Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Най-най-тъпа....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Най-най-тъпа....

    За да разведрим малко обстановката (или да я утежним) ето най гадното нещо, което е създадено за излъчване по телевизията и трябва да е "реклама":

    Не знам за вас, мо аз го намирам за наистина ужасяващо. От всякъде лъха на канибализъм, особено се връзва и с името на продукта който се предполага че трябва да продава...

    Коментар


    • От: Най-най-тъпа....

      Не можах да го изгледам, направо ми се доповръща!!!
      Кръвна група 0+

      Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

      Коментар


      • От: Най-най-тъпа....

        Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
        ...направо ми се доповръща...
        А недей им дава още идеи! Че в следващата реклама ще покажат как точно персонажът си е намазал главата със сладолед...

        Коментар


        • От: Най-най-тъпа....

          Ауууу, моля те!
          Кръвна група 0+

          Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

          Коментар


          • От: Най-най-тъпа....

            Има и продължение, с нова опаковка

            Коментар


            • От: Най-най-тъпа....

              Браво! Вили няма да вечеря днес!!
              088пет722пет99
              http://www.hydropompi.com/

              Коментар


              • От: Най-най-тъпа....

                ВиЙ сте луди!

                Сипвам си едно питие! Без мезе!!!
                Кръвна група 0+

                Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                Коментар


                • От: Най-най-тъпа....

                  "зарадвайте семейството си за нова година с кредит от ***___кредит"...
                  Убедиха ме!
                  Ще ги зарадвам с нов кредит от **** лв
                  Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                  Коментар


                  • От: Най-най-тъпа....

                    Е зарадвай ги де.

                    Коментар


                    • От: Най-най-тъпа....

                      Реклама за капки за нос...
                      Показват нарисуван нос отвътре и как се събира секрета в него.Това нищо не е,но задкадровия глас с уникален текст ме втрещи (цитирам по памет):
                      "Когато носът се зашуши,организма приема по малко килсород"!!!!!!!!!!!!!!
                      Не знаех,че секретите в носа редуцират количеството кислород във въздуха....
                      Пътят е целта.

                      Коментар


                      • От: Най-най-тъпа....

                        Първоначално публикуван от charger Преглед на мнение
                        Реклама за капки за нос...
                        Показват нарисуван нос отвътре и как се събира секрета в него.Това нищо не е,но задкадровия глас с уникален текст ме втрещи (цитирам по памет):
                        "Когато носът се зашуши,организма приема по малко килсород"!!!!!!!!!!!!!!
                        Не знаех,че секретите в носа редуцират количеството кислород във въздуха....
                        Изобщо казано, това е вярно, ама това не прави рекламите на капки за нос по-малко гадни.

                        Коментар


                        • От: Най-най-тъпа....

                          Ми нема да ти казват, че може да си отвориш устата и от там да поемаш колкото трябва кислород, я...
                          Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                          Коментар


                          • От: Най-най-тъпа....

                            Днес слушах по едно радио реклама за новите винетки.
                            Говорещия заявява,че ще си купи винетка за 97лв. и това правело 8лв. на месец и щял да пътува безпроблемно по всички пътища на страната и това било една малка сума в сравнение с някакъв друг разход не запомних точно какъв.И от цялата тази реклама останах с чувството,че този се радваше на повишението на цената и се зачудих с 67лв. винетка по кои пътища е пътувал до сега?

                            Коментар


                            • От: Най-най-тъпа....

                              А! Ето за какво отивали допълнителните 30 лева - за РЕКЛАМА!

                              Коментар


                              • От: Най-най-тъпа....

                                Първоначално публикуван от Stefan55 Преглед на мнение
                                Днес слушах по едно радио реклама за новите винетки.
                                Говорещия заявява,че ще си купи винетка за 97лв. и това правело 8лв. на месец и щял да пътува безпроблемно по всички пътища на страната и това било една малка сума в сравнение с някакъв друг разход не запомних точно какъв.И от цялата тази реклама останах с чувството,че този се радваше на повишението на цената и се зачудих с 67лв. винетка по кои пътища е пътувал до сега?
                                Снощи я чух и не можах да повярвам, даже мислех, че ми се е причуло!
                                ?? Любопитни са ми мотивите на извратения мозък, решил да плати едни пари на едни хора за реклама на винетки, които така или иначе си купуваме по закон. Мозъкът ми не го побира!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X