Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

    Първоначално публикуван от VE LA Преглед на мнение
    Оставянето на машините в падока в петък вечерта е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО.
    Координати на падока:
    N 42`52.923
    E 025`30.556
    .
    А които идва в събота сутрин?
    MG RACING

    Коментар


    • #47
      До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

      Единственото изключение,което мога да направя е да си попълниш заявката онлайн и някой в петък вечерта да ти донесе GPS-а,да ти внесе таксата за участие,да предаде документите и застраховката (ако не си лицензиран).В събота да остане само да ми подпишеш декларацията лично.

      Коментар


      • #48
        До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

        Първоначално публикуван от Станислав_ Преглед на мнение
        А които идва в събота сутрин?
        Проблема е да няма движение на състезателни машини из града на самоход,затова ако идваш в петък вечерта или събота сутринта се насочваш към Падока ,който е асвалтирана площадка с големи размери за свободно разположение на техниката,а колите с който се придвижват състезателните машини, за тях няма ограничения на движение по пътищата
        Последно редактирано от VE LA; 11-05-09, 13:39.

        Коментар


        • #49
          До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

          Първоначално публикуван от VE LA Преглед на мнение
          Единственото изключение,което мога да направя е да си попълниш заявката онлайн и някой в петък вечерта да ти донесе GPS-а,да ти внесе таксата за участие,да предаде документите и застраховката (ако не си лицензиран).В събота да остане само да ми подпишеш декларацията лично.
          Всичко това е направено...
          "

          Проблема е да няма движение на състезателни машини из града на самоход,затова ако идваш в петък вечерта или събота сутринта се насочваш към Падока ,който е асвалтирана площадка с големи размери за свободно разположение на техниката,а колите с който се придвижват състезателните машини, за тях няма ограничения на движение по пътищата
          "

          Разбрахме се
          MG RACING

          Коментар


          • #50
            До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

            Първоначално публикуван от vpantev Преглед на мнение
            Попълнете On-Line заявка от ТУК
            ЕТО И ПЪРВИТЕ ЗАЯВКИ ПОДАДЕНИ КЪМ 07.05.2009 10:00
            Вальо, как вървят записванията?
            Последно редактирано от cveti; 12-05-09, 18:17.

            Коментар


            • #51
              До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

              Първоначално публикуван от sashoahv Преглед на мнение
              Вальо, как вървят записванията?
              До сега 12.05.2009 08:30 са подадени рекорден брой заявки по интернет - 94бр. По късно днес ще публикувам и списъка.
              Последно редактирано от cveti; 12-05-09, 18:17.

              Коментар


              • #52
                До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

                Искам да попитам дали има някой от софия, който ще тръгва кам трявна около обяд, за да патуваме заедно, че не знам пътя.

                Коментар


                • #53
                  До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

                  Първоначално публикуван от casper4o Преглед на мнение
                  Искам да попитам дали има някой от софия, който ще тръгва кам трявна около обяд, за да патуваме заедно, че не знам пътя.
                  Да не се излагашне сьм чувал,някой да не знае кьде е ГАБРОВО Излизаш от София по Ботевградско само направо на Ябланица като слезнеш от магистралата на лево не за Плевен а за(Грандпри Севлиево) стигаш Габрово и там питаш щото става по сложноАко имаш затруднения звънкаш ми на тел-0898416715 Тачката и ще ти обясня всичко УСПЕХ
                  Последно редактирано от VE LA; 13-05-09, 15:17.
                  [SIGPIC][SIGPIC][SIGPIC]С Тачката е лесно:wink:[SIGPIC][/SIGPIC]

                  Коментар


                  • #54
                    До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

                    Попълнете On-Line заявка от ТУК
                    До сега 13.05.2009 08:00 са подадени 114 заявки On-Line! Крайния срок за подаване на заявки по интернет е четвъртък 14.05.2009 23:59. След като уточня някои неточности по заявките ще ги публикувам тук.

                    Коментар


                    • #55
                      До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

                      Първоначално публикуван от ta4kata risk-gabrovo Преглед на мнение
                      Да не се излагашне сьм чувал,някой да не знае кьде е ГАБРОВО Излизаш от София по Ботевградско само направо на Ябланица като слезнеш от магистралата на лево не за Плевен а за(Грандпри Севлиево) стигаш Габрово и там питаш щото става по сложноАко имаш затруднения звьнкаш ми на тел-0898416715 Тачката и ще ти обесня всичко УСПЕХ
                      Благодаря Тачка, но все пак имам книжка от 2 месеца и не съм излизал от софия, затова не знам. Пак благодаря.
                      Последно редактирано от VE LA; 13-05-09, 15:17.

                      Коментар


                      • #56
                        До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

                        Попълнете On-Line заявка от ТУК
                        Това е списъка със заявките до 13.05.2009 08:00.
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                        • #57
                          До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

                          Попълнете On-Line заявка от ТУК
                          Това са заявките подадени по интернет до 14.05.2009г. 08:30 - 134бр.
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                          • #58
                            До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

                            Първоначално публикуван от eti
                            О.к надявам се до 8 да сме вече там но за по сигурно да питам
                            Аз съм Жоро Хаджиев и тъй като тази вечер съм явно по-пиян от Джартов, заявявам, че който направи опит да си предаде GPS-a след 20:00 часа в петък няма никакъв шанс да стартира в събота !
                            Последно редактирано от Жоро Хаджиев; 15-05-09, 00:18.
                            Ендурото и сексът не са шега работа !
                            -------------
                            Животът се измерва с броят на издишванията !

                            http://sixdayscrazyjob.com
                            http://crazy-job.com

                            Коментар


                            • #59
                              До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

                              Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
                              Аз съм Жоро Хаджиев и тъй като тази вечер съм явно по-пиян от Джартов, заявявам, че който направи опит да си предаде GPS-a след 20:00 часа в петък няма никакъв шанс да стартира в събота !


                              Аз пък съм Данко Славов
                              Жорка отивам сега при шефа и му викам ,че ти снощи си обърнал бутилка джак(май се сещам заедно с кой)и си ни отрязал
                              Викам му също че днеска на обяд ми се налага да си тръгна от бачкането(за което твоята бАтилка е виновна)
                              И познаи той кво ми вика............до тук спирам че на татЪк е за цензура

                              пп. а бях решил да се пробвам да му искам заем от 200лв.(да си депозирам джаджаТА)-А сега ми кажи какво да правя
                              В ГОРАТА Е ИГРАТА

                              Коментар


                              • #60
                                До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

                                Първоначално публикуван от ДАНКО Преглед на мнение


                                Аз пък съм Данко Славов
                                Жорка отивам сега при шефа и му викам ,че ти снощи си обърнал бутилка джак(май се сещам заедно с кой)и си ни отрязал
                                Викам му също че днеска на обяд ми се налага да си тръгна от бачкането(за което твоята бАтилка е виновна)
                                И познаи той кво ми вика............до тук спирам че на татЪк е за цензура

                                пп. а бях решил да се пробвам да му искам заем от 200лв.(да си депозирам джаджаТА)-А сега ми кажи какво да правя
                                Въобще не ме интересува, оправяй се !
                                Успех, Данко !
                                Ендурото и сексът не са шега работа !
                                -------------
                                Животът се измерва с броят на издишванията !

                                http://sixdayscrazyjob.com
                                http://crazy-job.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X