Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Най-най-тъпа....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Най-най-тъпа....

    Първоначално публикуван от Rabin Преглед на мнение
    3-4, вече го написах. В каква връзка питаш?
    Опитвам се да си изясня някои неща.

    По колко проверени продукта имаш от следните неща:
    - клечки за зъби
    - тоалетна хартия
    - чорапи
    - пирони
    - слънчогледови семки (ако ядеш такива)
    Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

    Коментар


    • От: Най-най-тъпа....

      Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
      Опитвам се да си изясня някои неща.

      По колко проверени продукта имаш от следните неща:
      - клечки за зъби
      - тоалетна хартия
      - чорапи
      - пирони
      - слънчогледови семки (ако ядеш такива)
      -0 - ползвам конец
      -хаотично, само избягвам определени марки. Огромно количество боя в хартията.
      -хаотично
      -0 - ползвам види
      -0 - не ям семки.

      Това защо беше, и каква връзка има с темата?

      Коментар


      • От: Най-най-тъпа....

        Първоначално публикуван от Rabin Преглед на мнение
        ... Огромно количество боя в хартията.
        ...
        Да не правим реклама или анти-реклама, ама би ли конкретизирал, че темата ме вълнува? Как се констатира и кои са за предпочитане?
        The Flat Earth Society has members all around the globe.

        Коментар


        • От: Най-най-тъпа....

          Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
          ... Как се констатира..?
          Чрез визуализиране на резултата?

          Коментар


          • От: Най-най-тъпа....

            Това ми е един от въпросите, понеже аз там не мога да си визуализирам резултатът без помощни средства. Пък и малко цвят не мисля че вреди, напоследък е модерен дизайнът в какви ли не ... форми.
            The Flat Earth Society has members all around the globe.

            Коментар


            • От: Най-най-тъпа....

              Първоначално публикуван от Rabin Преглед на мнение
              Това защо беше, и каква връзка има с темата?
              Още малко търпение

              Добре, спираме се на чорапите (купуваш си ги хаотично, без симпатии или антипатии към определена марка). Два последни въпроса:

              - горе-долу колко си висок (интересува ме приблизително)
              - левичар или десняк си
              Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

              Коментар


              • От: Най-най-тъпа....

                Ако ще го купуваш,вади парите и действай,не чакай да ти го рекламират...
                Нищо не мога,и нищо не знам...

                Коментар


                • От: Най-най-тъпа....

                  Това хаотичното много ме дразни. Купувам, тамън ми хареса нещо и после не помня какво е било.
                  Стигнах до там, че си снимам опаковката на някои неща които ми харесват...ако не съм я изхвърлил. Обаче пак проблем, като станат повече, пак трудно да намеря дали съм го харесал или не... Това за хранителни продукти. Отделно, че не навсякъде ги има харесаните продукти...
                  Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                  Коментар


                  • От: Най-най-тъпа....

                    Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                    Да не правим реклама или анти-реклама, ама би ли конкретизирал, че темата ме вълнува? Как се констатира и кои са за предпочитане?
                    Оставяш много мокра хартия на дъното на банята. Поливаш да не изсъхне. Резултатът е видим до 2 чАса.
                    Та по темата - хайде да пуснем една анкетка. Дали ви дразни рекламата в тоя си телевизионен вид и честота на повторение. Че така излиза, че само аз мразя "най-най-тъпа"-та еволюционна проява на т.нар. цивилизация.
                    Първоначално публикуван от Димитър Колев
                    Ако ще го купуваш,вади парите и действай,не чакай да ти го рекламират...
                    Яко!

                    Коментар


                    • От: Най-най-тъпа....

                      Първоначално публикуван от Rabin Преглед на мнение
                      Оставяш много мокра хартия на дъното на банята. Поливаш да не изсъхне. Резултатът е видим до 2 чАса.
                      А "резултатът" ако просто я ползвам по предназначение, а не си играя на дъното на банята същия ли е?
                      The Flat Earth Society has members all around the globe.

                      Коментар


                      • От: Най-най-тъпа....

                        Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                        А "резултатът" ако просто я ползвам по предназначение, а не си играя на дъното на банята същия ли е?
                        Кожата е достатъчно дебела да ни пази от какви ли не агресори. Но незнайна химия на дупето не ми се види добра опция. Ползват евтина рециклирана хартия, и я избелват с някаква боя. За няма и 5 лева месечно разлика не ми се струва оферта да правя опити със здравето!

                        Коментар


                        • От: Най-най-тъпа....

                          Първоначално публикуван от Rabin Преглед на мнение
                          ...Но незнайна химия на дупето не ми се види добра опция. Ползват евтина рециклирана хартия, и я избелват с някаква боя. За няма и 5 лева месечно разлика не ми се струва оферта да правя опити със здравето!
                          Ами мийте ги тогава тея г....е, бре.

                          Коментар


                          • От: Най-най-тъпа....

                            Живее се и без реклама на тоя свят, ми е мисълта. Мани другото...

                            Коментар


                            • От: Най-най-тъпа....

                              Живее се. Докато разбереш каква част от доходите ти пряко зависи от някаква тъпа реклама, някъде.

                              Коментар


                              • От: Най-най-тъпа....

                                По соца нямахме нужда от реклама, и пак се кибичеше по 3 дни за телевизор.
                                Иначе аз лично не завися от реклама, колкото и да не ти се вярва.
                                Обсъждали сме други модели за издръжка на медиите, по други форуми. Ако не забранят Биткойн, за кефа на Меркел и компания банкстери.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X