът се измерва с броят на издишванията !

                  http://sixdayscrazyjob.com
                  http://crazy-job.com

                  Коментар


                  • До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

                    Първоначално публикуван от Мартин Иванов Преглед на мнение
                    Аз искам да кажа че вечерта в 10 часа не Жоро викаше,а главната съдийка викаше срещу нас и удряше с юмрук по масата.Разбирам да си изнервен,ама пък чак толкова...
                    Кога точно стана това? В петък? Бях до Вера, и не съм чул тя да вика по някой и да удря с каквото и да било по каквото и да било......... Единственото нещо, което е станал в този времеви промежутък е това че Дънди неволно потроши кутията с документи. Е и аз питах четирима "глухи" ендураджии къде са им моторите. Стига със глупостите, моля...... Организаторите са похарчили сума ти усилия, нерви и време това състезание да мине като му е реда.

                    Благодаря на всички, коите направили всичко възможно и невъзможно това състезание да се състои, и да е толкова готино. Като на организаторите, така и на участниците.

                    Специални благодарности за масата, стола и чадъра, дадени на мен за да се спасявам от слънцето през втория ден. Напречната греда от масата ще я върна при първия удобен случай

                    Между другото искам да попитам: не мислите ли, че мястото за доказването колко си печен не е точно в падока? Следващия път ще настоявам за дисквалификации на участниците за поведението им вътре в затворената зона.
                    Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                    Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                    Коментар


                    • До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

                      Каквото и да е съзтезанието,както и да е организирано ,все има недоволни, но моля ви нека не това да е основното .Всички знаем, че си има ред ,определен от правилника за контестаций.Няма смисъл от това, публично да се карате ,за неща които са очевидни и решени.Пиша това като един от екипа организирал Ендуро София 09 и стоял със Вела и останалите до 02.00 през ноща да правим старови списъци и др.Този горчив опит, както и другите проблеми от нашето съзтезание са намерили решение в Трявна.Искам да споделя че поради такива дразги 4х4 шампината вече не като преди години.Моля Ви ,нека това не става практика и при нас ,за да не се разочароват съзтезателите, както това стана в нашия клуб.
                      [url="http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=8870"][IMG]http://ftp.domainbg.com/krasi-atv/Razni/50.jpg[/IMG][/url]
                      blood group 0+

                      Коментар


                      • До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

                        Колеги извода за мен е само един. Щом има спорове и неизяснени ситуации значи има празноти в правилника или неточности в прилагането му.
                        Вижте какво е писал Николен в темата за Eвропейския шампионат в Полша. Закъснял минутка и край, компромиси няма. И мен не ме устройва да ходя от петък на състезания, защото това са допълнителни разходи и време, но направих всичко възможно да си предам ГПС-а и платя таксата за участие и гаранцията за транспондера предварително. Или всички които работим и в петък трябва категорично да не караме или да се измисли вариант такса, гпс и декларация да са при организаторите още през седмицата, било то с куриер, било то по друг начин.
                        На всички вече е видно, че и ендурото е скъп спорт и за да участва човек в състезания трябва да е наясно, че положението ще се затяга още повече и няма да бъде масов спорт за състезатели а по-скоро за публиката. Наистина е жалка тази ситуация, но в цял свят е така, който има пари кара, който не не.
                        Няма как при 150 души участници да се правят компромиси и инивидуални решения за този и онзи защото винаги ще има някой ощетен. Прявят се точни и ясни правила и най-важното, спазват се без компромиси и без спорове кой е крив и кой прав. На запад хората са научени да спазват правилата такива каквито са, без значение дали са в техен плюс или минус, а тука винаги сме свикнали да оспорваме всичко. И аз имам време в тройката от първия ден, но след като говорих със Събин и ми обясни, че трака ми липсва последните няколко км и няма да правят компромиси си замълчах колкото и криво да ми беше.

                        Поздрави още веднъж към положения огромен труд към организаторите и всички които направиха това състезание и организация !!!
                        Последно редактирано от Краси; 19-05-09, 22:29.
                        Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                        Коментар


                        • До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

                          Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
                          Че да взема и аз да споделя мнението си от състезанието!

                          Говоря за АТВ хоби!

                          Организацията беше мн.добра,чак не ми се вярваше!Не става въпрос обаче за организирането на трасетата(навигация и затворено).
                          Навигация:
                          Вярно ленти имаше бая,но те не се виждаха от пътя по който идвахме!
                          Наближава кръстовище,хващаш първия после втория ръкав,а то било по поляната надоло и там някъде лентичка!
                          Почти цялото трасе беше елементарно особенно в разходкаджийско темпо,при състезателно обаче става гадно и опастно!
                          При нулева видимост в храсталака изненади от ляво и дясно спсобни да причинят големи неприятности,чието преодоляване не опира до майсторлък,а си е чиста лотария!
                          После ония прословут дебел клон прикрит зад вейки,който те вади от равновесие точно преди да се забиеш в канала(някой разбрах са го минавали разделно)!На места където даваш цялата газ рязко се появяват канавки без да е маркирана опастноста!
                          И всичко това на фона на несвършващите гърбици и дупки прекрити в тревата!
                          Не знам как завърших трети,но определено карах без желание,пък и не чух доволни!

                          Втори ден:

                          Места за изпреварване при АТВ-та почти либсваха,което го обославя като обикаляне а не състезание!
                          Препядствията бяха малко и тесни,непредполагащи изпреварване на тях,така че ако някой закъса другите чакат докато го пренесат помагачите!
                          Имаше една скала на която всички АТВ-та дрънчаха и стържеха,а нямаше как да се заобиколи,бая ламарина се изкриви там!

                          Имаше хубави неща,ама те са написани вече!

                          Приемете горенаписаното като съвет към следващите организатори,а не като оплакване!!!

                          Поздрави на всички!
                          Здравей с риск да прозвочи като управдание ще напиша някой ред и АзКолкото до лентите си прав доста навьрзахме(че сега свят ни се завива докато ги махнем)на места наистина нямаше по добра вьзможност за маркиране особенно по дьлгите голи поляни на всяко отклонение на неповече от 10 метра вьв вярната посока има маркер достатачно е само да намалиш и да се огледаш нали затова се казва навигациянезнам за сложноста но при наличие на толкова АТВта (хоби)е нормално на едни да им е леко а на други тежкомисля,че добре се редуваха спускане,поляни,изкачване дирета и.т.н заскорста незнам но при малко по бьрзо от нормалното темпо мисля ,че рьчичките поумекват не си чул доволни защото седеше на сипея и гледаше моторите или нещо друго може биДо колкото за затвореното мисля,че не се толкова прав имаше достатачна дьлжина с широки завои и приви кьдето можеше да наваксаш пропуснатото на препятствията а те бяха умишлено стеснени но и достатачно за да минат 2 атв та без проблемза малкия брой си прав наистина спестихме малко препятствия,но мисля,че стана по добре дори трупите се чу недоволство от експерта,че не сае за АТВ а впоследствие се оказа,че не еникакьв проблемБлагодаря на теб и всички останали за хубавите думи няма по добро удоволетворение от задоволството на Хората за които си се трудил повече от месец.Желая успехи на всички за вбьдище нека забравим не дотам чак лошите моменти
                          [SIGPIC][SIGPIC][SIGPIC]С Тачката е лесно:wink:[SIGPIC][/SIGPIC]

                          Коментар


                          • До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

                            През 2009-та бяха направени много промени в правилника, повечето по изискванията на клубовете(т.е. Общото Събрание). Това доведе до много проблеми в 1-ви кръг, които отстранихме за 2-рият. Благодарим на всички за предложенията как да направим шампионата още по добър. Засегнатите неща ги забелязахме и ние, както и някой които не са споменати. Съжалявам за всички наказани - повярвайте ми, ужасно ни е неприятно да го правим, но това ни е работата, както се казва...

                            Поздрави на всички и бъдете стриктни следващото състезание!

                            Коментар


                            • До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

                              Аз също немога да разбера,нека да го кажем това специално отношение към Crazy Job... Лично аз в събота направих малка грешка и главния организатор като почна да ми крещи отгоре... Нямам думи.
                              А за Ива да не говорим... Момичето искаше да попита нещо Вера,но пак специалното отношение към клубът от рода (Махай се от трасето,нямаш никаква работа тук...) Също така Ива не е нагла защото си търси правата,както всеки има това право !!! Надяваме се за напред организаторите да се държат по-добре със състезателите...
                              [COLOR=Magenta][B]Ендуро клуб ™Crazy Job™ - Стара Загора [COLOR=Cyan]![/COLOR]
                              [/B][/COLOR][FONT=Arial Black][COLOR=Magenta]Hard Enduro Team [COLOR=Cyan]![/COLOR][/COLOR][/FONT]
                              [COLOR=Lime][COLOR=Cyan]-------[/COLOR] [COLOR=Magenta]И.Илиев[/COLOR] [COLOR=Cyan]-------[/COLOR][/COLOR]
                              [URL="http://www.sixdayscrazyjob.com/"][IMG]http://ftp.domainbg.com/JORO_HD/Six-days-logo.jpg[/IMG][/URL]
                              [COLOR=Red][B][URL="http://sixdayscrazyjob.com/"]http://sixdayscrazyjob.com[/URL][/B][/COLOR]
                              [B][URL="http://crazy-job.com/"]http://crazy-job.com[/URL][/B]

                              Коментар


                              • До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

                                Първоначално публикуван от Мартин Иванов Преглед на мнение
                                Аз искам да кажа че вечерта в 10 часа не Жоро викаше,а главната съдийка викаше срещу нас и удряше с юмрук по масата.Разбирам да си изнервен,ама пък чак толкова...
                                Това беше в събота вечерта, колега ... и ти беше там - не се прави на неразбрал. А също така много добре знаеш защо Вера "викаше" ... Лафа "няма сделка" познат ли ти е? Аман от неразбрали!
                                Кръвна група 0+

                                Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X