Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Най-най-тъпа....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Най-най-тъпа....

    Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
    Чат- пат излиза една реклама тук - "Муден пишка..." намк'воситам... Кърти.
    Муден пишка, и по натам той те обича.
    Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

    Няма вече Диско,няма вече Pinz...

    Коментар


    • От: Най-най-тъпа....

      Сетих се за ариана без горен етикет вчера, когато си чистих пощенската кутия от спама, след едномесечно отсъствие. Едно съобщение за ток и почти цяло кошче с какви ли не реклами и обяви.

      Коментар


      • От: Най-най-тъпа....

        Мести ги в спама.От там ще се "усетят ботовете" на пощата,и ще ти ги редиректват направо там без да те занимават.Поне в gmail е така.

        Коментар


        • От: Най-най-тъпа....

          https://www.vbox7.com/play:af64ae9cd8

          Коментар


          • От: Най-най-тъпа....

            Ей как пък се продава по-горе въпросната бира, дето се спасяват дръвчета ... само докато си пиеш биричката ... нали
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:O13WzUC.jpg
Прегледи:1
Размер:51.8 КБ
ID:5763399
            Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
            И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
            вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

            Коментар


            • От: Най-най-тъпа....

              Бирата е полезна за дърветата.

              Коментар


              • От: Най-най-тъпа....

                Първоначално публикуван от mohera Преглед на мнение
                Ей как пък се продава по-горе въпросната бира, дето се спасяват дръвчета ... само докато си пиеш биричката ... нали
                Те тия хартии дето са ги накичили да се хвалят са поне с 2 пъти повече целулоза от станиолчето, дето махнаха. Правят дребна икономийка, и се оправдават да не смъкнат цената.

                Коментар


                • От: Най-най-тъпа....

                  Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                  Бирата е полезна за дърветата.
                  Когато се пие сред природата.

                  Коментар


                  • От: Най-най-тъпа....

                    Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                    Когато се пие сред природата.
                    И после се връща пак при дърветата
                    На нас клиренс ни трябва , не скорост

                    Коментар


                    • От: Най-най-тъпа....

                      Зависи от дърветата. Една редица от 20 туи, до един селски хоремаг, изсъхна за норматив от такова "поливане". Амоняка не е особено полезен.

                      Коментар


                      • От: Най-най-тъпа....

                        За мен по-сериозен въпрос е: Ако с купуването на "тази бутилка" спасяваш 2000 дървета, колко дървета ще спестиш, ако не я купиш.

                        Мисля да спася десетки хиляди дървете с въздържание от тази марка. Няма да е голяма жертва - и без това е гадна.
                        Последно редактирано от bokomo; 11-08-17, 22:51.

                        Коментар


                        • От: Най-най-тъпа....

                          Първоначално публикуван от Absolut Преглед на мнение
                          Зависи от дърветата. Една редица от 20 туи, до един селски хоремаг, изсъхна за норматив от такова "поливане". Амоняка не е особено полезен.
                          Нещо лабави са били тия туи, тук в местното градинче, всичко цъфти и връзва.
                          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                          Коментар


                          • От: Най-най-тъпа....

                            Аз тази марка съм я отписал от моя бирен свят много отдавна-когато използваха Мара отварачката да си правят реклама на бирата. Някаква мангалка с големи цици? И чалгаджийска певачка на всичко отгоре???

                            Ми не-никога няма да пия Ариана, колкото и да ми набиват рекламтаа. А относно спасените дървета и етикетите-поредната рекламна заблуда. Не ми се смята, но ако някой иска-да сметне колко бира годишно се изпива(от тази марка), колко дървесина се икономисва от производството на горния етикет.
                            Сигурен съм, че броя на дръвчетата е много по-различен.
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • От: Най-най-тъпа....

                              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                              .....А относно спасените дървета и етикетите-поредната рекламна заблуда. Не ми се смята, но ако някой иска-да сметне колко бира годишно се изпива(от тази марка), колко дървесина се икономисва от производството на горния етикет.
                              Сигурен съм, че броя на дръвчетата е много по-различен.
                              Е, те точно там е рекламата де... Да се покаже колко много Ариана се консумира.
                              Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                              SSang Yong Kyron 2.0xdi
                              Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                              Коментар


                              • От: Най-най-тъпа....

                                Аз пък пия Ариана,ама в никакъв случай заради рекламата.Преди години се беше получил някаъв бъг в Шуменското.Отивам за бира и единствените литрови бутилки във витрината бяха Ариана.Взех,хареса ми и така и до днес.Шуменско взех да пия след като на Стелата и лепнаха още 30 ст към цената.Не,че нещо,ама от де на къде?!Да споделя само,че моето пиене на бира си е направо символично.
                                Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X