Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Следващ изпит за радиолюбители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Следващ изпит за радиолюбители

    Взех го.60 от 60 .Сега ще чакаме позивните и картончетата.Иначе според мен имаше 10 - 12 човека,като не всички разбира се бяха за клас 2.
    ------------------------------------------------
    LZ1OCZ

    Коментар


    • До: Следващ изпит за радиолюбители

      Супер! Ставаме още повече народ маниаци с радиостанции хаха .
      А то винаги ли има по толкова хора на изпитите? Като гледам сигурно поне по 20-30 човека на година взимат лицензи!
      А защо в ефира почти никой не говори - на LZ0UHF репитера чувам постоянно някъде 4-5 човека само и никой друг....

      Коментар


      • До: Следващ изпит за радиолюбители

        Честито на новите колеги
        "Докато умните се намъдруват,лудите се налудуват"
        "LZ1WAN"

        Коментар


        • До: Следващ изпит за радиолюбители

          Честито и до чуване. Интересни радиовръзки и много нови приятели.
          73 Анна

          Коментар


          • До: Следващ изпит за радиолюбители

            С 58 верни отговора от 60 въпроса се установявам трайно в редиците на радиолюбителите

            Честито на всички където във вторник взехме клас 2

            73.Емо.
            LZ2GWN skype: parafoil252
            e-mail:vector3micron@abv.bg

            Коментар


            • До: Следващ изпит за радиолюбители

              Здравейте,
              Следващ изпит за радиолюбителски класове 1 и 2 на 27.04.2010 г.
              В залата на КРС на пл."Славейков" от 10.00 часа.
              Успех.

              Коментар


              • От: Следващ изпит за радиолюбители

                Здравейте ! Аз съм начинаещ радиолюбител в смисъл че скоро се явих на изпита. Ако някой може да помогне - искат ми от КРС да си избера позивна. Веднъж намерих един pdf. в кой беше описано точно и ясно ка се саставя радиолюбителската позвна LZ България после следна цифра - четните за северна , нечетните за южна Бълггария и т.н. Вече не го намирам този pdf. помогнете ми с информация !

                Коментар


                • От: Следващ изпит за радиолюбители

                  Ако си адресно регистриран в София, значи позивната започва с LZ1, после три букви по избор - например LZ1GLB e свободен според сайта на КРС .
                  Show must go on!
                  LZ1VES

                  Коментар


                  • От: Следващ изпит за радиолюбители

                    На 20.10.2010 г. (сряда), от 10.00 часа в сградата на Комисията за регулиране на съобщенията, на ул. „Гурко” № 6, в залата на 3 етаж ще се проведе изпит за придобиване на правоспособност за радиооператори - любители клас 1 и клас 2. Изпитът се организира съгласно чл. 20 от Техническите изисквания за осъществяване на електронни съобщения чрез радиосъоръжения от любителската радиослужба.
                    Ники Петков

                    Коментар


                    • От: Следващ изпит за радиолюбители

                      Здравейте колеги!
                      В сряда ще се явявам на изпит няма начин но понеже не съм от София, някой би ли ме упътил как да стигна до сградата на КРС защото като дам на Гугъл мапс ми излиза това Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Untitled.jpg
Прегледи:1
Размер:205.4 КБ
ID:5218464 но май не е там! Ще се радвам да ми помогнете за да не се лутам в сряда!
                      Благодаря предварително!!!

                      Коментар


                      • От: Следващ изпит за радиолюбители

                        Здравей,

                        Линка ти е сбъркан, съвсем сигурно КРС не е в село Бусманци

                        Залата се намира на площад Славейков, пресечката на Солунска, Граф Игнатиев и Дякон Игнатий, координати N42 41 33.2 E23 19 25.6.

                        Входа е от към пл. Славейков, на самия ъгъл. Има табела, на която пише за една от службите на КРС. Залата е на последния етаж, с асансьора (ако работи) и още нагоре.
                        Show must go on!
                        LZ1VES

                        Коментар


                        • От: Следващ изпит за радиолюбители

                          Благодаря колега
                          вкарах данните в GPSа и ми излезе точчно там закъдето говориш, но понеже пише ул. Гурко 6 и аз затова немога да го намеря и да се оправя. Благодаря за инфото. Надявам се да се оправя!

                          Коментар


                          • От: Следващ изпит за радиолюбители

                            Здравейте знае ли някой кога ще е следващият изпит за радиолюбители клас 2
                            LZ2DRD

                            Коментар


                            • От: Следващ изпит за радиолюбители

                              Здравей!
                              Информация относно насрочване на дата за изпит може да видиш ето на този линк http://www.crc.bg/section.php?id=192〈=bg
                              там има и тестове за самоподготовка...

                              Коментар


                              • От: Следващ изпит за радиолюбители

                                Колеги кога ще е следващия изпит за радиолюбители?
                                СТРАХЛИВЕЦЪТ УМИРА ВСЕКИ ДЕН,А СМЕЛИЯ-САМО ВЕДНЪЖ-ДЖОВАНИ ФАЛКОНЕ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X