Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

    Първоначално публикуван от ivanhou Преглед на мнение
    Няма ли да покажете извадката с НАКАЗАНИЯТА от навигацията
    Класирането с изнесените наказания бе залепено снощи на брифинга в хотел "Сезони", а днес цял ден си "вися" на входа на затворения парк

    Коментар


    • #77
      До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

      АТВ "РАЛИ-ЕКСПЕРТ"




      АТВ "4Х4 ЕКСПЕРТ"



      АТВ "ЕКСПЕРТ"




      Забележка:

      Красимир Колев не получава класиране и точки от втория ден заради смяна на АТВ-то, а това е ПРАВИЛНИКА за 2009 година не се допуска !!!
      И номера 134,137,169 не получават точки за втория ден, защото не са стартирали,както е в протокола. Грешката ще бъде поправена.
      Последно редактирано от VE LA; 20-05-09, 11:23.

      Коментар


      • #78
        До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

        Ето малко и от мен,почваме с жените,Ива-кх,не можах да я снимам паднала в калта
















        тук един човечец,познат ми е от нейде....










        Конника без главаа





        тия се бяха бутнали добреее



        ей го и Живко,мара Живкоо



        почват другите...

























        Ей ги,мойта Деса и Митко Собиески ,наздраве













        ...след малко и втора част

        Коментар


        • #79
          До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

          Аз съм безследнно изчезнал... Все едно не съм участвал.
          KTM sx-f 350 2011
          Honda Montesa Cota 250
          KTM exc 450 Supermoto

          Коментар


          • #80
            До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

            И аз да се включа: Много ми хареса организацията на "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009", много сме доволни аз и семейство от домакините, не сме доволни единствено от представянето на сина ни Иван Генчев № 400, особено от втория ден.
            Но да нахвърлям нещата едно по едно:
            Трявна е едно райско кътче почти в центъра на България. Красиво гостоприемно, с ведри и усмихнати хора, та даже и с усмихнати полицаи /по принцип те са смръщени и все потриват ръце "А кажи сИ'а к'о ШЪ пра'йм?" А тревненските са готини и усмихнати. Създадоха перфектна организация и състезанието премина без инциденти.
            Охраняемият парк беше просторен и имаше място за всички, а Злой се грижеше за реда там. Не че Крейзитата не му създаваха доста ядове, ама...
            Съдийският екип се беше постегнал и позабързал в сравнение със Софийският кръг и беше точен и безкомпромисен.
            Във връзка с организацията на бъдещите състезания имам 2 предложения за нови длъжностти:
            1. Прес аташе, или съдия за връзки със състезателите. Да пообясня: Въпроси възникват във всеки един момент и състезателите притесняват и изнервят съдийскит екип. За това, ако има лице за контакти ще бъде по-лесно и за участници и съдии.
            2. Началник парк. Много отговорна задача. Някой който да координира вход/изход на парка и да създава ред вътре в него. Да има права на за пълен контрол над механици, посетители и състезатели, защото така си пречим един на друг, вдига се пушилка, а също се създават условия за инциденти. Логично е началник парка да има право да дава предложения за дисквалификация на провинили се участници.
            Може да съм слънчасал сега, когато пиша, ама Вие ги премислете тези предложения на трезви глави. Да не си помислите, че съм прекалил със кИбапчетата?
            Но все пак да не се отклонявам от темата. Трасето за АТВ беше много добре маркирано и можеше да се кара без ГПС. Само дето един нисък здрав клон така ме маркира по каската, че и сега пиша глупости... Но пък който го е страх от мечки..да си сложи тенекийка на задника.
            Пак за трасето на АТВ беше скучно, много лесно, бързо и без някакви опасности. Където имаше такива бяха маркирани с непрекъсната лента. Вторият ден също беше на много високо ниво. Полицията беше се погрижила да няма опасна близост между публика и състезатели и всичко вървеше по график. Можеше да се наблюдават всички препятстви и имаше много публика.
            Кетъринга-също на ниво, и кИбапчетата бяха топли и бирата студена и обслужващият персонал усмихнат. Само малко бяха седящите места под сянката, та поизгоряхме малко от сънцето, но за това, за слънцето не можем да виним организаторите.
            За сега най общо това са ми впечатленията като цяло, а утре ще продължа.
            Последно редактирано от s_s1; 17-05-09, 22:27. Причина: добавки
            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

            Коментар


            • #81
              До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

              Първоначално публикуван от Ади Преглед на мнение
              Аз съм безследнно изчезнал... Все едно не съм участвал.
              Щом пишеш, значи си се намерил
              Изрично забавиха старта с 1 мин. за да се появиш, но уви, това не се случи.
              Success is like being pregnant! - Everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fu..ed ....

              Коментар


              • #82
                До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

                ... ето и втора част...



                старата школаааа

























                Ей тук едни Търновски мързели











                ей тоя жълтия ако знае как ще задръсти положението след малкоо....











                много добър,евала!

















                ей го пак...



                газиииииииии





                а,полегнала Тодора







                Ей го бее,тоя с жълтия хусаберг...



                глей кво стаа













                Живко му се притече на помощ




                на Живко прякора е "готиния"наистина е голям пичага!



                ето и профиии





                продалжавам след малко,само този който не е качвал снимки не знае за кво става на въпрос,и това е само за да е приятно на другите да го гледат
                Последно редактирано от Shifta; 17-05-09, 22:59.

                Коментар


                • #83
                  До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

                  Аз искам да кажя едно голямо благодаря на организаторите!

                  Всичко беше на ниво и всички състезатели от Шумен останахме много доволни ....

                  Коментар


                  • #84
                    До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

                    Първоначално публикуван от Shifta Преглед на мнение
                    ...
                    продалжавам след малко,само този който не е качвал снимки не знае за кво става на въпрос,и това е само за да е приятно на другите да го гледат
                    Колега, количеството снимки не означава качество...
                    Моля те, подбирай атрактивни и интересни снимки, защото тази страница в един момент няма да се отваря въобще...

                    Коментар


                    • #85
                      До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

                      та ето и профитата...имаше и наши представители







                      ей на тоз пич с кавазакито също му се пече яйце...



                      кокера:





                      пича на заден план с хондата минаше перфекно през колата...





                      ето и един от наште,Крас Колев





                      ей го бе...





















                      хубаво се бяха сетили организаторите да заварят железа отгоре...





                      тоз май Барни..





                      а тук Красио беше разтребил публиката,аз докато си чоплех носа,кадара беше свършил









                      Ами май това беше и от мен,състезание беше добро,малко сме поизгорели,но ще живеем,че да дочакаме септември РШЕ и във Велико Тръново

                      Коментар


                      • #86
                        До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

                        Ами долу горе подбирам не качвам всички,все пак нека да видят тези които не са ходили,които не ви харесват забърсвайте ги

                        Коментар


                        • #87
                          До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

                          Клас "Junior"



















                          Коментар


                          • #88
                            До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

                            И аз да тУрна малко снимки започвам с хората без които нямаше как да стане това състезане..организатори...съдии..участници
                            Прикачени файлове
                            [FONT=Arial Black][SIZE=5]POLARIS Racing TEAM[/SIZE][/FONT]

                            Коментар


                            • #89
                              До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

                              Малко снимки и на най-малките
                              Прикачени файлове
                              [FONT=Arial Black][SIZE=5]POLARIS Racing TEAM[/SIZE][/FONT]

                              Коментар


                              • #90
                                До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

                                и за десерт шарени кадри от днес
                                Прикачени файлове
                                [FONT=Arial Black][SIZE=5]POLARIS Racing TEAM[/SIZE][/FONT]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X