Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

    Работата върви по план.Най трудолюбивия не почива.Kaза човека че ние в Габрово не сме можели да копаме.
    Аз обаче мога да копам,мога и да не копам!

    Коментар


    • #62
      До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

      Хайде хайде успех на всички заралии дано се представят подобаващо !
      Обичам всички блондинки..... и брюнетки :shock:
      [B]Yamaha YZ-F 250 2004[/B] THE BEST !!!

      Коментар


      • #63
        До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

        Май полезната информация относно състезанието стана минимална на фона на всички общи приказки и разправии. Редно е за това да има отделна тема. И без това за Трявна е отделен цял подраздел и няма да е проблем още една тема за раздумки.
        Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

        Коментар


        • #64
          До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

          Хей Чинел,
          я да не разваляш дисциплината с разни цитати ! Това, да се научат състезателите на дисциплина е също работа в техен интерес !
          Правилникът си е Правилник и щом той така е написан, значи трябва да се изпълнява. Съдиите няма да стоят отново цяла вечер и да ви подгъзуват.
          Такова нещо няма никъде по света, затова е време и ние да се научим !
          ----------
          Днес с Гълъбин и Краси Грудев карахме трасетата за определяне на точно време. Аз настоявах контролното време да бъде скъсено, но най-вероятно ще бъде отново по 90 мин за всички категории и класове, което за мен конкретно си е разточителство на време. Трасето е сухо с малки изключения и няма изгледи за валежи тия дни.
          Това е от мен.
          Ендурото и сексът не са шега работа !
          -------------
          Животът се измерва с броят на издишванията !

          http://sixdayscrazyjob.com
          http://crazy-job.com

          Коментар


          • #65
            До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

            Вчера започна и втория кръг от Националния Ендуро Шампионат. За Ендуро Трявна бяха подали заявки над 150 участника, които изненандващо за всички спазваха часовите графици, бяха минали през регистрация и в 21:00 часа бяха в пълна бойна готовност за брифинга. Организаторите бяха подсигурили много голяма зала за брифинг и регистрация, всичко течеше гладко и не се усещаше обичайното напрежение !







            През днешния ден старта на първите участници беше даден точно в 10:00ч. и за радост на състезателите, организаторите се бяха погрижили да няма разминаване с обявената програма. С голямо желание за изява стартираха някои от тях за опознавателната си обиколка, но не пропуснаха и атрактивните изпълнения за фотографите и многобройната публика !









            Последно редактирано от МАРИЕЛА ХРИСТОВА; 16-05-09, 15:11.

            Коментар


            • #66
              До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

              Състезателите бяха много доволни от трасето след края на днешния ден, а част от тях се шегуваха, че полицията, която следеше за реда и сигурността по време на състезанието, била по многобройна от участниците !





              Миро от своя страна пак намери на кого да се хвали колко му е хубав 'моркова", но на Гочев май не му се вярваше много и слушаше с половин ухо ! За разлика от състезанието в Румъния, Николай беше в много добра форма и днес раздаде много газ !







              Последно редактирано от МАРИЕЛА ХРИСТОВА; 16-05-09, 15:46.

              Коментар


              • #67
                До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

                На днешното състезание дебют направи още една звезда от "4х4 Адвенчър" Младен Вачков
                Досега той тренираше само на "АТV Challenge Cup", но вече скочи и в Шампионата"





                Трасето на АТВ-та беше доста технично, имаше си от всичко, и скоростни отсечки и екстремчета по реките и "шмугвания" из храстите и изкачвания между дърветата...
                Един клон обаче изсъхна от ударите по каските и дебелите глави на състезателите, почти никой не беше го пропуснал
                Аз си направих дежурния "таван", но без АТВ-то на спускане към реката, а Младен се записа с "отъркалване" малко преди финала
                Много добре маркирано с табели и ленти трасе, като на затворен кръг, а полицаите из гората бяха повече от горските


                Коментар


                • #68
                  До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

                  Много технически проблеми на първото ми състезание с ATV.
                  Вчера ударих управлението и едвам завърших не-можеше да се завива
                  а днес на 3 та обиколка съборих лагер на предното колело и за да е по гадно ми изчезна и спирачката та се наложи да намаля темпото за да завърва и за моя радос запазих 1 то място
                  ето и малко снимки...
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • #69
                    До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

                    Състезанието според мен протече перфектно и преключи без травми, което е от значение. На победителите честито а на другите повече късмет на следващото. И чакаме снимки и то повечко.
                    Цветан Петров
                    "4Х4 АДВЕНЧЪР" ТРОЯН
                    0888865583

                    Коментар


                    • #70
                      До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

                      АТВ ДЖУНИЪР






                      ДЖУНИЪР МОТОЦИКЛЕТИ




                      ЖЕНИ
                      Последно редактирано от VE LA; 17-05-09, 21:03.

                      Коментар


                      • #71
                        До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

                        Време е за ... СНИМКИ!

                        стартираме с 2 подривни елемента от Crazy job които се опитват да изкопчат информация от организаторите преди старта ...

                        зоната на стартиране



                        ще ги смачкам ..

                        старт жени











                        в очакване на старта на юношите ... за съжаление констатирах че в апарата има само една снимка от този момент .. оказа се че в това време колегата който снимаше бил дебнал изгоден момент да снима от близо г-ца Мартинова .. доколкото знам е ударил на камък, така че от негово име моля някой да пусне някоя снимка
                        публиката в наше лице беше подходила сериозно към мероприятието ... доста бири се унищожиха днес




                        ATV - хоби
                        Георги Чемширов днес не тръгна добре - на първата обиколка машината издаваше звук като от дробовете на дърт пучаш ..












                        Марти използва Чочо като такси ...

                        загряваща обиколка ATV експерт

                        опита на Renegat-а беше ... до тук ... "ааааааа ама ние не минаваме от тука" ...

                        ха ... един папарак хванат на местопрестъплението - Жоро Хаджиев на лов за кадри ...

                        още от старта Вилхелм Кънчев от Crazy Job поведе и не изпусна първото място до края









                        Радо с КТМ-а и "белия лебед" до него пробваха да минат един през друг но не стана. KTM-а кавалерски отстъпи в тази ситуация...













                        при гумите бяха най-готините кадри от ATV-тата


















                        след като се разбраха че няма да се минава през дърветата, 2-те 4х4 машини направиха всичко възможно местните зрители от Трявна добре да запомнят първото ендуро състезание при тях, обилно замеряйки ги с парченца кал





                        хич не ми намигай да не разказвам какво видях на пътя преди Вонеща вода

                        ей тука Жоро Хаджиев се закани - "ще видят те какво ги чака в Стара Загора!!!

                        Мотори хоби
                        похвали за Мирко от Crazy Job който упорито се бори и държа второто място, за сметка на останалите "хобити" от Крейзитата ...







                        Жороооо, правиш-струваш, все покрай секси гаджета гледаш да се навърташ ...


















                        водача при мотори - хоби, личеше си, че не случайно води колоната

                        Мирко плътно зад него

                        опсс, и такива работи стават..





                        по габровски - що ми притрябвал чук като има толкоз камъни наоколо ..



                        след хобитата следваха експертите .. народа се запъти към:

                        оказа се обаче че сеир тълпата няма да гледа - всички минаваха технично и леко през това препятствие още на опознавателната обиколка






                        Вера от стартовата редица: "... състезател номер .... - Димитър Чукуров .. къде е?"
                        - е ето къде е - под сянката!

                        след старта Кокера поведе ...













                        не съм сигурен, но май "вандала" с номер 44 беше Сифона - премина като фурия през лентите - съдиите не можаха да смогнат да го записват ... така и не го видях обаче в следващите обиколки ...



                        ох .. след опит за челна стойка на върха на предната гума - това беше резултата.

                        Кокера води колоната до .. тук. В последвалите обиколки мисля, че не можа да да си върне първото място


















                        това е от мен. Състезанието беше готино, динамично, и не мисля че е имало някой който да е останал разочарован от видяното.
                        Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 18-05-09, 09:50.
                        Success is like being pregnant! - Everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fu..ed ....

                        Коментар


                        • #72
                          До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

                          ЕНДУРО "ХОБИ"




                          АТВ "ХОБИ"
                          Последно редактирано от VE LA; 17-05-09, 21:22.

                          Коментар


                          • #73
                            До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

                            МОТОЦИКЛЕТИ "ЕКСПЕРТ"









                            OVERALL MOTO




                            Последно редактирано от VE LA; 17-05-09, 21:41.

                            Коментар


                            • #74
                              До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

                              Няма ли да покажете извадката с НАКАЗАНИЯТА от навигацията
                              Can-AM ,Renegad 800 X
                              ,Mercedes ML320 CDI
                              Mercedes SL 55 AMG
                              Toyota HiLux 3.0

                              Коментар


                              • #75
                                До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

                                Завърши и втория ден на "Ендуро Трявна" с много емоция,слънце + бонус кооператорски тен за участници, организатори и публика ! Организацията и този ден беше на много високо ниво, а публиката, която според мен беше над 3000 души, беше в еуфория от шоуто, което й поднесоха състезателите !

                                След като съдиите заеха местата си и бяха готови освен да съдействат на състезателите и да излъчват сексапил, състезанието започна !





                                Всички участници преминаваха през трасето за опознавателна обиколка преди да стартират, а Тачката беше назначен за гид на клас "Джуниър" и "Жени" !



                                Жените и този път караха с много хъс, но едно място по трасето определено ги затрудняваше и не оставиха съдиите да бездействат !













                                Последно редактирано от МАРИЕЛА ХРИСТОВА; 17-05-09, 21:54.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X