Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Най-най-тъпа....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Най-най-тъпа....

    Първоначално публикуван от Rabin Преглед на мнение
    ...
    Иначе аз лично не завися от реклама, колкото и да не ти се вярва.
    ....
    Категорично не ми се вярва...
    Впрочем, повсеместното ти мрънкане по отношение на всичко е не по-малко досадно от рекламите.
    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

    Коментар


    • От: Най-най-тъпа....

      Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
      Категорично не ми се вярва...
      Е, ти ме познаваш по-добре от мен самия!
      Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
      Впрочем, повсеместното ти мрънкане по отношение на всичко е не по-малко досадно от рекламите.
      Мрънкане също е въпрос на гледна точка. Недоволстваш от мен, недоволстваш от УАЗ в подписа...
      Имаш избора да не четеш темата, докато на мен ми е малко трудно да спирам звука де ми въртят едни и същи клипове на 10 мин. В метрото пък е съвсем невъзможно да се скриеш от гърмящите телевизори. Дето са олепили автобусите с рекл. лепенки и отвътре не се види де пътуваш... направо заприличват на затворнически коли.
      Твое си е право това да ти харесва. Не ме вини мен, обаче!

      Коментар


      • От: Най-най-тъпа....

        Ами на мен ми е интересна темата, докато не се появиш ти. Тогава спирам да я чета. Не за друго а защото когато в една тема половината мнения са на един и същи човек, се превръща по-скоро в блог...

        Коментар


        • От: Най-най-тъпа....

          Първоначално публикуван от Денислав Димитров Преглед на мнение
          Ами на мен ми е интересна темата, докато не се появиш ти. Тогава спирам да я чета. Не за друго а защото когато в една тема половината мнения са на един и същи човек, се превръща по-скоро в блог...
          1. Има функция "игнорирай потребител". Не съм я ползвал, но май е с един бутон и е лесно.
          2. Включвам се в теми, когато изразявам мнение, различно от общоприетото. Така беше и за ел. гласуване, и го направих с огромно количество доказателства. Обилното количество нехаресване, неверие, че и ключ на темата накрая - не оборват тези факти.
          Сега - ако някой иска да се пишат неща с еди каква си насоченост - нека го напише в правилата, ще ги спазя. Само че преди това трябва да знам правилната линия, която да споделям. Та така - наистина съжалявам, че не харесвате, де рекламите не ми влияят. На мен ми е странно, до непонятно - как въпреки всичко възприемате този модел. Това ми е мотива да се включа. Ако някой работи в този бизнес - ще прощава, но няма да почна да се кефя на тъпотии през 10 мин., че той да е ОК.

          Коментар


          • От: Най-най-тъпа....

            Човек не е проблема в мнението ти. И в другата тема за електронното гласуване от първите три поста разбрахме какво искаш да кажеш. От там на сетне някакси прекрачваш границите... И не ти го казвам само аз. По-добре говори малко, но по на място.

            Коментар


            • От: Най-най-тъпа....

              Рекламите ти влияят косвено. Няма сфера, в която да не участват. Не става въпрос за избора ти, с какво ще си бришеш гъзо, а за финансовите потоци, политиката и т.н.
              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

              Коментар


              • От: Най-най-тъпа....

                Първоначално публикуван от Денислав Димитров Преглед на мнение
                Човек не е проблема в мнението ти. И в другата тема за електронното гласуване от първите три поста разбрахме какво искаш да кажеш. От там на сетне някакси прекрачваш границите... И не ти го казвам само аз. По-добре говори малко, но по на място. Аз мисля че си пич, но някакси тук се увличаш по аудиторията.
                Не, дори накрая не успях да обясня колко елементарно се компрометира продукт с отворен код. А важността на темата е милион пъти по-голяма от това кой ме харесвал и кого дразня. Бих се радвал някой да ми обори фактите, това ми беше надеждата.
                Първоначално публикуван от Scrapheap
                Рекламите ти влияят косвено. Няма сфера, в която да не участват. Не става въпрос за избора ти, с какво ще си бришеш гъзо, а за финансовите потоци, политиката и т.н.
                Влияят ми до степен, че съм принуден да платя тая реклама, ако продуктът се рекламира. Ако имах избор - не бих го направил. Иначе ми е интересно да ми обясниш как въпреки това ще ме накарат да купя нещо. В този вид мнението звучи в стил "всички слушате чалга, ама не си признавате", и не търпи възражение!

                Коментар


                • От: Най-най-тъпа....

                  Първоначално публикуван от Rabin Преглед на мнение
                  Не, дори накрая не успях да обясня колко елементарно се компрометира продукт с отворен код. А важността на темата е милион пъти по-голяма от това кой ме харесвал и кого дразня. Бих се радвал някой да ми обори фактите, това ми беше надеждата.
                  Влияят ми до степен, че съм принуден да платя тая реклама, ако продуктът се рекламира. Ако имах избор - не бих го направил. Иначе ми е интересно да ми обясниш как въпреки това ще ме накарат да купя нещо. В този вид мнението звучи в стил "всички слушате чалга, ама не си признавате", и не търпи възражение!
                  Компроментирането на отворен код е тема свързана с електронното гласуване но не до такава степен че да съсипеш дискусията само заради това.

                  Коментар


                  • От: Най-най-тъпа....

                    Първоначално публикуван от Денислав Димитров Преглед на мнение
                    Компроментирането на отворен код е тема свързана с електронното гласуване но не до такава степен че да съсипеш дискусията само заради това.
                    Отворих нарочна тема за техническата част - Ясен ми я заключи веднага! Не се сърди само на мен. И какво значи "съсипване на дискусия"? Че не споделям мнението ти ли? Нямам притеснение да не споделям някакво всеобщо виждане. Тука 10 човека ме убеждаваха как въпреки всичко ми промивали мозъка... еми сори, не съм толкова елементарно скроен. Затова се получи толкова активно включване.

                    Коментар


                    • От: Най-най-тъпа....

                      Никой не те кара да се кефиш. На повечето хора обаче не им пука от рекламите и не са им чак такъв проблем. А чак фобия от сорта "Аман заман, чух го по радиото, нЕма да си купувам, ще взема всичко друго докато имам избор..." , успоредно с размисли за еволюцията, невроните между ушите и пр е малко странно. Ако случайно не схващаш, целенасоченото избягване на рекламите, е не по малко смахнато, от прескачането на пътната маркировка и подобни излишни глупости. (В стил Ейдриан Монк)
                      Че някоя реклама е тъпа, е предмет на тази тема, в смисъла на нещо като оценка на художествената ѝ стойност, до към анекдотично тълкуване, двусмисленост и пр. А не доколко качествата на рекламираните стоки и услуги са конкурентни на пазара.
                      И да, от косвената реклама няма къде да избягаш. Дори съветите, които търсиш по форуми и пр, са малко или много вследствие на пряка реклама. Разбери, че дори китайските неща, които казваш, че си купувал наскоро и са много добри, никой нямаше да ги знае, че са добри, ако информацията за тяхното съществуване си беше останала при производителите им. Рекламата под различните ѝ форми, е просто разновидност на информацията. Така че крайните ти изказвания са лишени от смисъл. Фобията ти към определени разновидности на рекламата, я оправдавай както решиш и на каквато цена прецениш. Но не ни убеждавай, че е правилно да отделяш толкова сериозно внимание на такива маловажни неща. Щом искаш да се смяташ за НЕелементарно скроен защото те дразнят такива елементарни неща до степен целенасочено да избягваш рекламираните продукти, това е твое право. Не разчитай обаче, че много хора ще те оценят по същия начин, дори напротив. С това теорията ти в темата се изчерпа, разбрахме, че никой не може току така да ти промие мозъка. А някои дори заподозряхме главната причина това да е невъзможно... Във връзка и с други подобни изяви.

                      И в темата където много подробно и професионално обясняваше за електронното гласуване, аз лично оборих всичките ти аргументи. Което не ти попречи да ги повториш по няколко пъти карайки ме и аз да повтарям. Нищо чудно, че я заключиха темата, както и всяка тема в която участваш по същия начин. Ако не вярваш, върни се и прочети пак, макар и заключена тя не е изтрита. Не е проблема да изказваш различно мнение, а това, че когато свършиш аргументите, се повтаряш със същите което е безсмислено.

                      Конкретно сега какво твърдиш ?!- "Аз не се влияя от рекламите.", "Е да, ама понякога нямам избор...", "Ако мога да избирам, избирам стоките които не се рекламират..."
                      Всичко това си е твое право но не доказа някаква директна принципна полза от това усложняване на мирогледа, освен някаква евентуална твоя лична промяна в самооценката, като НЕелементарна личност. Затова и не е необходимо да го натякваш толкова упорито, че да стане и досадно. Освен това, абсолютизирането на каквото и да било си е глупост по начало, та и твърденията колко се влияеш или изобщо не, също.
                      Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                      Коментар


                      • От: Най-най-тъпа....

                        Първоначално публикуван от Rabin Преглед на мнение
                        1. Има функция "игнорирай потребител". Не съм я ползвал, но май е с един бутон и е лесно.
                        2. Включвам се в теми, когато изразявам мнение, различно от общоприетото. Така беше и за ел. гласуване, и го направих с огромно количество доказателства. Обилното количество нехаресване, неверие, че и ключ на темата накрая - не оборват тези факти.
                        Сега - ако някой иска да се пишат неща с еди каква си насоченост - нека го напише в правилата, ще ги спазя. Само че преди това трябва да знам правилната линия, която да споделям. Та така - наистина съжалявам, че не харесвате, де рекламите не ми влияят. На мен ми е странно, до непонятно - как въпреки всичко възприемате този модел. Това ми е мотива да се включа. Ако някой работи в този бизнес - ще прощава, но няма да почна да се кефя на тъпотии през 10 мин., че той да е ОК.
                        Колко други още функции има... И те с бутон, и те лесно. Във всяка тема ли ще се пързаляме в сълзи и сополи щото дежурните депресари са имали свободно време.
                        Издъних се на Тюринг теста

                        Коментар


                        • От: Най-най-тъпа....

                          Лелеее!? Как се разводни темата.

                          Поредната де.
                          Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                          тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                          Коментар


                          • От: Най-най-тъпа....

                            Преди малко хванах реклама на някаква застрахователна компания... някаква тухла ( или фасадна украса ) пада на забавен каданс в продължение на 10-20 секудни и накрая глас - усети архитектурата в България (rofl) .. щях да се задавя от смях

                            Коментар


                            • От: Най-най-тъпа....

                              Първоначално публикуван от _kalata_ Преглед на мнение
                              Преди малко хванах реклама на някаква застрахователна компания... някаква тухла ( или фасадна украса ) пада на забавен каданс в продължение на 10-20 секудни и накрая глас - усети архитектурата в България (rofl) .. щях да се задавя от смях
                              Тя тая не беше ли на френчка застрахУвателна компания. И другите й са подобни.
                              Не са правени спешъли за нас - за мислещите, че сме ултра-мега-хипер зле и само у нас мазилките и хасфалта са таквиз
                              Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                              Коментар


                              • От: Най-най-тъпа....

                                Не знам на коя компания е, както и не ме интересува.. просто успях подобаващо да оценя хумора в нея... много рядко се появява нещо свежо. На запад точно с хумор се опитват да привлекат вниманието на зрителите, докато у нас е некаф ужаст некав ат.. 90% от рекламите са толкова отвратителни, че на човек му идва да извхърли телевизора.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X