Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Следващ изпит за радиолюбители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Следващ изпит за радиолюбители

    Първоначално публикуван от ivorus Преглед на мнение
    Що лъжеш, днес е, хехе. 52 парчета сме, голям изпит се задава. После всички ще налетим на бате Упи.
    E, толкова черпня на веднъж не мога да приема . Всеки да ми налита поотделно .
    П.П. Чакаме да се похвалите
    Ако не свършва добре, значи не е свършило!
    0888 315 794
    LZ1UPI
    A1 (Rh+)

    Коментар


    • От: Следващ изпит за радиолюбители

      Похвалвам се! 57/60

      Коментар


      • От: Следващ изпит за радиолюбители

        Честито
        "Light travels faster than sound. That is why some people appear bright before you hear them speak."
        LZ1NWW
        B(+)

        Коментар


        • От: Следващ изпит за радиолюбители

          Eх Гоше, по един на тема за кадем мързеше те да прочетеш конспекта до края ли
          П.П. Честито и на теб и на всички колеги, дето са го изяли тоя изпит с парцалетките
          Последно редактирано от upi; 25-09-12, 17:25.
          Ако не свършва добре, значи не е свършило!
          0888 315 794
          LZ1UPI
          A1 (Rh+)

          Коментар


          • От: Следващ изпит за радиолюбители

            Щом се пъчите, и аз да се наредя след вас.
            Днес взеха, че ми се паднаха въпросите, които знаех и бих капата у земята!!!
            "Kолкото повече се превръщаме в свръхчовеци, толкова по-безчовечни ставаме"
            А+
            LZ1DRZ

            Коментар


            • От: Следващ изпит за радиолюбители

              Честито на всички! (за Клас 2 поне...)
              В бюлетина на БФРЛ от 25.09.2012 се споменава че може до края на тази година може да има още 1 или дори 2 изпита! Който е изпуснал този да ходи да подава заявление!

              Коментар


              • От: Следващ изпит за радиолюбители

                Първоначално публикуван от kampal Преглед на мнение
                Честито на всички! (за Клас 2 поне...)
                В бюлетина на БФРЛ от 25.09.2012 се споменава че може до края на тази година може да има още 1 или дори 2 изпита! Който е изпуснал този да ходи да подава заявление!
                Мерси, 60/60 . Кампал, а ти кой беше, от тези които пристигнаха първи нито един не беше от форума. Аз седях в средата под прозорците, с тъмночервена риза и умен поглед
                Jeep Grand Cherokee '96 5,2 V8

                LZ1POP

                Коментар


                • От: Следващ изпит за радиолюбители

                  Първоначално публикуван от ivorus Преглед на мнение
                  Мерси, 60/60 . Кампал, а ти кой беше, от тези които пристигнаха първи нито един не беше от форума. Аз седях в средата под прозорците, с тъмночервена риза и умен поглед
                  Лоша преценка имаш значи Точно в тази група бяхме поне 4-ма( с теб) от форума.Аз познах двама,аз и сега ти ....а може и повече да са били.

                  Коментар


                  • От: Следващ изпит за радиолюбители

                    Аз бях на "излишния" стол на ъгъла... и за да ме запомнят си тръгнах пръв!

                    Коментар


                    • От: Следващ изпит за радиолюбители

                      Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
                      Лоша преценка имаш значи Точно в тази група бяхме поне 4-ма( с теб) от форума.Аз познах двама,аз и сега ти ....а може и повече да са били.
                      Имам предвид от първите 5, които пристигнаха. Заговорихме се и питах има ли някой от форума, но нямаше. Аз бях май втори, в 9:10 виснах долу. Ако на някой му пристигне честитката, да се обажда.
                      Jeep Grand Cherokee '96 5,2 V8

                      LZ1POP

                      Коментар


                      • От: Следващ изпит за радиолюбители

                        И ааз и ааз Кльощавия с черната блуза на адидас дето кацна към 09:05

                        Коментар


                        • От: Следващ изпит за радиолюбители

                          В мен остана химикалката на колегата до мен. Да си признава кой беше за да получи химикалка с почерпка

                          Коментар


                          • От: Следващ изпит за радиолюбители

                            Някой знае ли до колко време идват картичките Предполагам са с препоръчано писмо ?

                            Коментар


                            • От: Следващ изпит за радиолюбители

                              Абонирам се за темата, че за пореден път блея и изпускам изпит
                              Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
                              Mercedes w212 E350 4matic
                              Ducati Monster 600
                              O888795575

                              Коментар


                              • От: Следващ изпит за радиолюбители

                                Първоначално публикуван от Mish87 Преглед на мнение
                                Някой знае ли до колко време идват картичките Предполагам са с препоръчано писмо ?
                                Днес към 13:00 е пристигнало писмото, препоръчано. от 25.09.2012 до днес... 15-ина дни!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X