Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Следващ изпит за радиолюбители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Изпит София - желаещи?

    Мда, и аз го видях вчера. Няма да е лошо да се разберем нещо форумджиите, да заседнем да правим пищови :-) Или някоя кандидатка да помага с уроците...
    Jeep Grand Cherokee '96 5,2 V8

    LZ1POP

    Коментар


    • От: Изпит София - желаещи?

      Колко хора от тук ще сме на 25-ти в 9:45 долу на пропуска че г-жа Велинова да ни заведе горе в залата....
      Няма много време... който не е подал заявление да действа! Най-удобно се влиза от ул. Дякон Игнатий, има си пропуск за КРС (казвате за какво сте и ви дават пропуск...) -> 2 етаж, 201 стая -> 208 стая (-28 лв.) -> 201 стая... и на 25-ти към 10 без нещо долу на пропуска.
      Ако имате някакви въпроси - давайте смело!

      Коментар


      • От: Следващ изпит за радиолюбители

        Сега виждам темата и да попитам пък някой дано е запознат. В сайта пише, че записването е не по-късно от два дни преди изпита. Това значи, че в понеделник е късно за записване, има ли смисъл хората да се пробват, защото е свързано с пренареждане на програмата им за вторник. Ако някой знае, нека пише дали в понеделник е късно да се подадат заявления за явяване на изпита.
        Благодаря!
        LZ1PER

        Коментар


        • От: Изпит София - желаещи?

          Първоначално публикуван от kampal Преглед на мнение
          Колко хора от тук ще сме на 25-ти в 9:45 долу на пропуска че г-жа Велинова да ни заведе горе в залата.... ..
          Аз съм един хор за 9:45ч

          Коментар


          • От: Следващ изпит за радиолюбители

            Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
            Сега виждам темата и да попитам пък някой дано е запознат. В сайта пише, че записването е не по-късно от два дни преди изпита. Това значи, че в понеделник е късно за записване, има ли смисъл хората да се пробват, защото е свързано с пренареждане на програмата им за вторник. Ако някой знае, нека пише дали в понеделник е късно да се подадат заявления за явяване на изпита.
            Благодаря!
            Пепи, звънни на Велинова. Не би трябвало да има проблем да се запишеш в понеделник. Но звънни, за да са информирани, а не изненадани.
            "Light travels faster than sound. That is why some people appear bright before you hear them speak."
            LZ1NWW
            B(+)

            Коментар


            • От: Следващ изпит за радиолюбители

              Първоначално публикуван от nadiator Преглед на мнение
              Пепи, звънни на Велинова. Не би трябвало да има проблем да се запишеш в понеделник. Но звънни, за да са информирани, а не изненадани.
              Ако някой има телефон на г-жа Велинова, моля да ми го прати на ЛС, за да се обадя в понеделник.
              LZ1PER

              Коментар


              • От: Следващ изпит за радиолюбители

                Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
                Ако някой има телефон на г-жа Велинова, моля да ми го прати на ЛС, за да се обадя в понеделник.
                Има го на сайта на КРС
                http://crc.bg/files/_bg/Z207-2011.pdf

                е тука отдолу на бланката ги има телбефоните
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • От: Следващ изпит за радиолюбители

                  Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                  Има го на сайта на КРС
                  http://crc.bg/files/_bg/Z207-2011.pdf

                  е тука отдолу на бланката ги има телбефоните
                  Мерси адаш
                  LZ1PER

                  Коментар


                  • От: Следващ изпит за радиолюбители

                    Друг телефон ми дадоха на мен(на гърба на квитанцията ми го написаха): 949 21 88 - г-жа Велинова.
                    Стискам палци!

                    Коментар


                    • От: Следващ изпит за радиолюбители

                      Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
                      Сега виждам темата и да попитам пък някой дано е запознат. В сайта пише, че записването е не по-късно от два дни преди изпита. Това значи, че в понеделник е късно за записване, има ли смисъл хората да се пробват, защото е свързано с пренареждане на програмата им за вторник. Ако някой знае, нека пише дали в понеделник е късно да се подадат заявления за явяване на изпита.
                      Благодаря!
                      Въпреки, че хората от КРС са доста коректни, в два телефонни разговора (02/9462188 май беше номерът) ми отказаха да направят това изключение и се наложи да се понапъна и да се запиша навреме за този изпит. Пред свършен факт утре теб може и да те запишат, знам ли.

                      Коментар


                      • От: Следващ изпит за радиолюбители

                        Първоначално публикуван от viplamen Преглед на мнение
                        Въпреки, че хората от КРС са доста коректни, в два телефонни разговора (02/9462188 май беше номерът) ми отказаха да направят това изключение и се наложи да се понапъна и да се запиша навреме за този изпит. Пред свършен факт утре теб може и да те запишат, знам ли.
                        Благодаря за отговорите. Не е за мен, а за приятели, които искат да изкарат курса, дадох им телефона и утре ще се обадят да попитат, ако пък е късно ще изчакат следващата дата, нищо фатално няма.
                        Благодаря още веднъж и поздрави на всички.
                        LZ1PER

                        Коментар


                        • От: Следващ изпит за радиолюбители

                          И аз утре на линия, ама как ще се познаем? Да нарамим по един джип?
                          Jeep Grand Cherokee '96 5,2 V8

                          LZ1POP

                          Коментар


                          • От: Следващ изпит за радиолюбители

                            Аз смятам да нарамя едно метро, че сутрин в центъра с 5-6 метрова джипка си е приключение

                            Коментар


                            • От: Следващ изпит за радиолюбители

                              Kak е, Момци, взехте ли го изпитот?
                              П.П. Майтапя се знам че е утре ..
                              Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                              0888 315 794
                              LZ1UPI
                              A1 (Rh+)

                              Коментар


                              • От: Следващ изпит за радиолюбители

                                Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
                                Kak е, Момци, взехте ли го изпитот?
                                П.П. Майтапя се знам че е утре ..
                                Що лъжеш, днес е, хехе. 52 парчета сме, голям изпит се задава. После всички ще налетим на бате Упи.
                                Jeep Grand Cherokee '96 5,2 V8

                                LZ1POP

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X