Обява

Свий
Няма добавени обяви.

GoldenTyre Enduro Шумен 2008

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: GoldenTyre Enduro Шумен 2008

    Хахахах ,а някой забележи ли лицето на садията на 1-вата снимка на момчето с КТМ-ма

    Коментар


    • До: GoldenTyre Enduro Шумен 2008

      Ето малко различни снимки от мен, пречупени през по-друг ъгъл и през един малко по-друг поглед - на мениджър и треньор на Crazy job.


      Мисля че тази костенурка чу какви ли не думи по време на подготовката на Ива КХ за кръга в Шумен и изплашена от тях си свърши перфектно работата като талисман по време на състезанието.


      Сутринта преди състезанието: "Дали ще се справя ?!"


      ... а на Кокера хич не му пука ! И Ванката (вдясно) беше в такова настроение, но не видя една стрелка и покара няколко километра сам самичък. На Зарьо, пък това беше бойното кръщение.


      На тия пък, изобщо не им пука ! Теди е направила вече Денка шампионка с контузията си, а Светльо за да и изрази съчувствие, просто си беше счупил и той ръката.
      На Георги Чемширов пък май най не му пука !


      По едно време се яви и една вокално-инструментална група с Ямахи, която много искаше да ни посвири, ама сред сектата "КТМ" се почувства неудобно и отиде да се весели на друго място.


      Покарах и аз малко по трасето, че не бях го координирал и след като се върнах разбрах, че нашата състезателка е първа ! Май ми личи колко съм доволен ... Стотака, това невинно дете до мен също изкара трасето, макар да пристигна БАЯ след Ивка.


      Янчо Терзиев (клас ветерани Junior) - уверен над препятствията !


      Вече и Кокера е финиширал първи, въпреки че на първата обиколка си е загубил GPS-a и се е връщал да го търси ! Май съм още по-радостен ...


      И Магарето и Мирко са първи в класовете си !!! Ето това вече е чудесно ! От 6 категории - 4 първи места и знакът на победата.


      Ден Втори. Боже, още един джипар мина в ендурото ! Дончо от Казанлък е вече на мотор. Ами Ива какво ще кара ?!!!


      Ето го и прекрасният и винаги усмихнат фристайлър - Смилен, непосредствено след като възпламени публиката със изпълненията си, които дълго ще се помнят от Шумен та чак до морето !


      Мини-джуниърите едвам държат на старта !


      - Как мислиш, дали ще бия и днес ?
      - Карай си твоето темпо и победата ще е твоя !


      Първият и вторият в приятелска прегръдка !
      Тук S_S1 да почерпи защото не ми се вярва вече да има някакви въпроси !


      Отново дружески разговор между "колеги".


      Като при бате Енчо.
      - Ти с мама ли си тук ?


      - Щастлива съм, че победих и през двата дни !
      - Нали за това упорито тренирахме почти два месеца ?!


      Награждаването. ATV "Хоби" бяха шампиони в разливането на шампанското ! Вижте какъв стил само.


      Обаче кмета на Ново село си остави и за из път.


      Тарзан се пусна като на шега в това състезание с 250-тката на сина си и победи в клас Е1, след като веселият и находчив мой приятел Пламен Йоцов бе наказан за напускане на трака от "ужасното" и безмилостно съдийско жури.


      Джуниърът ни Мирко и той получи заден пиньон с най много зъби ! И с него тренирахме за това състезание. Още по време на тренировките разбрах, че ще победи след като по много сложния трак, който му бях подготвил накрая се обърка за по 10 м само на два пъти


      Боже, пияни жени !


      Их мъ начи ! Греем от щастие.


      - Ох, котьо-о-о ! То останало и за допиване.


      "Тея дяца и те съ насърбаха !" - щеше да възкликне публиката, ако състезанието беше в Хасково.


      Ето го и нашия пияндурник - Стоянчо. Той остана втори в класирането, но от сезон 2009 започвам да се занимавам и с него сериозно, защото има голям потенциал и е талант !


      И накрая искам да покажа колко щастлив може да бъде един състезател от резултата си след като е пролял доста пот, че и сълзи, но не се предава и работи упорито !
      Резултатите от усилените тренировки вече се чувстват, но това е само едно обнадеждаващо начало и за да се затвърдят те, ще трябва да се пролее още много пот ! Надявам се вече сълзите да са по-малко, ама знам ли ...

      Щастлив и горд съм с чудесните резултати на Crazy Job и може би трябваше този пост да го пусна в темата за клуба, но именно на този решителен кръг в Шумен клубът ме зарадва най-много, затова реших да им благодаря именно тук !
      Последно редактирано от Жоро Хаджиев; 23-11-08, 01:47.
      Ендурото и сексът не са шега работа !
      -------------
      Животът се измерва с броят на издишванията !

      http://sixdayscrazyjob.com
      http://crazy-job.com

      Коментар


      • До: GoldenTyre Enduro Шумен 2008

        [QUOTE=Жоро Хаджиев;532363]Ето малко различни снимки от мен, пречупени през по-друг ъгъл и през един малко по-друг поглед - на мениджър и треньор на Crazy job.



        Мини-джуниърите едвам държат на старта !



        Първият и вторият в приятелска прегръдка !
        Тук S_S1 да почерпи защото не ми се вярва вече да има някакви въпроси !


        Ето го и нашия пияндурник - Стоянчо. Той остана втори в класирането, но от сезон 2009 започвам да се занимавам и с него сериозно, защото има голям потенциал и е талант !



        Нещо/нищо/ не разбрах. Може ли малко по подробно да обясниш.
        А за почерпката не е проблем. Всякога бих почерпил!
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X