Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Следващ изпит за радиолюбители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Следващ изпит за радиолюбители

    Първоначално публикуван от kampal Преглед на мнение
    Днес към 13:00 е пристигнало писмото, препоръчано. от 25.09.2012 до днес... 15-ина дни!
    Моето са го донесли са го в нас по обяд. Опознавателният ми знак е първия посочен: LZ1DRZ
    "Kолкото повече се превръщаме в свръхчовеци, толкова по-безчовечни ставаме"
    А+
    LZ1DRZ

    Коментар


    • От: Следващ изпит за радиолюбители

      Първоначално публикуван от Evgeni Enduro Преглед на мнение
      Моето са го донесли са го в нас по обяд. Опознавателният ми знак е първия посочен: LZ1DRZ
      А честито! Колко кубика е?
      LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

      Коментар


      • От: Следващ изпит за радиолюбители

        В мен остана химикалката на колегата до мен. Да си признава кой беше за да получи химикалка с почерпка

        Признавам си без бой Значи все пак е имало доста хора от форума, като ви питах защо се крихте Вчера определено се усети получаването на честитките, затова днес пиша тук. То не бе викане на високия, то не бе викане на ниския. Никога досега (демек от 2 месеца откакто имам радиото) не е имало толкова активност по репитрите. Слушам някакви стари лампи на ниския, след малко някой плахо пита "Има ли някой на честотата?", та ми стана ясно, че е някой от нашата заешка група. После се накачулиха още, после на високия слушах колеги от Люлин и Костинброд (единия се сетих кой е от изпита). Защо не се включих ли? Защото още нямам честитка Дано пристигне днес и да вадя дългата въдица за предаване. Няма да е лошо да се уговорим тук във форума и да се съберем някъде на новобранска, защото сте доста интересни хора, но нямахме възможност да поговорим повече на изпита.
        Jeep Grand Cherokee '96 5,2 V8

        LZ1POP

        Коментар


        • От: Следващ изпит за радиолюбители

          Малко ъпдейт, вече сме обявени на сайта. Довечера ме чакайте да викам с цяло гърло. Дотогава мислете как да получа препоръчаното писмо, след като у нас през деня няма никой. В пощата ли да ходя?

          П.П. Вчера чувах колегите по-добре на китайското двубандерче (2012), отколкото на японския скенер (199?)...

          73
          Jeep Grand Cherokee '96 5,2 V8

          LZ1POP

          Коментар


          • От: Следващ изпит за радиолюбители

            Ооо дааа и аз слушах вечерта след пристигането на честките - беше голямо шоу :Д Поздрави колеги и дано се чуем в ефира

            Коментар


            • От: Следващ изпит за радиолюбители

              Значи офертата за почерпка остава за първата "новобранска" сбирка.
              Определено ще се радвам да се видим.
              Моя инициал е LZ1CLA
              Кирил

              Коментар


              • От: Следващ изпит за радиолюбители

                Ми добре, да се разберем нещо и да се видим някъде? Миш87, а твоя инициал как е? Писах ти ЛС, ама нещо кутията ти е пълна и не ги получаваш.

                Колеги, какво трябваше да ходим да взимаме от КРС след писмото?
                Jeep Grand Cherokee '96 5,2 V8

                LZ1POP

                Коментар


                • От: Следващ изпит за радиолюбители

                  Лиценза трябва да си вземеш от 203 стая или от деловодството. Забравих кое от къде беше
                  Предлагам да се разберем на някой конкретен ретранслатор да се чуем довечера. Аз основно следя lz0uhf, но от вкъщи хващам и другите софийски. Петрохан с малко зор

                  Коментар


                  • От: Следващ изпит за радиолюбители

                    На 4-ти декември е следващия изпит.
                    Ако може да помагат просветените - отзад на заявлението попълва ли се, че притежавам любителска радиостанция с координати, при условие, че засега имам само токи?
                    LZ1OAL

                    Коментар


                    • От: Следващ изпит за радиолюбители

                      Нищо не се попълва, дори пълно с радиоапаратура мазе да имаш.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • От: Следващ изпит за радиолюбители

                        Колеги за изпита на 04.12 трябва ли предварително да ходя до София да си подам документи ...
                        че като гледам от 03 до 07. 12 съм в София на едно обучение ........
                        Техниката на безопасност е като религия - може и да не вярваш, но по-добре да спазваш ритуалите...
                        Калоян Кирилов
                        LZ2ZGT

                        Коментар


                        • От: Следващ изпит за радиолюбители

                          Потърси в темата тук тел. на г-жа Велинова ,че 3.12 е само ден преди изпита и не зная дали до последния ден приемат документи.Тя ще ти обясни и дали имаш възможност по пощата да подадеш документите,не се притеснявай много е любезна. Успех на изпита

                          Коментар


                          • От: Следващ изпит за радиолюбители

                            Документите се приемат не по-късно от 2 дни преди обявената дата. Мисля, че имаше възможност по пощата да ги изпратиш, но не знам подробности.
                            LZ1OAL

                            Коментар


                            • От: Следващ изпит за радиолюбители

                              ще се оправя ако трябва ще изпратя човек с пълномощно.. Тъкмо 3 седмици ще имам време да поуча съкращения
                              Техниката на безопасност е като религия - може и да не вярваш, но по-добре да спазваш ритуалите...
                              Калоян Кирилов
                              LZ2ZGT

                              Коментар


                              • От: Следващ изпит за радиолюбители

                                Изпращай спокойно по пощата или с куриер .
                                0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X