Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

    Сега пък и Мотори Хоби





















    Коментар


    • До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

      И Експертите при моторите









      Коментар


      • До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

        Купи, Награждаване и Шампанско





































        Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 18-05-09, 18:56.

        Коментар


        • До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

          Отборът на "Crazy Fox" Варна вече щурмува и Ендуро Шампионата
          След убедителното и успешно присъствие в МХ АТВ Шампионатите, вече окупират и подиумите в Ендурото
          Малко остана на Николай Гочев да се качи на най-високата стълбичка, но и второто му място при дебют в Шампионата си е отлично постижение



          Никола Русев показа безапелационна победа през втория ден, отлично каране през първия, но липсата на целия трак го лиши от подиум



          В клас Е1 при моторите нашите представители традиционно са без конкуренция от години, но в този кръг Пламен Йоцов даде заявка и за тройката в Over All





          Все още очакваме подвизи от Цветомир Иванчев, но и той ще се намеси в борбата за медали, нека посвикне с Шампионата
          Равносметката на отбора е добра, но това задължава още повече състезателите в борбата им за призови места и първо място за отбора в края на годината
          Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 18-05-09, 19:01.

          Коментар


          • До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

            Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
            И за разведряване на атмосферата, малко ц*ци в репортажа на Румен Петков, но имаше по-големи, а той снимал по-малките...
            Тази вечер ще има репортаж и в "ТВ7" след 19.30 часа

            РЕПОРТАЖ "BBT"


            В неделя ще има по-подробно отразяване, допълнително ще обявя в колко часа !
            Повече от състезанието и по-големи ц-ци ще има в неделя по ББТ в спортното предаване
            Живей за всеки дъх!

            Коментар


            • До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ






              Това с разменените места/позиции/ 2-ро и 3-то на почетната стълбичка нововъведение ли е?
              Последно редактирано от VE LA; 18-05-09, 20:00.
              --------------------------------------------------------------
              Ал. Иванов
              +359888561561

              Коментар


              • До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

                Първоначално публикуван от alexmotors Преглед на мнение
                Това с разменените места/позиции/ 2-ро и 3-то на почетната стълбичка нововъведение ли е?
                Новата вълна в Ендурото Нали всички като са наопаки, ние трябва да сме на обратно...
                Нали първото си е в средата...
                Последно редактирано от VE LA; 18-05-09, 20:00.

                Коментар


                • До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

                  Това е Габровски патент - против уроки

                  Коментар


                  • До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

                    И още една похвала за цялото състезание много-добро трасе добре маркирано и с достатъчна дължина на навигацията и затвореният кръг.
                    Много-добра организация.
                    ГЛАВИ МЕ БОЛИЧКАТА

                    Коментар


                    • До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

                      Искам да изразя мнението си за състезанието.
                      Всичко беше на ниво, съдийство на ниво, което не е виждано до сега в РЕШ, много добро трасе и асфалтов падок, охрана и т.н.
                      Относно дисквалифицираната Ива мисля, че решението е правилно, защото аз лично карах в събота по трасето над 3 км. зад нея и мистър Хаджиев-трасе кординатор.
                      Поради този факт бих го помолил да не пише за европейската дисциплина
                      Нищо против него и старозагорския клуб, не веднъж са доказали, че са от най добрите.
                      Поздрави
                      Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 18-05-09, 22:54.

                      Коментар


                      • До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

                        Клипове,мотори хоби!

                        http://www.youtube.com/watch?v=OYcI-kmY9CA

                        http://www.youtube.com/watch?v=F4DSMnlcrkc

                        http://www.youtube.com/watch?v=zb0W4e7NzK0

                        http://www.youtube.com/watch?v=x3qqOka8sYQ

                        http://www.youtube.com/watch?v=X1k5fgy-abc

                        http://www.youtube.com/watch?v=xw4j7xNSvyc

                        http://www.youtube.com/watch?v=CYFwJJQb19Q

                        http://www.youtube.com/watch?v=Jn2G5wGmxZI

                        http://www.youtube.com/watch?v=gPO5Fb2jfUE
                        Eвгени Филчев
                        Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                        Коментар


                        • До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

                          Получи се отлично състезание.Всичо си беше на мястото и организацията беше много стегната.Нямаше закъснения и разтакаване във времето.За коментираните съдийски решения нямам мнение тъй като не съм пряк участник в съдийската комисия , но доколкото познавам Събин съвсем скоро ще се включи с конкретни факти по всяко едно решение.
                          Като някакъв минус все пак ще кажа 2 неща.
                          -не е реално след като скъсихме трасетата да караме по-малко километри от миналата година.Обиколките за експерт трябваше да са 4,каквото бе моето и на Жоро мнение.Състезателите ни като отидат навън едвам изкарват трасетата,а те са по 200 км на ден.
                          -ендуро кроса бе твърде разтеглен и съответно по-труден за наблюдение.

                          Иначе като цяло-9.5 по десетобалната от целия отбор на MG Racing.
                          offroad фен
                          1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
                          TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

                          Коментар


                          • До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

                            Без коментар

                            Първоначално публикуван от iva_kx Преглед на мнение
                            Единствената помощ, която съм получила по време на състезанието беше в неделя, от съдия на затвореното трасе.

                            Никой не отговори на въпроса ми защо съм дисквалифицирана.

                            Първоначално публикуван от vesko_r1 Преглед на мнение
                            Относно дисквалифицираната Ива мисля, че решението е правилно, защото аз лично карах в събота по трасето над 3 км. зад нея и мистър Хаджиев-трасе кординатор.

                            Коментар


                            • До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

                              Ето и един кратък фоторазказ от събитието и от мен. Аз, като "дебютант" на ендуро състезание, няма да давам никакви оценки или препоръки, а ще изразя личното си мнение - състезанието ми беше интересно.
                              Покрай него, се видях със стари познати, както и се запознах "на живо" с други - приятели до сега само от форума.
                              Започвам с няколко клипа, с уточнения, на кой - какво е записано:

                              АТВ

                              АТВ

                              АТВ

                              АТВ

                              ендуро

                              ендуро

                              ендуро
                              proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                              NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                              Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                              Коментар


                              • До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

                                Следват няколко кадъра, показващи местоположението на трасето и разни работи, извън пряката надпревара:















                                proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                                NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                                Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X