Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Варшава М-20

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Варшава м-20

    Някак я бях пропуснал темата до сега, та я изчетох наведнъж и съм впечатлен. И заинтригувн. И със сигурност ще я следя с интерес!

    Изкърпването да не те плаши - миналата година, като тръгнах да бракувам Шатъла по единствена причина зверско изгниване, баща ми се закучи да го възстановява. И къде на майтап, къде на истина - стана. В момента го довършва, а трябва да ти кажа, че беше в пъти по-зле от Варшавата. Най-много да се наложи да смениш тенекеджията, което не вярвам да е кой-знае какъв проблем.

    Успех и не се отказвай!
    О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

    Коментар


    • #62
      До: Варшава м-20

      Колега никакво развитие ли няма ?
      ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
      08седем9010З60
      MAKE RALLY NOT WAR
      Confidence in Motion

      Коментар


      • #63
        До: Варшава м-20

        Хубавите неща стават бавно. В сряда ще ходя да видя какво е направил тенекиджията и ще снимам.
        С "Фармахим" - непобедим
        Дизел - само дънки!

        Коментар


        • #64
          До: Варшава м-20

          Първоначално публикуван от м20_маниак Преглед на мнение
          Хубавите неща стават бавно. В сряда ще ходя да видя какво е направил тенекиджията и ще снимам.

          Пък и девойка със ЗиС щяхме да гледаме......
          Оpel Frontera A КБ 2.8 TDI; Peugeot 206 2.0 HDI
          Honda CB 919 Hornet
          0898849413-Светльо
          Кръвна Група: 0+

          Коментар


          • #65
            До: Варшава м-20

            Не ЗиС, ами ЗиМ.
            Ася, не сме забравили - обещала си
            С "Фармахим" - непобедим
            Дизел - само дънки!

            Коментар


            • #66
              До: Варшава м-20

              Мда моя грешка, извинявам се за което.
              Оpel Frontera A КБ 2.8 TDI; Peugeot 206 2.0 HDI
              Honda CB 919 Hornet
              0898849413-Светльо
              Кръвна Група: 0+

              Коментар


              • #67
                До: Варшава м-20

                Първоначално публикуван от м20_маниак Преглед на мнение
                Хубавите неща стават бавно. В сряда ще ходя да видя какво е направил тенекиджията и ще снимам.
                Аа дано Следя темата с МНОГО ама като казвам МНОГО значи МНОГО интерес . Аз такава интересна тема не съм виждал , а за интересния начин по който описваш случката нямам думи , направо ме разби Айде и гледай да не забравиш фотото .
                ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                08седем9010З60
                MAKE RALLY NOT WAR
                Confidence in Motion

                Коментар


                • #68
                  До: Варшава м-20

                  Искам да се похваля - днес видях с очите си (пък после - и с фотоапарата) напредъка по каросерията на Варшавата.
                  Илиян (тенекиджията) беше изрязал изгнилата част на задната лява греда, на която се крепи ресора. След направата на шаблон от картон и изрязване по формата му на съответващото парче ламарина с дебелина 1,5 мм е сътворена долната част на гредата.
                  Майстора не я е затворил отпред, понеже иска да обработи заварките с песъкоструй (пистолета и абразива ги е купил днес), след което да ги намаже с грунд и да изпръскаме цялото протежение на кухината с парафин.

                  Държа да отбележа, че това е първата кръпка по тази кола от поне 15 години, а и все едно за първи път вижда телоподаващо...

                  Надявам се тази, както и другата страна да са готови до края на другата седмица, че да минаваме на интересната част - праговете...
                  Прикачени файлове
                  С "Фармахим" - непобедим
                  Дизел - само дънки!

                  Коментар


                  • #69
                    До: Варшава м-20

                    Радвам се, че след толкова дълго чакане започна процеса по възстановяване на автомобила. Надявам се Илиян да се справи успешно със задачата. Той самия е имал Победа, видях как му светкат очите като го возих на Варшава и очаквам да се постарае.

                    С каквото мога да помогна и аз - насреща съм.

                    Коментар


                    • #70
                      До: Варшава м-20

                      Може и да качи още един диоптър след като направи всички заварки по нея, не знам. Каза, че не било изключено.

                      Иначе да, той също е ентусиаст - от неговата Победа са му останали отлични впечатления.

                      Благодаря ти за готовността. Възможно е до бала да е заприличала на кола.
                      С "Фармахим" - непобедим
                      Дизел - само дънки!

                      Коментар


                      • #71
                        До: Варшава м-20

                        Еее има напредък ... браво . Понеже не съм запален по ретро колите (ее вече съм запален откогато прочетох тази тема ) нали салона си остава последно да се оправя . Направо немога да дочакам да я видя готова . Изчел съм всичко в тази тема и много и се възхищавам (както на темата така и на м20 маниак) .

                        П.п колега м20 как се казваш че аз нещо пропуснах Пък да ти казвам м20 маниак малко дълго
                        ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                        08седем9010З60
                        MAKE RALLY NOT WAR
                        Confidence in Motion

                        Коментар


                        • #72
                          До: Варшава м-20

                          Радвам се, че ти е харесала темата.
                          Салонът остава на последно място. Преди него има инсталация, боя и т.н. Трябва да се изградят наново седалките, корите на вратите, тавана...

                          п.п. Казвам се Стоян.
                          С "Фармахим" - непобедим
                          Дизел - само дънки!

                          Коментар


                          • #73
                            До: Варшава м-20

                            Стояне, успех в реставрацията на полската легенда!
                            Рила 1400/Москвич 408 - 1969г. завод "Балкан" гр. Ловеч! :D

                            Коментар


                            • #74
                              До: Варшава м-20

                              http://www.fishki.net/comment.php?id=54927
                              Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                              Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                              Коментар


                              • #75
                                До: Варшава м-20

                                Рила 1400/Москвич 408 - 1969г. завод "Балкан" гр. Ловеч! :D

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X