Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Следващ изпит за радиолюбители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Следващ изпит за радиолюбители

    Желаещи има. Давай документите, белким го пуснат по-бързо тоя изпит.
    Ако не свършва добре, значи не е свършило!
    0888 315 794
    LZ1UPI
    A1 (Rh+)

    Коментар


    • От: Следващ изпит за радиолюбители

      И аз съм подал документите тия дни.

      Коментар


      • От: Следващ изпит за радиолюбители

        GioX, ще кажеш ли таксата от 28 лв може ли на един превод да стане или отделно 20 лв за изпит и отделно 8 лв за документа? Другата седмица ги подавам, дано септември решат да броят пилците и бройката да скочи с нас
        Jeep Grand Cherokee '96 5,2 V8

        LZ1POP

        Коментар


        • От: Следващ изпит за радиолюбители

          Бройката като гледам е съвсем достатъчна! Другата седмица отивам и аз...

          Коментар


          • От: Следващ изпит за радиолюбители

            Парите (28лв.) ги платих наведнъж на място в КРС (искат и снимка). На място (след като си издържиш изпита ти дават документа (поне така ми казаха), ако не го издържиш със същия документ + нов за 20 лв. се явяваш пак.

            Коментар


            • От: Следващ изпит за радиолюбители

              Пуснах ги документациите и ще споделя малко опит. Носят се заявление в 2 екземпляра и снимка. В сградата може да се влезе от няколко входа, само на един пише КРС (на този откъм съседната улица). Всичките водят в един салон, там на едно място е заградено, влиза се там. На пропуска ви записват личната карта, дават пропуск и карта за достъп. В асансьора се натиска 2 след като го активирате с картата. Отива се в 201 стая и оттам ви пращат в 208 за плащане на таксата, та може направо в 208 и после в 201, където е деловодството. Дават ви бележка с вх. номер и ви се подписват на пропуска. На излизане се оставя пропуска с картата. Хората са много любезни и става бързо.
              Jeep Grand Cherokee '96 5,2 V8

              LZ1POP

              Коментар


              • От: Следващ изпит за радиолюбители

                За да се организира изпит за София са необходими 5 заявления. За другите градове - 10 заявления.

                Коментар


                • От: Следващ изпит за радиолюбители

                  Аз съм пратил за миналия изпит , но не успях да дойда, така че ме бройте и мен .
                  0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                  Коментар


                  • От: Следващ изпит за радиолюбители

                    Би трябвало да са се събрали вече 5 заявления, сигурно хората чакат да се насрочи изпит че да пуснат заявления. Абе който ще пуска, да пуска, че септември да има изпит.
                    Jeep Grand Cherokee '96 5,2 V8

                    LZ1POP

                    Коментар


                    • От: Следващ изпит за радиолюбители

                      Първоначално публикуван от ivorus Преглед на мнение
                      Пуснах ги документациите и ще споделя малко опит. Носят се заявление в 2 екземпляра и снимка. В сградата може да се влезе от няколко входа, само на един пише КРС (на този откъм съседната улица). Всичките водят в един салон, там на едно място е заградено, влиза се там. На пропуска ви записват личната карта, дават пропуск и карта за достъп. В асансьора се натиска 2 след като го активирате с картата. Отива се в 201 стая и оттам ви пращат в 208 за плащане на таксата, та може направо в 208 и после в 201, където е деловодството. Дават ви бележка с вх. номер и ви се подписват на пропуска. На излизане се оставя пропуска с картата. Хората са много любезни и става бързо.
                      Тези заявления какви бяха? Свободен текст или по образец. Става въпрос за клас 2. Възможно ли е да се подаде от друго лице, по интернет, както и плащането? Иначе трябва да ходим до Софето за едно заявление. Та кога е изпита?
                      Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

                      Коментар


                      • От: Следващ изпит за радиолюбители

                        Ти нали имаш втори , звънни ми утре и ще се разберем как да ти го пуснем, не се ходи до София .
                        0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                        Коментар


                        • От: Следващ изпит за радиолюбители

                          ! Първи! Тъкмо се зачетох и викам да се върна да се поправя, но вече..
                          Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

                          Коментар


                          • От: Следващ изпит за радиолюбители

                            Колеги здравейте,
                            не разбрах може ли да се изпратят документите по интернет или трябва лично?
                            Изпита същият ли е, като този конспект с дадени верни отговори на сайта КРД - http://www.crc.bg/section.php?id=363&lang=bg ?
                            Благодаря предварително

                            Коментар


                            • От: Следващ изпит за радиолюбители

                              Документите може да се подадат по интернет, ама трябва електронен подпис. По-добре по пощата, като изпратите и платежно, с което сте превели пари. Г-жа Велинова на тел. 02 949 2188 ще може да ви даде повече подробности. Заявленията са стандартни, изпечатват се от страницата на КРС, раздел полезна информация, ако не се лъжа, после информация за радиолюбители.
                              Jeep Grand Cherokee '96 5,2 V8

                              LZ1POP

                              Коментар


                              • От: Изпит София - желаещи?

                                http://crc.bg/section.php?id=453&lang=bg Искахме - ето го!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X