Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Най-най-тъпа....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Най-най-тъпа....

    Първоначално публикуван от Georgi_G Преглед на мнение
    Мозъкът ми не го побира!
    Докато твоят мозък не побира разни неща, джобовете на разни хора побират пари.

    Това работи. Работи даже по гъзоръкия начин по който се прави у нас.
    А по света работи и на друго ниво. Примерно Фейсбук са похарчили повече пари за "реклама" (обработка на общественото мнение) на една явно неморална инициатива (маскирана като благотворителност) повече отколкото би им струвала самата инициатива.

    Коментар


    • От: Най-най-тъпа....

      В Новогодишната нощ около 22часа, по Националната телевизия, реклама за участие в игрите на спортния тотализатор за същия ден.
      Тегленето на числата ще се извърши от 19часа!!!

      Коментар


      • От: Най-най-тъпа....

        В рекламата на някаква паста за зъби ме примамваха, че ако си купя промо-пакета от две тубички, ще получа безплатно "стик за устни".
        И тук в мен възникната две асоциации:
        1. Като момче, обичало някога хокея, като чуя думите "стик" и "устни" заедно, ми липсва думата "разцепени". Просто това е резултата от контакта на стик и устни.
        2. Като слушам с каква честота се ползва думата "стикер" вместо думата "лепенка", следващата ми асоциация беше, че добавката в пакета е лепило за устни.

        А истината е, че преводача така и не е намерил подходящ превод на думата "lipstick".

        Коментар


        • От: Най-най-тъпа....

          Първоначално публикуван от Stefan55 Преглед на мнение
          Днес слушах по едно радио реклама за новите винетки.
          Говорещия заявява,че ще си купи винетка за 97лв. и това правело 8лв. на месец и щял да пътува безпроблемно по всички пътища на страната и това било една малка сума в сравнение с някакъв друг разход не запомних точно какъв.И от цялата тази реклама останах с чувството,че този се радваше на повишението на цената и се зачудих с 67лв. винетка по кои пътища е пътувал до сега?
          По скоро илзиза,че със старата винетка от 67 лева,е пътувал проблемно по всички пътища,а сега за 97 е безпроблемно.Дано да я направят 800лева,та да можем и да летим с нея...
          Пътят е целта.

          Коментар


          • От: Най-най-тъпа....

            Първоначално публикуван от Stefan55 Преглед на мнение
            Днес слушах по едно радио реклама за новите винетки.
            Говорещия заявява,че ще си купи винетка за 97лв. и това правело 8лв. на месец и щял да пътува безпроблемно по всички пътища на страната и това било една малка сума в сравнение с някакъв друг разход не запомних точно какъв.И от цялата тази реклама останах с чувството,че този се радваше на повишението на цената и се зачудих с 67лв. винетка по кои пътища е пътувал до сега?
            Някой идиот чиновник се е престарал
            Едно единствено в една посока минаване на хърватска, струва повече от нашата годишна винетка.

            Но важното е да се тръшкаме за винетките, това че горивата вече в Австрия са по-евтини от тук, е явно по-малък проблем за будния българин (разликата за винетката я плащаш с един резервоар)
            байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
            Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
            Суперспам - спама на суперите

            Коментар


            • От: Най-най-тъпа....

              Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
              ...горивата вече в Австрия са по-евтини от тук...
              https://www.energy.eu/fuelprices/

              Коментар


              • От: Най-най-тъпа....

                Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
                Някой идиот чиновник се е престарал
                Едно единствено в една посока минаване на хърватска, струва повече от нашата годишна винетка.

                Но важното е да се тръшкаме за винетките, това че горивата вече в Австрия са по-евтини от тук, е явно по-малък проблем за будния българин (разликата за винетката я плащаш с един резервоар)
                Нямам нищо против цената на винетката да стане двойно даже и тройно по-висока,но това у нас пътища ли са по скоро приличат на марсиански пейзаж да не говорим за магистралите-днес ги откриват утре започват да ги ремонтират,а пък падне ли педя сняг винаги ни сварва по бели гащи.Това за горивата не е нещо ново,че ни цакат на всеки му е ясно.Като имаше протести против цената на винетките някой да им е обърнал внимание-да ама не -като се изразяваше един наш известен говорител.Извинявам се,че се отклоних от темата,но не можах да се въздържа.

                В една реклама за горивата на една верига бензиностанции се рекламира,че горивата се пречиствали/филтрирали-и показват двоен филтър/двойно и с това се повишавало октановото ли беше или цетановото/не запомних точно кое от двете/ число на горивото и се подобрявало работата на двигателя и още куп други работи.Представете си ако се поставят четири филтъра какво гориво ще се получи.
                Последно редактирано от Stefan55; 05-01-16, 22:12.

                Коментар


                • От: Най-най-тъпа....

                  Ма спомага за музата
                  Първоначално публикуван от копнато от някъде си
                  ДА ТИ Е СЛАДКО (18+)

                  Често, седнал за вечеря
                  в телевизора се дзверя
                  и опитвам се да вдяна,
                  кой допуска от екрана
                  да се леят тия драми,
                  уж наречени реклами?!
                  Тъкмо боцкаме с жената
                  свежа хрупкава салата
                  и изниква тъжна кака -
                  много я сърби п++ака,
                  предполага се, развила
                  гъбички, та с всичка сила
                  дръгне се, чуй лек веднага:
                  „Тук Интимо-Хелп помага!”.
                  Към основното – пържолка -
                  ни сервират нова болка -
                  момък, щастието рядко
                  опознал добре – накратко
                  вместо кефа да си кара
                  киснал дни наред в клек-бара.
                  Сгънал се на две, гримаси
                  прави, зор голем, ебаси!
                  Глас зад кадър пуска вметка:
                  за „Лопедиум – таблетка”.
                  Опаковката четете!
                  Дирника си затапете!
                  Време за десерт дошло е,
                  на екрана все тегло е
                  мензиси, пикни, сранета,
                  смрад, оцапани гащета….
                  ……………………………
                  …………………………....
                  Гледам и си викам: Братко,
                  хапвай си, да ти е сладко …
                  Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                  Коментар


                  • От: Най-най-тъпа....

                    " ...за перфектна чревна флора..."
                    Приятен апетит на вечерящите.
                    Пожелавам на рекламиста перфектна чревна фауна.
                    А може и някоя цъфтяща "флора". Пак там.
                    Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

                    Коментар


                    • От: Най-най-тъпа....

                      Забелязали ли сте че болшинството от рекламите по нашите канали са все за лекарства. Човек ще си рече, че ние сме най болната нация та искат да ни излекуват. Може би взимат данни от болните ни бандити по арестите. Та във връзка с това вечер спрях да гледам български канали - само Руски. Там като седна да вечерям ми предлагат само напитки и мезета, как да не му се отвори апетит на човек от тия вкусни Сьомги, Хайвери, Есетри, Водки и т.н. благини. Дори понякога си мисля, че ако имаше канал само с руски реклами седна ли на маса ще си пускам само него. Хайде наздраве

                      Коментар


                      • От: Най-най-тъпа....

                        Не сa зa лекaрствa a зa изключително скъпи чaйове, което ознчaвa че имa кой дa им се връзвa и дa купувa екстрaкт от девисил зa 15лв.
                        Sent from my Nokia s fenerche

                        Коментар


                        • От: Най-най-тъпа....

                          Първоначално публикуван от piron45 Преглед на мнение
                          Забелязали ли сте че болшинството от рекламите по нашите канали са все за лекарства. Човек ще си рече, че ние сме най болната нация та искат да ни излекуват. Може би взимат данни от болните ни бандити по арестите. Та във връзка с това вечер спрях да гледам български канали - само Руски. Там като седна да вечерям ми предлагат само напитки и мезета, как да не му се отвори апетит на човек от тия вкусни Сьомги, Хайвери, Есетри, Водки и т.н. благини. Дори понякога си мисля, че ако имаше канал само с руски реклами седна ли на маса ще си пускам само него. Хайде наздраве
                          Интересно. В Русия се оплакват от същите проблеми като тука. Явно има разлика в рекламите.

                          Коментар


                          • От: Най-най-тъпа....

                            Най ме радва тази: https://www.youtube.com/watch?v=RmZ00fhcFtQ
                            Ани също не би била щастлива и ако страдаше от заушка, камъни в бъбреците, трипер, грип, срамни и/или главови въшки, и още ред други.
                            Доста често се опитват да ми я сервират на вечеря.
                            Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

                            Коментар


                            • От: Най-най-тъпа....

                              Аз пък съм решил радикално проблема - не гледам телевизия. Предпочитам затъпяването по естествен път, въпреки, че професионалните ми занимания са свързани баш с реклама, макар и не на тампони с крилца.
                              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                              Коментар


                              • От: Най-най-тъпа....

                                Копирайки от конкурент (х4), но надцаквайки ги - мобилен оператор обещава 5 пъти повече... Ма минути х3 и Мб х2... И са - колкото и да знам математика - няма как да получа х5...
                                Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X